De Boeck slaat en zalft: "Dat moet eruit!"

door
De Boeck slaat en zalft:

KV Kortrijk staat voor een volgende belangrijke partij. De Kerels trekken naar Molenbeek, waar ze het gaan opnemen tegen RWDM. Trainer Glen De Boeck blikte via de clubkanalen vooruit op het treffen met de promovendus.

"Alle wedstrijden zijn belangrijk. We spelen nu vier keer op vijf tegen rechtstreekse tegenstanders", beseft de coach het belang van deze partij. Eerst trekt KV Kortrijk naar RWDM, nadien volgt de trip naar Union SG, met vervolgens KV Mechelen, Eupen en Westerlo op het programma. 

Mighten krijgt lof

De Boeck hoopt dat zijn defensie zich staande kan houden de komende weken. "Je moet weten dat we de op één na jongste ploeg van de Jupiler Pro League hebben. Mijn drie centrale verdedigers zijn 20, 24 en 20 en dan zegt men dat verdedigers op hun best zijn vanaf hun 27. Ik probeer die jongens veel van mijn eigen ervaring mee te geven."

De jonge Alex Mighten kreeg lof van de coach. "Ik had direct door dat die jongen kan voetballen. Ik zag het op de beelden van zijn seizoen bij Nottingham Forest. Hij had er een enorm aandeel in de promotie naar de hoogste klasse. Misschien was de Premier League net iets te hoog gegrepen, maar het talent heeft hij."

Kana en Kadri moeten opletten

Marco Kana ging tegen FCV Dender nog in de fout. Hij gaf hem een waarschuwing. "Het is altijd gevaarlijk als je balverlies lijdt op je eigen helft. Dat moet eruit! Dat heb ik de mannen duidelijk gemaakt. Kadri had ook moeten scoren vanop drie meter, toen de bal tegen de paal ging."

Gaat KVK punten pakken in Molenbeek?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

34
34
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

45
45
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

139
139
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

153
153
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

252
252
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

350
350
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

130
130
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

91
91
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

511
511
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

290
290
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

271
271
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

171
171
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

279
279
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

422
422
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

68
68
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

136
136
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

61
61
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

256
256
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

212
212
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

71
71
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

72
72
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

99
99
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

152
152
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

128
128

Meer sportnieuws