Deinze en Dender missen unieke kans in Challenger Pro League

door
Deinze en Dender missen unieke kans in Challenger Pro League

In de Challenger Pro League hebben zowel Deinze als Dender nagelaten om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Beide ploegen konden mits een zege dicht bij de koppositie komen maar hielden het bij een billijk gelijkspel.

In de Oost-Vlaamse derby tussen het Deinze van Marc Grosjean en het Dender van Timmy Simons stond veel op het spel. Mits een zege konden beide ploegen tot op één punt komen van de twee leiders: Lommel en Zulte Waregem.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

Dramatisch doelpunt helpt Deinze

De wedstrijd in de Dakota Arena begon dramatisch voor Dender. Na amper tien minuten spelen was er een te korte terugspeelbal van de bezoekers: Gies kwam te laat en Van Landschoot profiteerde door de 1-0 in een leeg doel binnen te schieten. Het tweede dom doelpunt dat Dender slikte op een paar weken tijd, tegen KV Oostende was het nog Gies zelf die zwaar blunderde. Via Rajsel en Nsimba kwam het team van Timmy Simons nadien een paar keer dicht bij de gelijkmaker, doelman Miras hield halfweg de voorsprong op het bord.

Dender beukt en opent finaal de deur

Ook na de pauze was thuisdoelman Miras lang de boeman voor Dender. Met een prachtige redding hield hij Hens van een doelpunt. Aan de overzijde was het dan weer verdediger Marzo die een bal van de lijn haalde. Dender bleef knokken en werd op tien minuten van het einde alsnog beloond met de gelijkmaker. Soladio behield het overzicht, bediende Lallemand en die legde de 1-1 in doel. Zo bleef het bij een gelijkspel in Deinze, een puntendeling die alles bovenin nog wat dichter bij mekaar brengt.

Scoreverloop:

1-0 (12') Van Landschoot, 1-1 (78') Lallemand

Levert Timmy Simons goed werk bij Dender?

Meest recent

Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

0
0
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

3
3
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

26
26
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

145
145
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

95
95
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

63
63
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

169
169
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

114
114
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

295
295
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

365
365
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

227
227
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

116
116
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

299
299
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

158
158
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

99
99
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

61
61
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

300
300
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

395
395
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

92
92
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

668
668
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

118
118
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

136
136
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

492
492
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

111
111
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

357
357

Meer sportnieuws