'Verrassing van formaat: Fellaini zoekt nieuwe club'

door
'Verrassing van formaat: Fellaini zoekt nieuwe club'

Choi Kang-hee, de trainer van Shandong Tiashan, maakte vandaag bekend dat Marouane Fellaini zou stoppen met voetballen.Dat lijkt nu een ongelukkige uitspraak te zijn van de coach, want de ex-Rode Duivel zou helemaal nog niet stoppen.

Fellaini stopt ... bij Shandong

"Hoewel ik het jammer vind, respecteer ik zijn beslissing om te stoppen. Hij is een geweldige speler. Misschien eist z’n leeftijd stilaan een tol - na elke match kampte hij een dag of twee met pijn", verklaarde Kang-hee.

"De laatste jaren heeft Fellaini de sfeer tijdens de thuismatchen aangewakkerd met goals en overwinningen, steeds weer opnieuw. Laat ons hem eren en een groot applaus geven. Hij kwam als een superster en hij vertrekt als een legende", klonk het nog via de club.

En hij zoekt een nieuwe club

Kang-hee lijkt voor zijn beurt gesproken te hebben, want Fellaini stopt dan toch niet met voetballen. Zijn makelaar verklaart aan L’Avenir dat Fellaini gewoon een nieuwe club zal zoeken.

De 35-jarige Fellaini nam al vroeg afscheid van het Europese voetbal. In de winter van 2019 trok hij al naar China. Daar was hij de afgelopen jaren een smaakmaker. Hij wist voor zijn club 50 keer te scoren en 12 assists uit te delen in 132 duels.

Fellaini speelde ook jarenlang in de Premier League. Hij kwam uit voor Manchester United (22 goals en 12 assists in 177 matchen) en Everton (33 goals en 26 assists in 177 partijen). Hij brak in België door bij Standard, waar de teller aftikte op 12 goals en 6 assists in 84 duels. Hij speelde ook 87 interlands voor België, gekruid met 18 goals en 4 assists.

Moet Fellaini terugkeren naar België?

Meest recent

Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

34
34
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

149
149
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

18
18
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

126
126
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

156
156
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

239
239
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

110
110
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

144
144
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

106
106
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

130
130
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

149
149
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

572
572
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

585
585
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

259
259
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

102
102
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

188
188
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

149
149
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

48
48
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

271
271
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

41
41
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

321
321
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

531
531
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

396
396

Meer sportnieuws