De Boeck slaat en zalft: "Dat moet eruit!"

door
De Boeck slaat en zalft:

KV Kortrijk staat voor een volgende belangrijke partij. De Kerels trekken naar Molenbeek, waar ze het gaan opnemen tegen RWDM. Trainer Glen De Boeck blikte via de clubkanalen vooruit op het treffen met de promovendus.

"Alle wedstrijden zijn belangrijk. We spelen nu vier keer op vijf tegen rechtstreekse tegenstanders", beseft de coach het belang van deze partij. Eerst trekt KV Kortrijk naar RWDM, nadien volgt de trip naar Union SG, met vervolgens KV Mechelen, Eupen en Westerlo op het programma. 

LEES OOK: KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

Mighten krijgt lof

De Boeck hoopt dat zijn defensie zich staande kan houden de komende weken. "Je moet weten dat we de op één na jongste ploeg van de Jupiler Pro League hebben. Mijn drie centrale verdedigers zijn 20, 24 en 20 en dan zegt men dat verdedigers op hun best zijn vanaf hun 27. Ik probeer die jongens veel van mijn eigen ervaring mee te geven."

De jonge Alex Mighten kreeg lof van de coach. "Ik had direct door dat die jongen kan voetballen. Ik zag het op de beelden van zijn seizoen bij Nottingham Forest. Hij had er een enorm aandeel in de promotie naar de hoogste klasse. Misschien was de Premier League net iets te hoog gegrepen, maar het talent heeft hij."

Kana en Kadri moeten opletten

Marco Kana ging tegen FCV Dender nog in de fout. Hij gaf hem een waarschuwing. "Het is altijd gevaarlijk als je balverlies lijdt op je eigen helft. Dat moet eruit! Dat heb ik de mannen duidelijk gemaakt. Kadri had ook moeten scoren vanop drie meter, toen de bal tegen de paal ging."

Gaat KVK punten pakken in Molenbeek?

Meest recent

'Club Brugge en Anderlecht vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

8
8
Overmars voelt de druk: Antwerp gaat all-in

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

30
30
KRC Genk maakt indruk: dromen zoals negen jaar geleden?

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

24
24
‘Anderlecht stuurt Mourinho wandelen tot na het WK 2026’

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

48
48
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

354
354
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

56
56
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

35
35
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

107
107
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

389
389
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

193
193
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

455
455
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

169
169
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

216
216
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

38
38
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

652
652
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

794
794
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

137
137
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

310
310
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

390
390
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

468
468
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

414
414
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

411
411
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

639
639
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

414
414

Meer sportnieuws