Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

451
Orban spuwt zijn gal over zijn situatie bij AA Gent

AA Gent heeft zondag gedaan wat het moest doen. Vorig seizoen gingen ze nog verliezen in Charleroi, maar deze keer konden de Carolo's hen niets in de weg leggen. De Buffalo's keerden terug met drie punten na een vlotte 1-3-overwinning.

Opmerkelijke vaststelling daarbij was dat ook Gift Orban nog eens een doelpuntje kon meepikken. De Nigeriaan stond in de competitie al droog sinds 20 augustus, maar zorgde in de slotminuut van de reguliere speeltijd voor de 0-3. Maar voor veel vreugde zorgde zijn doelpunt niet.

LEES OOK: Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

Orban spuwt zijn gal

Op het veld juichte Orban niet na zijn doelpunt en na de wedstrijd spuwde hij helemaal zijn gal. Het mag duidelijk zijn dat het de wispelturige spits hoog zit dat Hein Vanhaezebrouck hem dezer dagen vooral op de bank houdt. "Ik voel me niet meer mezelf", verklaarde hij aan Het Nieuwsblad. "Op de bank zitten, tien minuten spelen... Wat kan ik de club of het team dan bijbrengen?"

"Ik ben geen speler die vertrouwen krijgt als hij invalt. Ik ben een speler die start en moet kunnen groeien in een match. Een club kan mijn loopbaan niet kapotmaken", klonk het verder ook nog opvallend. "Ik blijf werken. Als het hier niet lukt, elders dan."

Stuurt Orban aan op transfer?

Orban lijkt dus aan te sturen op een transfer als er niet snel verandering komt in zijn situatie. Hij geeft wel aan dat hij vertrouwen blijft houden in Hein Vanhaezebrouck en zich neerlegt bij diens keuzes. Afwachten of hij dat in januari ook nog zal zeggen als zijn statuut dan niet veranderd is.

Vorig seizoen begon Orban nog flitsend nadat Gent hem in januari in Noorwegen opgepikt had. Hij scoorde op een half seizoen nog 20 keer in 22 wedstrijden, maar dit seizoen werd al snel duidelijk dat de motor sputterde. Dit seizoen blijft de teller steken op slechts acht goals in achttien matchen.

Moet Orban meer speelminuten krijgen de komende weken?

Meest recent

Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

1
1
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

1
1
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

14
14
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

5
5
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

59
59
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

54
54
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

41
41
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

107
107
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

38
38
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

221
221
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

104
104
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

73
73
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

235
235
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

59
59
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

53
53
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58

Meer sportnieuws