Smaakmaker Patro lokt interesse: "Telefoon rinkelt"

187 stemmen
Smaakmaker Patro lokt interesse:

Patro Eisden deed het zeker niet onaardig tegen AA Gent. De Buffalo’s wisten pas in het laatste kwartier het verschil te maken. Het werd 1-3. Patro-trainer Stijn Stijnen was zeer lovend over zijn ploeg. Stijnen zag een wilskrachtig Patro dat het AA Gent zeker niet makkelijk maakte.

'Een dikke pluim voor mijn spelers. Ze bezorgden de club weer een mooie avond en een echte wedstrijd”, zei hij via de clubkanalen van de Limburgse club. Patro deed het dus goed.

Patro maakte het Gent lastig

"Je kan in dit soort wedstrijden ook andere zaken meemaken als je niet bij de les bent. Kijk maar naar wat Beerschot moest ondergaan gisteren. Dat hebben wij niet toegelaten door een schitterende mentaliteit te koppelen aan ook voetballend goede acties." 

Hij had ook lof voor een van zijn spelers. "Als ik er één speler moet uithalen zag ik weer een ongelofelijk sterke Anis. Hij heeft zich op de kaart van de scouts gevoetbald gisteren. Mijn telefoon rinkelt sinds het laatste fluitsignaal."

Hadji Moussa maakte indruk bij Patro

Anis Hadj Moussa is een 21-jarige Algerijnse flankaanvaller die Patro deze zomer transfervrij weghaalde bij Olympic Charleroi. De ex-speler van RC Lens tekende tot medio 2026, maar kwam opvallend genoeg nog niet heel vaak aan spelen toe in de Challenger Pro League.

Hij is er vooral invaller en in 7 matchen (336 minuten) leverde hij nog geen goals of assists af. In de beker wist hij wel te scoren tegen AA Gent. Voor het talent is het nu belangrijk om die lijn door te trekken in de competitie en daar ook nog de nodige statistieken bij elkaar te gaan spelen.

Is hij al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

237
237
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

81
81
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

117
117
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

180
180
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

103
103
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

162
162
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

56
56
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

326
326
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

113
113
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

678
678
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

73
73
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

275
275
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

298
298
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

598
598
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

479
479
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

824
824
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

80
80
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

119
119
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

192
192
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

100
100
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

250
250
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

174
174
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

174
174

Meer sportnieuws