'Nieuwe monsteraanbieding voor Lukaku'

door
'Nieuwe monsteraanbieding voor Lukaku'

De voorbije weken was er alweer heel wat te doen rond Romelu Lukaku, naar aanleiding van zijn eerste terugkeer in San Siro sinds de transfersoap van afgelopen zomer. Dat ontlokte bij Internazionale heel wat zure reacties, al zal Lukaku het niet aan zijn hart laten komen. Hij is sterk aan het seizoen begonnen bij AS Roma.

Daar werd Big Rom voor de derde keer herenigd met José Mourinho, met wie hij eerder al werkte bij Chelsea en Manchester United. Met acht goals in elf matchen heeft onze landgenoot al uitstekend zijn draai gevonden in de Italiaanse hoofdstad, zelfs al lijkt de ploeg toch tekort te komen om dit seizoen mee te strijden voor de prijzen.

Onzekerheid over toekomst Lukaku

Het blijft wel de vraag wat Lukaku na dit seizoen te wachten staat. In principe keert hij terug naar Chelsea, waar hij dan nog twee jaar contract zal hebben. Een toekomst heeft hij daar echter helemaal niet meer en dus zal er een nieuwe oplossing gevonden moeten worden.

Volgens Corriere dello Sport hopen ze daar in Saudi-Arabië van te profiteren. De Saudi's trokken afgelopen zomer al hard aan de mouw van Lukaku, die verschillende lucratieve voorstellen kreeg van Al-Hilal. Hij stuurde hen echter telkens wandelen en uiteindelijk haalde de club Aleksandar Mitrovic binnen.

Saudi-Arabië meldt zich weer

Maar de koopwoede van de Saudi's is nog niet gestild en na het seizoen zouden ze een nieuwe poging willen wagen om Lukaku binnen te halen. Die is lang niet de enige smaakmaker van Roma die op het verlanglijstje van de oliestaat zou staan.

Ze zouden namelijk ook zijn spitsbroeder Paulo Dybala willen verleiden, net als Mourinho. Ook de Special One zou een lucratief aanbod mogen verwachten. De Saudi's, die vorige zomer al de Premier League bestormden, richten nu dus ook voluit hun pijlen op de Serie A.

Denk je dat Lukaku straks wel zal plooien voor de Saudi's?

Meest recent

Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

14
14
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

119
119
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

157
157
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

43
43
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

78
78
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

164
164
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

442
442
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

90
90
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

102
102
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

319
319
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

404
404
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

258
258
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

294
294
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

56
56
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

222
222
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

137
137
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

88
88
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

896
896
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

553
553
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

207
207
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

114
114
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

197
197
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

418
418

Meer sportnieuws