Mazzu legt vinger op de wonde bij pover Charleroi

door
Mazzu legt vinger op de wonde bij pover Charleroi

Sporting Charleroi moest zondag zijn meerdere erkennen in AA Gent. De Carolo's verloren op eigen veld met 1-3 van de Buffalo's en blijven zo aanmodderen in de onderste regionen van de JPL. Coach Felice Mazzu legt de vinger op de wonde.

Gent controleerde in de eerste helft en had al snel een voorsprong te pakken via Tissoudali. De Marokkaan maakte gebruik van pover uitvoetballen bij de thuisploeg. Gent vergat de wedstrijd daarna al dood te maken in de eerste helft. We gingen rusten met 0-1.

Na de pauze hetzelfde spelbeeld. Gent domineerde en diepte zijn voorsprong uit. De Sart trof raak vanaf de stip: 0-2. Orban dikte nog aan tot 0-3. De eerredder van Ilaimaharitra was er enkel een voor de statistieken. Gent blijft zo bovenin meedraaien. Charleroi blijft net boven de degradatieplaatsen hangen.

LEES OOK: Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

Mazzu heeft een dubbel gevoel

Charleroi-coach Felice Mazzu bleef achter met gemengde gevoelens. "Ik heb een dubbel gevoel", klonk het achteraf bij Sporza. "De tegenstander was beter, maar we geven een goal weg door een fout. We hervatten de wedstrijd dan wel met goede intenties en krijgen kansen, maar worden afgestraft op de omschakeling. We moeten geconcentreerder zijn op die situaties."

Charleroi moet met meer durf spelen

"Soms moeten we ook met meer durf spelen, in plaats van voor zekerheid te kiezen", ging Mazzu verder. "We nodigden Gent zo uit om hoge druk te zetten. In onze situatie is elk punt nu belangrijk."

Charleroi trekt op de volgende speeldag naar KV Mechelen. Daarna volgen duels tegen Westerlo (thuis) en RWDM (uit). 

Zal Charleroi degraderen?

Meest recent

Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

31
31
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

7
7
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

22
22
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

22
22
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

161
161
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

33
33
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

156
156
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

43
43
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

38
38
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

160
160
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

232
232
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

177
177
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

177
177
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

65
65
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

147
147
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

276
276
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

267
267
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

114
114
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

331
331
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

141
141
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

204
204
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

442
442
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

502
502
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

105
105

Meer sportnieuws