'Nieuwe domper KV Mechelen: Storm maandenlang out'

127
'Nieuwe domper KV Mechelen: Storm maandenlang out'

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen, dat is het minste wat je kan zeggen. Een één op achttien in de competitie werd dinsdagavond gevolgd door een blamage in de beker, waarin Malinwa zich liet verrassen door amateurclub Knokke en uiteindelijk sneuvelde na strafschoppen.

Het was de vernedering te veel voor Steven Defour, die donderdagavond in onderling overleg met de club zijn job als hoofdtrainer inleverde. En de coach blijkt niet het enige slachtoffer te zijn van die fatale avond in Knokke. Ook Nikola Storm zal een hele tijd aan de kant moeten blijven.

LEES OOK: 'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen lange tijd zonder Storm

De flankaanvaller moest de match dinsdag al na tien minuten in de tweede helft staken met een knieblessure en het verdict is uiteindelijk zwaar. Het Nieuwsblad meldt dat hij een scheur in de kruisband opgelopen heeft, wat betekent dat hij maanden out zal zijn. Verdere onderzoeken moeten duidelijk maken of Storm ook onder het mes zal moeten.

Het is dus een nieuwe klap voor KV Mechelen. Zijn hoogvorm van de periode 2021-2022, toen de 29-jarige aan de lopende band scoorde en zelfs dicht bij de Rode Duivels stond, ligt al even achter zich, maar Storm is nog steeds een zeer belangrijke pion in het aanvalsspel.

Ziekenboeg KV Mechelen zit vol

Bovendien zit de ziekenboeg van KVM al overvol. Ze moesten het in Knokke bijvoorbeeld al stellen zonder aanvoerder Rob Schoofs, terwijl flankverdedigers Rafik Belghali en Boli Bolingoli allebei ook lange tijd aan de kant staan. Op geen van die posities is er bovendien veel overschot.

Er lijkt de nieuwe trainer dus een zeer lastige taak te wachten om de ploeg weer op de rails te krijgen. Zondag wacht KVM alweer een lastige verplaatsing naar Sclessin, maar dat zal nog met T2 Fred Vanderbiest als interimcoach zijn. Het wordt afwachten wanneer de nieuwe coach zal neerstrijken.

Is dat een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

4
4
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

40
40
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

38
38
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

37
37
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

30
30
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

11
11
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

15
15
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

23
23
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

101
101
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

28
28
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

215
215
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

99
99
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

198
198
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

68
68
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

65
65
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

230
230
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

54
54
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

50
50
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

264
264
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

56
56
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

148
148
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

90
90

Meer sportnieuws