'Nieuwe monsteraanbieding voor Lukaku'

door
'Nieuwe monsteraanbieding voor Lukaku'

De voorbije weken was er alweer heel wat te doen rond Romelu Lukaku, naar aanleiding van zijn eerste terugkeer in San Siro sinds de transfersoap van afgelopen zomer. Dat ontlokte bij Internazionale heel wat zure reacties, al zal Lukaku het niet aan zijn hart laten komen. Hij is sterk aan het seizoen begonnen bij AS Roma.

Daar werd Big Rom voor de derde keer herenigd met José Mourinho, met wie hij eerder al werkte bij Chelsea en Manchester United. Met acht goals in elf matchen heeft onze landgenoot al uitstekend zijn draai gevonden in de Italiaanse hoofdstad, zelfs al lijkt de ploeg toch tekort te komen om dit seizoen mee te strijden voor de prijzen.

LEES OOK: Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Onzekerheid over toekomst Lukaku

Het blijft wel de vraag wat Lukaku na dit seizoen te wachten staat. In principe keert hij terug naar Chelsea, waar hij dan nog twee jaar contract zal hebben. Een toekomst heeft hij daar echter helemaal niet meer en dus zal er een nieuwe oplossing gevonden moeten worden.

Volgens Corriere dello Sport hopen ze daar in Saudi-Arabië van te profiteren. De Saudi's trokken afgelopen zomer al hard aan de mouw van Lukaku, die verschillende lucratieve voorstellen kreeg van Al-Hilal. Hij stuurde hen echter telkens wandelen en uiteindelijk haalde de club Aleksandar Mitrovic binnen.

Saudi-Arabië meldt zich weer

Maar de koopwoede van de Saudi's is nog niet gestild en na het seizoen zouden ze een nieuwe poging willen wagen om Lukaku binnen te halen. Die is lang niet de enige smaakmaker van Roma die op het verlanglijstje van de oliestaat zou staan.

Ze zouden namelijk ook zijn spitsbroeder Paulo Dybala willen verleiden, net als Mourinho. Ook de Special One zou een lucratief aanbod mogen verwachten. De Saudi's, die vorige zomer al de Premier League bestormden, richten nu dus ook voluit hun pijlen op de Serie A.

Denk je dat Lukaku straks wel zal plooien voor de Saudi's?

Meest recent

De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

0
0
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

52
52
De Bruyne schittert plots in opmerkelijk filmpje: "King Kev"

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

2
2
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

129
129
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

79
79
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

95
95
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

20
20
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

131
131
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

46
46
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

102
102
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

33
33
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

68
68
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

96
96
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

74
74
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

65
65
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

546
546
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

54
54
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

70
70
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

261
261
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

150
150
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

53
53
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

189
189
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

211
211
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

210
210

Meer sportnieuws