Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

451
Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

AA Gent heeft zondag gedaan wat het moest doen. Vorig seizoen gingen ze nog verliezen in Charleroi, maar deze keer konden de Carolo's hen niets in de weg leggen. De Buffalo's keerden terug met drie punten na een vlotte 1-3-overwinning.

Opmerkelijke vaststelling daarbij was dat ook Gift Orban nog eens een doelpuntje kon meepikken. De Nigeriaan stond in de competitie al droog sinds 20 augustus, maar zorgde in de slotminuut van de reguliere speeltijd voor de 0-3. Maar voor veel vreugde zorgde zijn doelpunt niet.

LEES OOK: De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

Orban spuwt zijn gal

Op het veld juichte Orban niet na zijn doelpunt en na de wedstrijd spuwde hij helemaal zijn gal. Het mag duidelijk zijn dat het de wispelturige spits hoog zit dat Hein Vanhaezebrouck hem dezer dagen vooral op de bank houdt. "Ik voel me niet meer mezelf", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. "Op de bank zitten, tien minuten spelen... Wat kan ik de club of het team dan bijbrengen?"

"Ik ben geen speler die vertrouwen krijgt als hij invalt. Ik ben een speler die start en moet kunnen groeien in een match. Een club kan mijn loopbaan niet kapotmaken", klonk het verder ook nog opvallend. "Ik blijf werken. Als het hier niet lukt, elders dan."

Stuurt Orban aan op transfer?

Orban lijkt dus aan te sturen op een transfer als er niet snel verandering komt in zijn situatie. Hij geeft wel aan dat hij vertrouwen blijft houden in Hein Vanhaezebrouck en zich neerlegt bij diens keuzes. Afwachten of hij dat in januari ook nog zal zeggen als zijn statuut dan niet veranderd is.

Vorig seizoen begon Orban nog flitsend nadat Gent hem in januari in Noorwegen opgepikt had. Hij scoorde op een half seizoen nog 20 keer in 22 wedstrijden, maar dit seizoen werd al snel duidelijk dat de motor sputterde. Dit seizoen blijft de teller steken op slechts acht goals in achttien matchen.

Moet Orban meer speelminuten krijgen de komende weken?

Meest recent

Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

0
0
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

15
15
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

10
10
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

61
61
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

248
248
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

26
26
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

274
274
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

119
119
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

165
165
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

406
406
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

139
139
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

144
144
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

633
633
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

163
163
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

104
104
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

136
136
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

35
35
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

84
84
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

339
339
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

47
47
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

59
59
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

24
24
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

135
135
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

64
64
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

240
240

Meer sportnieuws