'Real Madrid haalt volgende superster voor 50 miljoen'

330 stemmen
'Real Madrid haalt volgende superster voor 50 miljoen'

Real Madrid liet het afgelopen weekend dure punten liggen in LaLiga. De Koninklijke bleef op een 0-0 steken tegen Rayo Vallecano en moet daardoor de leidersplaats aan Girona laten. Naast het veld is voorzitter Florentino Perez bezig met toekomstige transfers.

Real haalde de afgelopen zomer Jude Bellingham binnen voor heel wat miljoenen. De Engelsman doet het uitstekend en trok zijn ploeg er al geregeld door. Komende zomer wil Real Kylian Mbappé koppelen aan Bellingham. De Fransman is dan einde contract en kan dan gaan en staan waar hij wil.

Zo zou de aanval van Real een stevige kwaliteitsinjectie krijgen, maar ook de verdediging kan wel wat gebruiken, met name op links. Voor die positie heeft Real niemand minder dan Alphonso Davies (23) in gedachten. De Canadees van Bayern München is al even een sterkhouder in Beieren en maakt vooral indruk met zijn onnavolgbare snelheid.

LEES OOK: Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Er is al contact geweest tussen Davies en Real

Naar verluidt is er al contact geweest tussen de entourage van Davies en Real, wat de interesse van de Koninklijke alleen maar onderstreept. Davies heeft nog een contract tot midden 2025 in de Allianz Arena en moet volgens Transfermarkt momenteel 70 miljoen euro kosten.

Bayern wil het contract van Davies echter verlengen. Volgens de Spaanse krant AS lopen de gesprekken daarover echter moeizaam, omdat zaakwaarnemer Nedal Huoseh al een lange tijd niet gepraat heeft met Der Rekordmeister. BILD voegt daaraan toe dat de relatie tussen beide partijen daardoor bekoeld is.

Davies wil een loonsverhoging

De verwachting was dat Davies langer aan boord zou blijven, maar de Canadees wil enkel blijven als hij een van de best betaalde spelers van de club wordt. Davies verdient momenteel 7 miljoen euro per jaar. Bayern sluit echter ook een verkoop niet uit. Er wordt gesproken over een transferbedrag van 50 miljoen euro, voordat de speler midden 2025 gratis de deur uit zou lopen.

🚀 FC Bayern München-fans lezen nu:

Real Madrid komt met officieel statement over Olise
Real Madrid komt met officieel statement over Olise
173

Wat zal Davies doen?

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

8
8
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

32
32
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

84
84
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

15
15
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

28
28
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

44
44
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

85
85
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

69
69
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

156
156
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

199
199
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

440
440
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

197
197
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

304
304
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

31
31
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

43
43
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

173
173
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

204
204
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

497
497
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

188
188
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

45
45
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

44
44
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

31
31
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

129
129

Meer sportnieuws