Eerste goal van Mangala stuit opmars van Aston Villa

door
Eerste goal van Mangala stuit opmars van Aston Villa

Aston Villa heeft zondagnamiddag een einde zien komen aan een reeks van twee maanden zonder nederlaag in de Premier League. Ze lieten zich verrassen door Nottingham Forest, waar Orel Mangala zijn rekening opende voor het seizoen. De goal van de Rode Duivel bezorgde Villa een 2-0-nederlaag.

Op 3 september ging Aston Villa met 3-0 verliezen bij Liverpool, maar sindsdien waren de Villans in de Premier League ongeslagen. Een dertien op vijftien kreeg echter geen vervolg op het veld van Nottingham Forest, dat zelf ironisch genoeg al sinds 2 september geen competitiematch meer gewonnen had.

LEES OOK: 'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Blunder van Martinez bij goal Mangala

De match had voor Villa niet slechter kunnen beginnen, want al na vijf minuten kwamen ze op achterstand. Aina nam Martinez met een afstandsschot te grazen. Villa had het moeilijk om tot kansen te komen en had ook pech dat de VAR na 20 minuten een strafschop op Zaniolo annuleerde.

De tweede helft bracht ook geen beterschap voor Villa, integendeel. Al na twee minuten slikten ze een tweede goal. Mangala haalde uit vanop een meter of 20 à 25 en Emiliano Martinez - enkele dagen geleden nog verkozen tot beste doelman ter wereld op de Gouden Bal - ging helemaal de mist in. Het was voor Mangala zo zijn eerste goal van het seizoen.

Tielemans en Dendoncker keren tij niet

Daarmee was de match meteen helemaal beslist, want ook invallers Youri Tielemans en Leander Dendoncker konden het tij voor de bezoekers niet meer keren. Door de nederlaag laat Aston Villa de kans liggen om voorlopig de top vier binnen te komen.

Nottingham Forest doet dan weer een uitstekende zaak in de strijd om het behoud. Het maakt een stevige sprong in het klassement en wipt naar de twaalfde plaats, boven onder meer Chelsea. Ze hebben nu bovendien ook al acht punten voorsprong op de gevarenzone. 

Had Martinez die bal moeten pakken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

36
36
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

16
16
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

98
98
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

212
212
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

205
205
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

84
84
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

205
205
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

95
95
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

293
293
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

78
78
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

41
41
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

84
84
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

347
347
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

323
323
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

32
32
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

186
186
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

238
238
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

435
435
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

327
327
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

31
31
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

466
466
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

92
92
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

27
27
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

206
206
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

83
83

Meer sportnieuws