'Nieuwe domper KV Mechelen: Storm maandenlang out'

127
'Nieuwe domper KV Mechelen: Storm maandenlang out'

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen, dat is het minste wat je kan zeggen. Een één op achttien in de competitie werd dinsdagavond gevolgd door een blamage in de beker, waarin Malinwa zich liet verrassen door amateurclub Knokke en uiteindelijk sneuvelde na strafschoppen.

Het was de vernedering te veel voor Steven Defour, die donderdagavond in onderling overleg met de club zijn job als hoofdtrainer inleverde. En de coach blijkt niet het enige slachtoffer te zijn van die fatale avond in Knokke. Ook Nikola Storm zal een hele tijd aan de kant moeten blijven.

LEES OOK: 'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen lange tijd zonder Storm

De flankaanvaller moest de match dinsdag al na tien minuten in de tweede helft staken met een knieblessure en het verdict is uiteindelijk zwaar. Het Nieuwsblad meldt dat hij een scheur in de kruisband opgelopen heeft, wat betekent dat hij maanden out zal zijn. Verdere onderzoeken moeten duidelijk maken of Storm ook onder het mes zal moeten.

Het is dus een nieuwe klap voor KV Mechelen. Zijn hoogvorm van de periode 2021-2022, toen de 29-jarige aan de lopende band scoorde en zelfs dicht bij de Rode Duivels stond, ligt al even achter zich, maar Storm is nog steeds een zeer belangrijke pion in het aanvalsspel.

Ziekenboeg KV Mechelen zit vol

Bovendien zit de ziekenboeg van KVM al overvol. Ze moesten het in Knokke bijvoorbeeld al stellen zonder aanvoerder Rob Schoofs, terwijl flankverdedigers Rafik Belghali en Boli Bolingoli allebei ook lange tijd aan de kant staan. Op geen van die posities is er bovendien veel overschot.

Er lijkt de nieuwe trainer dus een zeer lastige taak te wachten om de ploeg weer op de rails te krijgen. Zondag wacht KVM alweer een lastige verplaatsing naar Sclessin, maar dat zal nog met T2 Fred Vanderbiest als interimcoach zijn. Het wordt afwachten wanneer de nieuwe coach zal neerstrijken.

Is dat een aderlating voor KV Mechelen?

Meest recent

Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

2
2
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

19
19
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

39
39
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

29
29
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

220
220
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

38
38
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

52
52
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

227
227
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

227
227
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

189
189
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

149
149
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

96
96
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

189
189
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

188
188
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

243
243
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

114
114
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

133
133
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

215
215
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

163
163
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

240
240
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

397
397
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

110
110
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

484
484
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0

Meer sportnieuws