Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

door
Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

AA Gent heeft zondag gedaan wat het moest doen. Vorig seizoen gingen ze nog verliezen in Charleroi, maar deze keer konden de Carolo's hen niets in de weg leggen. De Buffalo's keerden terug met drie punten na een vlotte 1-3-overwinning.

Opmerkelijke vaststelling daarbij was dat ook Gift Orban nog eens een doelpuntje kon meepikken. De Nigeriaan stond in de competitie al droog sinds 20 augustus, maar zorgde in de slotminuut van de reguliere speeltijd voor de 0-3. Maar voor veel vreugde zorgde zijn doelpunt niet.

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Orban spuwt zijn gal

Op het veld juichte Orban niet na zijn doelpunt en na de wedstrijd spuwde hij helemaal zijn gal. Het mag duidelijk zijn dat het de wispelturige spits hoog zit dat Hein Vanhaezebrouck hem dezer dagen vooral op de bank houdt. "Ik voel me niet meer mezelf", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. "Op de bank zitten, tien minuten spelen... Wat kan ik de club of het team dan bijbrengen?"

"Ik ben geen speler die vertrouwen krijgt als hij invalt. Ik ben een speler die start en moet kunnen groeien in een match. Een club kan mijn loopbaan niet kapotmaken", klonk het verder ook nog opvallend. "Ik blijf werken. Als het hier niet lukt, elders dan."

Stuurt Orban aan op transfer?

Orban lijkt dus aan te sturen op een transfer als er niet snel verandering komt in zijn situatie. Hij geeft wel aan dat hij vertrouwen blijft houden in Hein Vanhaezebrouck en zich neerlegt bij diens keuzes. Afwachten of hij dat in januari ook nog zal zeggen als zijn statuut dan niet veranderd is.

Vorig seizoen begon Orban nog flitsend nadat Gent hem in januari in Noorwegen opgepikt had. Hij scoorde op een half seizoen nog 20 keer in 22 wedstrijden, maar dit seizoen werd al snel duidelijk dat de motor sputterde. Dit seizoen blijft de teller steken op slechts acht goals in achttien matchen.

Moet Orban meer speelminuten krijgen de komende weken?

Meest recent

'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

40
40
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

20
20
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

372
372
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

39
39
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

45
45
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

258
258
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

60
60
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

312
312
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

352
352
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

51
51
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

160
160
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

139
139
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

80
80
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

35
35
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

267
267
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

52
52
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

46
46
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

223
223
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

120
120
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

308
308
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

232
232
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

299
299
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

709
709
Club Brugge incasseert uppercut: Mignolet weken out

De play-offs betekenen ook de afscheidstournee voor Simon Mignolet, die zijn (hand)schoenen nadien ...

288
288
AA Gent verklaart officieel oorlog aan Pro League

De dreigementen van AA Gent om juridische stappen te ondernemen omtrent het competitieformat blijken ...

159
159

Meer sportnieuws