De Boeck slaat en zalft: "Dat moet eruit!"

door
De Boeck slaat en zalft:

KV Kortrijk staat voor een volgende belangrijke partij. De Kerels trekken naar Molenbeek, waar ze het gaan opnemen tegen RWDM. Trainer Glen De Boeck blikte via de clubkanalen vooruit op het treffen met de promovendus.

"Alle wedstrijden zijn belangrijk. We spelen nu vier keer op vijf tegen rechtstreekse tegenstanders", beseft de coach het belang van deze partij. Eerst trekt KV Kortrijk naar RWDM, nadien volgt de trip naar Union SG, met vervolgens KV Mechelen, Eupen en Westerlo op het programma. 

LEES OOK: Spektakel bij Dender-Westerlo, KV Kortrijk baalt in CPL

Mighten krijgt lof

De Boeck hoopt dat zijn defensie zich staande kan houden de komende weken. "Je moet weten dat we de op één na jongste ploeg van de Jupiler Pro League hebben. Mijn drie centrale verdedigers zijn 20, 24 en 20 en dan zegt men dat verdedigers op hun best zijn vanaf hun 27. Ik probeer die jongens veel van mijn eigen ervaring mee te geven."

De jonge Alex Mighten kreeg lof van de coach. "Ik had direct door dat die jongen kan voetballen. Ik zag het op de beelden van zijn seizoen bij Nottingham Forest. Hij had er een enorm aandeel in de promotie naar de hoogste klasse. Misschien was de Premier League net iets te hoog gegrepen, maar het talent heeft hij."

Kana en Kadri moeten opletten

Marco Kana ging tegen FCV Dender nog in de fout. Hij gaf hem een waarschuwing. "Het is altijd gevaarlijk als je balverlies lijdt op je eigen helft. Dat moet eruit! Dat heb ik de mannen duidelijk gemaakt. Kadri had ook moeten scoren vanop drie meter, toen de bal tegen de paal ging."

Gaat KVK punten pakken in Molenbeek?

Meest recent

'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

4
4
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

94
94
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

141
141
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

49
49
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

30
30
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

53
53
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

188
188
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

124
124
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

138
138
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

45
45
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

210
210
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

49
49
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

102
102
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

515
515
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

209
209
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

114
114
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

272
272
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

427
427
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

286
286
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

621
621
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

480
480
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

167
167
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

40
40
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

204
204

Meer sportnieuws