Vandenbempt luidt de alarmbel voor "ontluisterend" Club Brugge

492 stemmen
Vandenbempt luidt de alarmbel voor

Als Club Brugge dit niveau het hele seizoen blijft aanhouden, zal het voor het tweede jaar op rij geen landstitel mogen vieren. Ronny Deila heeft heel veel werk om de neuzen weer in dezelfde richting te krijgen. Peter Vandenbempt is kritisch voor het niveau dat Club nu al weken laat zien.

Club Brugge werd compleet van de mat geveegd door Union SG. Een 4-1 was een juiste uitslag geweest, maar een sterke Simon Mignolet hield zijn team nog lang in de partij. Club Brugge staat zevende na dertien speeldagen. Dat is niet goed genoeg.

LEES OOK: Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Zoals in de Champions League

"Gisteren leverde blauw-zwart een tragische, slechte en ontluisterende prestatie. Op het scorebord werd het verschil met Union nog zacht uitgedrukt. Een pak rammel had ook gekund", liet Vandenbempt weten via Sporza.

Vooral na de pauze werd Club Brugge bij momenten compleet overklast. Pijnlijk voor de Bruggelingen. "Het vierde kwartier werden de bezoekers overspeeld, zoals Club Brugge dat de voorbije jaren enkel had meegemaakt in de Champions League. Ronduit indrukwekkend was het van Union."

Achterstand loopt op voor Club

Club Brugge moet nu al een serieuze inhaalrace inzetten richting de top drie. Union SG heeft 12 punten meer en RSC Anderlecht en AA Gent staan ook al met respectievelijk 8 en 7 punten meer. Dat mag de komende weken niet oplopen. Blauw-Zwart heeft met Cercle Brugge, OH Leuven en Standard drie duels op het programma staan, waar puntenverlies uit den boze is.

De druk op Deila blijft zo groot. Ook hij krijgt, net als Hoefkens en Parker, de trein voorlopig niet op de rails.

Speelt dit Club mee voor de titel?

Meest recent

Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

50
50
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

98
98
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

46
46
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

184
184
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

137
137
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

105
105
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

73
73
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

89
89
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

142
142
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

92
92
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

80
80
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

408
408
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

105
105
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

117
117
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

270
270
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

157
157
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

369
369
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

223
223
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

160
160
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

454
454
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

142
142
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

334
334
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

317
317

Meer sportnieuws