Deinze en Dender missen unieke kans in Challenger Pro League

57 stemmen
Deinze en Dender missen unieke kans in Challenger Pro League

In de Challenger Pro League hebben zowel Deinze als Dender nagelaten om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Beide ploegen konden mits een zege dicht bij de koppositie komen maar hielden het bij een billijk gelijkspel.

In de Oost-Vlaamse derby tussen het Deinze van Marc Grosjean en het Dender van Timmy Simons stond veel op het spel. Mits een zege konden beide ploegen tot op één punt komen van de twee leiders: Lommel en Zulte Waregem.

LEES OOK: SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

Dramatisch doelpunt helpt Deinze

De wedstrijd in de Dakota Arena begon dramatisch voor Dender. Na amper tien minuten spelen was er een te korte terugspeelbal van de bezoekers: Gies kwam te laat en Van Landschoot profiteerde door de 1-0 in een leeg doel binnen te schieten. Het tweede dom doelpunt dat Dender slikte op een paar weken tijd, tegen KV Oostende was het nog Gies zelf die zwaar blunderde. Via Rajsel en Nsimba kwam het team van Timmy Simons nadien een paar keer dicht bij de gelijkmaker, doelman Miras hield halfweg de voorsprong op het bord.

Dender beukt en opent finaal de deur

Ook na de pauze was thuisdoelman Miras lang de boeman voor Dender. Met een prachtige redding hield hij Hens van een doelpunt. Aan de overzijde was het dan weer verdediger Marzo die een bal van de lijn haalde. Dender bleef knokken en werd op tien minuten van het einde alsnog beloond met de gelijkmaker. Soladio behield het overzicht, bediende Lallemand en die legde de 1-1 in doel. Zo bleef het bij een gelijkspel in Deinze, een puntendeling die alles bovenin nog wat dichter bij mekaar brengt.

Scoreverloop:

1-0 (12') Van Landschoot, 1-1 (78') Lallemand

Levert Timmy Simons goed werk bij Dender?

Meest recent

Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

12
12
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

508
508
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

25
25
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

169
169
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

89
89
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

369
369
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

427
427
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

67
67
De Ketelaere moet vrezen na opvallende zet van Garcia

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

123
123
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

651
651
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

84
84
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

65
65
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

60
60
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

40
40
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

141
141
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

112
112
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

108
108
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

95
95
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

138
138
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

46
46
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

108
108
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

218
218
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

271
271
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

636
636
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

74
74

Meer sportnieuws