De Boeck blijft optimistisch ondanks rode lantaarn voor KVK

door
De Boeck blijft optimistisch ondanks rode lantaarn voor KVK

De voorbije weken speelden Westerlo en KV Kortrijk al een paar keer haasje-over met de rode lantaarn. Zaterdag was dat nog eens het geval, want de Kemphanen boekten hun tweede zege van het seizoen in Leuven en duwden daardoor Kortrijk weer naar de laatste plaats.

De Kerels hadden eerder op zaterdag al vrede moeten nemen met een gelijkspel op het veld van RWDM. Daar kwamen ze al vroeg op voorsprong via Ojo, maar ze konden die bonus niet lang vasthouden. Acht minuten na de openingsgoal slikten ze al de gelijkmaker van Camara.

LEES OOK: Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

De Boeck optimistisch over KV Kortrijk

"We komen verdiend op voorsprong, maar geven het te snel en te makkelijk weg", moest Glen De Boeck achteraf vaststellen bij Sporza. "Daarna hebben we goed als blok verdedigd. Toch zit er nog te veel afval in ons voetbal."

Er is dus nog werk aan de winkel voor KVK, dat ook een slechte zaak doet. Maar toch is De Boeck optimistisch. "Maar we zijn wel de goede richting uit aan het gaan. Dit was het eerste punt van Kortrijk op verplaatsing dit seizoen, na een 7 op 15", merkte hij immers op.

Belangrijke weken op komst

KV Kortrijk heeft inderdaad zeven op vijftien gepakt, maar dat was dus niet genoeg om weg te blijven van de laatste plaats. Ze hebben negen punten na dertien speeldagen, al is daarmee de situatie zeker nog niet verloren. Hun achterstand op de volledig veilige twaalfde plaats bedraagt slechts vier punten.

Er wachten KVK na de interlandbreak bovendien enkele confrontaties met rechtstreekse concurrenten. Volgende week spelen ze nog tegen Union, maar na de onderbreking volgen clashes met KV Mechelen en AS Eupen. Daarin kunnen ze misschien nog enkele belangrijke punten pakken.

Mag KV Kortrijk optimistisch zijn over de redding?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

62
62
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

15
15
Populairste Anderlecht-speler: erg verrassende top 3

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Cercle Brugge, maar de deuren werden even geopend ...

66
66
Afrika Cup-rel ontploft compleet: “Corruptie bij CAF"

De Afrika Cup-rel tussen Senegal en Marokko blijft voortduren. Eerstgenoemde won het Afrikaanse ...

76
76
'Leegloop STVV ingezet: Japanse smaakmakers naar exit'

STVV verloor wel twee van zijn drie laatste wedstrijden, maar blijft desondanks netjes bovenin ...

54
54
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

90
90
'Genk krijgt belangrijk nieuws over transfer Karetsas'

Bij KRC Genk gaat de focus in de komende dagen helemaal op de mogelijke kwalificatie voor de ...

107
107
'Nieuwe klap voor RWDM: faillissement gevraagd'

De voorbije maanden doken al heel wat onrustwekkende verhalen op over de financiële situatie ...

118
118
'Tielemans hakt zelf knoop door over zomertransfer'

Hij mag dan wel geblesseerd zijn, de kans lijkt groot dat Youri Tielemans straks toch in de selectie ...

49
49
Wils geeft dé oorzaak voor zijn 'mislukking' bij Antwerp

Voor Antwerp eindigt het reguliere seizoen zondag met een wedstrijd tegen OH Leuven waarin voor hen ...

104
104
De Condé spreekt klare taal: seizoen Genk mislukt?

KRC Genk beleeft een seizoen met twee gezichten. In de Europa League wenkt voor de tweede keer in ...

178
178
D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Zondag valt de reguliere competitie in zijn beslissende plooi. Alle wedstrijden worden op hetzelfde ...

208
208
'Grote kuis in Genk: drie meubelstukken richting exit'

Ondanks het matige seizoen in eigen land gaat KRC Genk mede dankzij de knappe prestaties in de ...

379
379
Taravel moet puzzelen: extra opdoffer voor Anderlecht

De kwalificatie voor de Champions' Play-Offs lijkt louter nog een formaliteit, al kan RSC Anderlecht ...

0
0
De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Kevin De Bruyne heeft tegen Lecce meteen getoond waarom Napoli hem niet langer kan missen. Zijn ...

249
249
'De Condé speelt open kaart: kassa rinkelt in Genk'

In eigen land dreigt KRC Genk naast de top zes te grijpen, maar in Freiburg hoopt het straks een ...

165
165
'Club Brugge opent debatten: toptransfer krijgt vorm'

Komende zomer staat er een heuse leegloop op til bij Club Brugge, want tal van smaakmakers blijken ...

359
359
'Hayen speelt blufpoker: opstelling Genk lekt uit'

KRC Genk heeft donderdag om 18u45 een afspraak met de geschiedenis, want in Freiburg kan het zich ...

111
111
'Anderlecht zoekt spits: 17 miljoen in de vuilbak'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar wie Olivier ...

484
484
Schokkende beelden: Lang afgevoerd na bloederige blessure

Noa Lang heeft woensdag een ware rampavond beleefd. Als invaller werd hij met Galatasaray vrij ...

296
296
Voetbalporno! Ontdek de héérlijke affiches in kwartfinales UCL

De kaarten zijn geschud in de 1/8ste finales van de Champions League. Woensdagavond werden de ...

272
272
UCL: Nieuwe demonstratie Bayern, Liverpool maakt statement

De laatste tickets voor de kwartfinales van de Champions League zijn verdeeld. Het Bayern ...

54
54
'Villa neemt rigoureus transferbesluit met Tielemans'

Youri Tielemans hersteld momenteel van een blessure aan de enkels die hem ondertussen al enkele ...

200
200
Transferfabriek Union: drie nieuwe miljoenendeals in pijplijn

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

102
102
Supporters in de wolken: grote comeback bij Anderlecht

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge mathematisch verzekeren van een plek in de ...

459
459

Meer sportnieuws