'Alarm Club Brugge: Internazionale komt opnieuw aankloppen'

door
'Alarm Club Brugge: Internazionale komt opnieuw aankloppen'

Club Brugge moest vorige zomer afscheid nemen van Clinton Mata, Abakar Sylla en Noa Lang, maar verder wist het wel een uittocht van zijn sterkhouders te vermijden. De komende transferperiodes wordt het echter wel nog bibberen voor Blauw-Zwart, want voor Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen wordt er veel interesse verwacht. En ook een andere transfer is weer aan de orde.

In de zomer werd er al druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Tajon Buchanan. De 24-jarige Canadees streek begin 2022 neer in Brugge en sindsdien speelde hij zich al nadrukkelijk in de kijker, onder meer in de Champions League en op het WK vorige winter. De voorbije maanden werd Buchanan vooral gelinkt aan Internazionale.

LEES OOK: 'Malinovskyi plots in de running voor droomtransfer'

Inter denkt opnieuw aan Buchanan

Nu schrijft La Gazzetta dello Sport dat de Nerazzurri opnieuw denken aan een transfer van de flankspeler. In de zomer hadden CEO Giuseppe Marotta en sportief directeur Piero Ausilio al uitgebreid contact met het management van Buchanan, maar toen kwam het niet tot een transfer omdat Denzel Dumfries uiteindelijk toch in Milaan bleef.

De Nederlander is echter nog steeds gegeerd door heel wat Engelse topclubs en Buchanan is nog steeds één van de voornaamste pistes die Inter bestudeert om hem te vervangen. Maar ook als Dumfries zou blijven, zou het goed kunnen dat Inter komende zomer weer in Brugge komt aankloppen.

Club Brugge zal moeten meewerken

Dan is doublure Juan Cuadrado immers einde contract en het is maar de vraag of Inter hem nog zal houden. De Colombiaan is immers al 35 jaar en de laatste maanden vaak geblesseerd. Als Inter de nodige centen heeft voor een transfer, dan zou Buchanan dus een interessantere optie zijn.

Veel zal dus ook afhangen van de vraagprijs van Club, die vorige zomer naar verluidt nog 15 miljoen euro plus bonussen bedroeg. Buchanan gaat straks wel zijn laatste contractjaar in en dat zal tijdens de transferonderhandelingen in het voordeel van Inter spelen, als de speler in Brugge niet bijtekent.

Zal Club Brugge er nog in slagen Buchanan volgend seizoen te houden?

Meest recent

De Mil wil nog versterking: "Misschien voor de winterstop"

Bij AA Gent wordt Mogi Bayat weer meer en meer ingeschakeld. Het is geen geheim dat hij de deal van ...

6
6
'Coosemans gedumpt? Anderlecht gaat voor nieuwe nummer één'

Bij Colin Coosemans groeit de onrust. Hij wacht al maanden op duidelijkheid over zijn nieuwe ...

89
89
Hasi ziet grote verandering sinds trainerswissel bij Antwerp

RSC Anderlecht sleept zich naar de winterstop. De Brusselaars missen een pak spelers tegen Royal ...

20
20
Heynen ziet nu al een verandering na tijdperk van Fink

KRC Genk speelde 2-2 op het veld van Sporting Charleroi. Alweer geen zege voor de Limburgers. Bryan ...

37
37
Vertrekken of verlengen op Bosuil: Janssen doet boekje open

Nu de rust binnen de club is teruggekeerd, kan de sportieve leiding van Antwerp FC zich weer ...

72
72
Nieuwe details op tafel: Garcia slachtoffer 'blauw-zwarte' bond?

Rudi Garcia werd donderdag op de vingers getikt door de KBVB. Na zijn kritische uitspraken over het ...

261
261
'Bayern perplex: sensationeel vertrek Kompany wordt reëel'

Bayern München wil zondag nog FC Heidenheim over de knie leggen, vervolgens kan de Duitse ...

313
313
'Genk in shock: pikante kleedkamer-bom duikt op bij Hoefkens'

Carl Hoefkens is géén kandidaat meer bij Genk. Hij zet zelf de deur dicht en kiest ...

132
132
Ophefmakende exit bij Anderlecht? Coosemans voert druk op

RSC Anderlecht is bezig aan een degelijk seizoen tot dusver en mag daar verschillende spelers voor ...

244
244
Hoogspanning Club-Gent: Louwagie duidt schuldige aan in Leko-soap

In de Jupiler Pro League is het reikhalzend uitkijken naar de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen ...

373
373
Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

49
49
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

201
201
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

50
50
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

285
285
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

294
294
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

178
178
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

33
33
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

389
389
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

272
272
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

168
168
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

185
185
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

29
29
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

304
304
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

53
53
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

72
72

Meer sportnieuws