Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

door
Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

AA Gent heeft zondag gedaan wat het moest doen. Vorig seizoen gingen ze nog verliezen in Charleroi, maar deze keer konden de Carolo's hen niets in de weg leggen. De Buffalo's keerden terug met drie punten na een vlotte 1-3-overwinning.

Opmerkelijke vaststelling daarbij was dat ook Gift Orban nog eens een doelpuntje kon meepikken. De Nigeriaan stond in de competitie al droog sinds 20 augustus, maar zorgde in de slotminuut van de reguliere speeltijd voor de 0-3. Maar voor veel vreugde zorgde zijn doelpunt niet.

LEES OOK: Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

Orban spuwt zijn gal

Op het veld juichte Orban niet na zijn doelpunt en na de wedstrijd spuwde hij helemaal zijn gal. Het mag duidelijk zijn dat het de wispelturige spits hoog zit dat Hein Vanhaezebrouck hem dezer dagen vooral op de bank houdt. "Ik voel me niet meer mezelf", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. "Op de bank zitten, tien minuten spelen... Wat kan ik de club of het team dan bijbrengen?"

"Ik ben geen speler die vertrouwen krijgt als hij invalt. Ik ben een speler die start en moet kunnen groeien in een match. Een club kan mijn loopbaan niet kapotmaken", klonk het verder ook nog opvallend. "Ik blijf werken. Als het hier niet lukt, elders dan."

Stuurt Orban aan op transfer?

Orban lijkt dus aan te sturen op een transfer als er niet snel verandering komt in zijn situatie. Hij geeft wel aan dat hij vertrouwen blijft houden in Hein Vanhaezebrouck en zich neerlegt bij diens keuzes. Afwachten of hij dat in januari ook nog zal zeggen als zijn statuut dan niet veranderd is.

Vorig seizoen begon Orban nog flitsend nadat Gent hem in januari in Noorwegen opgepikt had. Hij scoorde op een half seizoen nog 20 keer in 22 wedstrijden, maar dit seizoen werd al snel duidelijk dat de motor sputterde. Dit seizoen blijft de teller steken op slechts acht goals in achttien matchen.

Moet Orban meer speelminuten krijgen de komende weken?

Meest recent

City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

11
11
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

42
42
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

97
97
Gent-fans spuwen titularis uit: scherp statement De Mil

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

84
84
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

99
99
Vanaken naast basiself in titelkraker: Leko geeft verklaring

Club Brugge wil zondagavond beslagen leggen op de leidersplaats in de Champions' Play-Offs. Daarvoor ...

115
115
Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

96
96
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

189
189
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

18
18
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

254
254
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

375
375
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

297
297
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

78
78
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

451
451
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

243
243
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

374
374
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

84
84
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

190
190
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

98
98
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

200
200
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

69
69
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

58
58
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

215
215
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

85
85

Meer sportnieuws