Vandenbempt luidt de alarmbel voor "ontluisterend" Club Brugge

492 stemmen
Vandenbempt luidt de alarmbel voor

Als Club Brugge dit niveau het hele seizoen blijft aanhouden, zal het voor het tweede jaar op rij geen landstitel mogen vieren. Ronny Deila heeft heel veel werk om de neuzen weer in dezelfde richting te krijgen. Peter Vandenbempt is kritisch voor het niveau dat Club nu al weken laat zien.

Club Brugge werd compleet van de mat geveegd door Union SG. Een 4-1 was een juiste uitslag geweest, maar een sterke Simon Mignolet hield zijn team nog lang in de partij. Club Brugge staat zevende na dertien speeldagen. Dat is niet goed genoeg.

LEES OOK: 'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Zoals in de Champions League

"Gisteren leverde blauw-zwart een tragische, slechte en ontluisterende prestatie. Op het scorebord werd het verschil met Union nog zacht uitgedrukt. Een pak rammel had ook gekund", liet Vandenbempt weten via Sporza.

Vooral na de pauze werd Club Brugge bij momenten compleet overklast. Pijnlijk voor de Bruggelingen. "Het vierde kwartier werden de bezoekers overspeeld, zoals Club Brugge dat de voorbije jaren enkel had meegemaakt in de Champions League. Ronduit indrukwekkend was het van Union."

Achterstand loopt op voor Club

Club Brugge moet nu al een serieuze inhaalrace inzetten richting de top drie. Union SG heeft 12 punten meer en RSC Anderlecht en AA Gent staan ook al met respectievelijk 8 en 7 punten meer. Dat mag de komende weken niet oplopen. Blauw-Zwart heeft met Cercle Brugge, OH Leuven en Standard drie duels op het programma staan, waar puntenverlies uit den boze is.

De druk op Deila blijft zo groot. Ook hij krijgt, net als Hoefkens en Parker, de trein voorlopig niet op de rails.

Speelt dit Club mee voor de titel?

Meest recent

Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

7
7
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

74
74
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

47
47
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

39
39
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

133
133
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

241
241
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

69
69
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

132
132
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

30
30
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

205
205
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

63
63
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

37
37
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

562
562
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

527
527
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

68
68
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

275
275
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

149
149
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

297
297
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

156
156
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

187
187
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

113
113
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

76
76
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

78
78
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

638
638

Meer sportnieuws