'Nieuwe monsteraanbieding voor Lukaku'

door
'Nieuwe monsteraanbieding voor Lukaku'

De voorbije weken was er alweer heel wat te doen rond Romelu Lukaku, naar aanleiding van zijn eerste terugkeer in San Siro sinds de transfersoap van afgelopen zomer. Dat ontlokte bij Internazionale heel wat zure reacties, al zal Lukaku het niet aan zijn hart laten komen. Hij is sterk aan het seizoen begonnen bij AS Roma.

Daar werd Big Rom voor de derde keer herenigd met José Mourinho, met wie hij eerder al werkte bij Chelsea en Manchester United. Met acht goals in elf matchen heeft onze landgenoot al uitstekend zijn draai gevonden in de Italiaanse hoofdstad, zelfs al lijkt de ploeg toch tekort te komen om dit seizoen mee te strijden voor de prijzen.

Onzekerheid over toekomst Lukaku

Het blijft wel de vraag wat Lukaku na dit seizoen te wachten staat. In principe keert hij terug naar Chelsea, waar hij dan nog twee jaar contract zal hebben. Een toekomst heeft hij daar echter helemaal niet meer en dus zal er een nieuwe oplossing gevonden moeten worden.

Volgens Corriere dello Sport hopen ze daar in Saudi-Arabië van te profiteren. De Saudi's trokken afgelopen zomer al hard aan de mouw van Lukaku, die verschillende lucratieve voorstellen kreeg van Al-Hilal. Hij stuurde hen echter telkens wandelen en uiteindelijk haalde de club Aleksandar Mitrovic binnen.

Saudi-Arabië meldt zich weer

Maar de koopwoede van de Saudi's is nog niet gestild en na het seizoen zouden ze een nieuwe poging willen wagen om Lukaku binnen te halen. Die is lang niet de enige smaakmaker van Roma die op het verlanglijstje van de oliestaat zou staan.

Ze zouden namelijk ook zijn spitsbroeder Paulo Dybala willen verleiden, net als Mourinho. Ook de Special One zou een lucratief aanbod mogen verwachten. De Saudi's, die vorige zomer al de Premier League bestormden, richten nu dus ook voluit hun pijlen op de Serie A.

Denk je dat Lukaku straks wel zal plooien voor de Saudi's?

Meest recent

"Niet meer terug naar RSCA" - Goto reageert na heftige opstoot

Hij heeft lange tijd droog gestaan, maar donderdagavond kon Keisuke Goto eindelijk nog eens een ...

212
212
Kompany kent tegenstander bekerfinale, doelpuntenkermis PSV

Vincent Kompany weet welke ploeg hij met Bayern München zal treffen in de finale van de Duitse ...

16
16
Potjes koken over: Anderlecht-spelers pakken Goto hard aan

RSC Anderlecht heeft donderdagavond een erg dure nederlaag geslikt en verloor met 2-0 van directe ...

459
459
'PSG blijft gaan: versterking voor monsterlijk middenveld'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

39
39
Late klap voor Anderlecht: Goto beslist duel op Stayen

Is de derde plaats nu echt weg voor Anderlecht? Op Stayen deed de recordkampioen alvast een heel ...

113
113
PO's CPL: Patro incasseert late tik, Lommel droomt van JPL

Lange tijd leek het Limburg boven vanavond in de Play-Offs van de Challenger Pro League. Lommel nam ...

58
58
Bekerfinale tóch op TV? Zenders verenigen zich tegen DAZN

Op 14 mei werken RSC Anderlecht en Union SG de finale van de Croky Cup af. Maar in tegenstelling tot ...

151
151
Overzicht Europa: Engelse thriller, beslissing in Clasico?

Het Bayern München van Vincent Kompany is sind afgelopen weekend zeker van de Duitse ...

54
54
"Partijdigheid" - Anderlecht-fans viseren arbitrage op STVV

Donderdagavond werd de midweekspeeldag in de Champions' Play-Offs afgerond met een interessant duel. ...

186
186
'Gevolgen na Youth League: Club-goudhaantje grof wild'

In de finale toonde Real Madrid zich uiteindelijk te sterk na strafschoppen, maar de U19 van Club ...

244
244
'Anderlecht gaat voor transferstunt met terugkeer chouchou'

In afwachten van de officiële bevestiging van Antoine Sibierski, moet RSC Anderlecht het nog ...

281
281
Napoli-conflict: clubboegbeeld benoemt 'enige fout' Lukaku

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

130
130
Standard haalt belangrijke slag thuis: contract tot 2029

Standard staat komend weekend voor een belangrijke wedstrijd in de Europe Play-Offs en gaat op ...

51
51
‘Mega ingreep Anderlecht: oude bekende nieuwe hoofdcoach?’

Anderlecht twijfelt over de toekomst van Jérémy Taravel en kijkt tegelijk richting een ...

492
492
Aftrap STVV-Anderlecht uitgesteld, Taravel dumpt drietal

Donderdagavond wordt de vierde speeldag van de Champions' Play-Offs afgesloten met een interessant ...

194
194
KRC Genk ruikt de jackpot: transferknaller via WK?

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

544
544
Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

307
307
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

299
299
Union slikt optater in titelstrijd: sterkhouder geviseerd

Slechts enkele dagen na de zege in de titelclash tegen Club Brugge, werd Union SG weer stevig met de ...

159
159
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

271
271
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

265
265
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

135
135
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

445
445
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

424
424
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

241
241

Meer sportnieuws