Vandenbempt luidt de alarmbel voor "ontluisterend" Club Brugge

door
Vandenbempt luidt de alarmbel voor

Als Club Brugge dit niveau het hele seizoen blijft aanhouden, zal het voor het tweede jaar op rij geen landstitel mogen vieren. Ronny Deila heeft heel veel werk om de neuzen weer in dezelfde richting te krijgen. Peter Vandenbempt is kritisch voor het niveau dat Club nu al weken laat zien.

Club Brugge werd compleet van de mat geveegd door Union SG. Een 4-1 was een juiste uitslag geweest, maar een sterke Simon Mignolet hield zijn team nog lang in de partij. Club Brugge staat zevende na dertien speeldagen. Dat is niet goed genoeg.

LEES OOK: ‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Zoals in de Champions League

"Gisteren leverde blauw-zwart een tragische, slechte en ontluisterende prestatie. Op het scorebord werd het verschil met Union nog zacht uitgedrukt. Een pak rammel had ook gekund", liet Vandenbempt weten via Sporza.

Vooral na de pauze werd Club Brugge bij momenten compleet overklast. Pijnlijk voor de Bruggelingen. "Het vierde kwartier werden de bezoekers overspeeld, zoals Club Brugge dat de voorbije jaren enkel had meegemaakt in de Champions League. Ronduit indrukwekkend was het van Union."

Achterstand loopt op voor Club

Club Brugge moet nu al een serieuze inhaalrace inzetten richting de top drie. Union SG heeft 12 punten meer en RSC Anderlecht en AA Gent staan ook al met respectievelijk 8 en 7 punten meer. Dat mag de komende weken niet oplopen. Blauw-Zwart heeft met Cercle Brugge, OH Leuven en Standard drie duels op het programma staan, waar puntenverlies uit den boze is.

De druk op Deila blijft zo groot. Ook hij krijgt, net als Hoefkens en Parker, de trein voorlopig niet op de rails.

Speelt dit Club mee voor de titel?

Meest recent

'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

117
117
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

578
578
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

283
283
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

479
479
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

196
196
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

347
347
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

785
785
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

393
393
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

443
443
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

82
82
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

52
52
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

327
327
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

121
121
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

102
102
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

89
89
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

466
466
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

64
64
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

938
938
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

128
128
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

135
135
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

450
450
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

214
214
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

774
774
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

82
82

Meer sportnieuws