'Nieuwe domper KV Mechelen: Storm maandenlang out'

door
'Nieuwe domper KV Mechelen: Storm maandenlang out'

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen, dat is het minste wat je kan zeggen. Een één op achttien in de competitie werd dinsdagavond gevolgd door een blamage in de beker, waarin Malinwa zich liet verrassen door amateurclub Knokke en uiteindelijk sneuvelde na strafschoppen.

Het was de vernedering te veel voor Steven Defour, die donderdagavond in onderling overleg met de club zijn job als hoofdtrainer inleverde. En de coach blijkt niet het enige slachtoffer te zijn van die fatale avond in Knokke. Ook Nikola Storm zal een hele tijd aan de kant moeten blijven.

LEES OOK: Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

KV Mechelen lange tijd zonder Storm

De flankaanvaller moest de match dinsdag al na tien minuten in de tweede helft staken met een knieblessure en het verdict is uiteindelijk zwaar. Het Nieuwsblad meldt dat hij een scheur in de kruisband opgelopen heeft, wat betekent dat hij maanden out zal zijn. Verdere onderzoeken moeten duidelijk maken of Storm ook onder het mes zal moeten.

Het is dus een nieuwe klap voor KV Mechelen. Zijn hoogvorm van de periode 2021-2022, toen de 29-jarige aan de lopende band scoorde en zelfs dicht bij de Rode Duivels stond, ligt al even achter zich, maar Storm is nog steeds een zeer belangrijke pion in het aanvalsspel.

Ziekenboeg KV Mechelen zit vol

Bovendien zit de ziekenboeg van KVM al overvol. Ze moesten het in Knokke bijvoorbeeld al stellen zonder aanvoerder Rob Schoofs, terwijl flankverdedigers Rafik Belghali en Boli Bolingoli allebei ook lange tijd aan de kant staan. Op geen van die posities is er bovendien veel overschot.

Er lijkt de nieuwe trainer dus een zeer lastige taak te wachten om de ploeg weer op de rails te krijgen. Zondag wacht KVM alweer een lastige verplaatsing naar Sclessin, maar dat zal nog met T2 Fred Vanderbiest als interimcoach zijn. Het wordt afwachten wanneer de nieuwe coach zal neerstrijken.

Is dat een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

Hoeveel kans heeft Club tegen Atlético? Opta velt oordeel

Club Brugge neemt het dinsdagavond op tegen Atlético Madrid in de terugwedstrijd van de ...

0
0
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht bibbert, Club dumpt genadeloos’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

104
104
'Club Brugge-bestuur op missie: topmeetings in Madrid'

In de play-offs van de Champions League gaat Club Brugge straks op bezoek bij Atlético ...

219
219
Strijd om top zes barst los: databureau weegt kansen

In de voorlopig laatste editie van de play-offs belooft de race om de top zes spannender te worden ...

181
181
'Anderlecht slaat alarm: duo sterkhouders richting exit'

Nu de ene na de andere kandidaat afhaakt overweegt RSC Anderlecht om tussenpaus Jérémy ...

261
261
Degryse tikt Verhaeghe op de vingers: "Kleine club"

Club Brugge gaat straks tegen Atlético Madrid opnieuw op zoek naar Europees succes. De ...

132
132
Storm rond Van Gucht: 'Nieuwe onthullingen slaan in als bom'

Vorige week raakte bekend dat Ruben Van Gucht een kind verwacht met Charlotte Van Looy, korte tijd ...

142
142
Straffe woorden: Van der Sar spreekt Lammens aan live op tv

Senne Lammens heeft maandagavond opnieuw indruk gemaakt bij Manchester United. De doelman hield de ...

136
136
'Dreun Anderlecht: alternatief Schreuder-scenario smelt weg'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

156
156
'Club zonder Onyedika: Leko broedt op riskant plannetje'

Om de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge dinsdagavond moeten afrekenen ...

134
134
Europees voetbal op TV: kijkers Atlético-Club opgelet

Deze week wordend de resterende tickets voor de 1/8ste finales in de Europerse competities ...

300
300
Peeters zorgt voor héérlijk beeld op viering Beveren

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

86
86
Anderlecht herboren? "Dan is Play-Off I gegarandeerd"

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

313
313
Lammens heerst bij United: Engelsen door het dolle heen

Senne Lammens is bezig aan een sterk eerste seizoen als doelman van Manchester United. En de Rode ...

238
238
‘Anderlecht davert: nieuw topduo met coach én nieuwe TD’

Anderlecht schudt de boel opnieuw door elkaar. Na het ontslag van Besnik Hasi en van Olivier Renard ...

421
421
Hoogspanning in Madrid: Prestianni-soap bereikt kookpunt

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

230
230
Atlético vs. Club: 'Opvallende naam in Brugse basiself'

Club Brugge staat dinsdagavond voor één van zijn belangrijkste wedstrijden van het ...

251
251
Anderlecht speelt met vuur: vertrek Hazard in de maak?

RSC Anderlecht boekte zondag een broodnodige overwinning op het veld van Zulte Waregem. Paars-Wit ...

246
246
United pakt vierde plek: 'briljante' Lammens grote held

Manchester United heeft maandagavond een uitstekende zaak gedaan. De Mancunians konden beslag leggen ...

157
157
'Leko velt hard verdict: Club Brugge dumpt dure flop'

Club Brugge hoopt dinsdag te stunten en Atlético Madrid uit de Champions League te knikkeren. ...

317
317
'Schreuder versus Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Ruim drie weken na het ontslag van Besnik Hasi heeft RSC Anderlecht nog steeds geen opvolger ...

223
223
'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

422
422
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

781
781
'Dilemma bij Club Brugge: man-in-vorm op de bank?'

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

206
206
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

116
116

Meer sportnieuws