'Alarm Club Brugge: Internazionale komt opnieuw aankloppen'

800 stemmen
'Alarm Club Brugge: Internazionale komt opnieuw aankloppen'

Club Brugge moest vorige zomer afscheid nemen van Clinton Mata, Abakar Sylla en Noa Lang, maar verder wist het wel een uittocht van zijn sterkhouders te vermijden. De komende transferperiodes wordt het echter wel nog bibberen voor Blauw-Zwart, want voor Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen wordt er veel interesse verwacht. En ook een andere transfer is weer aan de orde.

In de zomer werd er al druk gespeculeerd over een mogelijk vertrek van Tajon Buchanan. De 24-jarige Canadees streek begin 2022 neer in Brugge en sindsdien speelde hij zich al nadrukkelijk in de kijker, onder meer in de Champions League en op het WK vorige winter. De voorbije maanden werd Buchanan vooral gelinkt aan Internazionale.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Inter denkt opnieuw aan Buchanan

Nu schrijft La Gazzetta dello Sport dat de Nerazzurri opnieuw denken aan een transfer van de flankspeler. In de zomer hadden CEO Giuseppe Marotta en sportief directeur Piero Ausilio al uitgebreid contact met het management van Buchanan, maar toen kwam het niet tot een transfer omdat Denzel Dumfries uiteindelijk toch in Milaan bleef.

De Nederlander is echter nog steeds gegeerd door heel wat Engelse topclubs en Buchanan is nog steeds één van de voornaamste pistes die Inter bestudeert om hem te vervangen. Maar ook als Dumfries zou blijven, zou het goed kunnen dat Inter komende zomer weer in Brugge komt aankloppen.

Club Brugge zal moeten meewerken

Dan is doublure Juan Cuadrado immers einde contract en het is maar de vraag of Inter hem nog zal houden. De Colombiaan is immers al 35 jaar en de laatste maanden vaak geblesseerd. Als Inter de nodige centen heeft voor een transfer, dan zou Buchanan dus een interessantere optie zijn.

Veel zal dus ook afhangen van de vraagprijs van Club, die vorige zomer naar verluidt nog 15 miljoen euro plus bonussen bedroeg. Buchanan gaat straks wel zijn laatste contractjaar in en dat zal tijdens de transferonderhandelingen in het voordeel van Inter spelen, als de speler in Brugge niet bijtekent.

Zal Club Brugge er nog in slagen Buchanan volgend seizoen te houden?

Meest recent

'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

3
3
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

34
34
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

36
36
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

21
21
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

105
105
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

173
173
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

407
407
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

159
159
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

237
237
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

25
25
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

36
36
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

145
145
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

169
169
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

450
450
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

171
171
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

40
40
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

37
37
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

27
27
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

106
106
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

240
240
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

527
527
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

72
72
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

348
348
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

84
84

Meer sportnieuws