Smaakmaker Patro lokt interesse: "Telefoon rinkelt"

door
Smaakmaker Patro lokt interesse:

Patro Eisden deed het zeker niet onaardig tegen AA Gent. De Buffalo’s wisten pas in het laatste kwartier het verschil te maken. Het werd 1-3. Patro-trainer Stijn Stijnen was zeer lovend over zijn ploeg. Stijnen zag een wilskrachtig Patro dat het AA Gent zeker niet makkelijk maakte.

'Een dikke pluim voor mijn spelers. Ze bezorgden de club weer een mooie avond en een echte wedstrijd”, zei hij via de clubkanalen van de Limburgse club. Patro deed het dus goed.

Patro maakte het Gent lastig

"Je kan in dit soort wedstrijden ook andere zaken meemaken als je niet bij de les bent. Kijk maar naar wat Beerschot moest ondergaan gisteren. Dat hebben wij niet toegelaten door een schitterende mentaliteit te koppelen aan ook voetballend goede acties." 

Hij had ook lof voor een van zijn spelers. "Als ik er één speler moet uithalen zag ik weer een ongelofelijk sterke Anis. Hij heeft zich op de kaart van de scouts gevoetbald gisteren. Mijn telefoon rinkelt sinds het laatste fluitsignaal."

Hadji Moussa maakte indruk bij Patro

Anis Hadj Moussa is een 21-jarige Algerijnse flankaanvaller die Patro deze zomer transfervrij weghaalde bij Olympic Charleroi. De ex-speler van RC Lens tekende tot medio 2026, maar kwam opvallend genoeg nog niet heel vaak aan spelen toe in de Challenger Pro League.

Hij is er vooral invaller en in 7 matchen (336 minuten) leverde hij nog geen goals of assists af. In de beker wist hij wel te scoren tegen AA Gent. Voor het talent is het nu belangrijk om die lijn door te trekken in de competitie en daar ook nog de nodige statistieken bij elkaar te gaan spelen.

Is hij al klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

62
62
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

48
48
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

159
159
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

54
54
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

61
61
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

56
56
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

96
96
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

120
120
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

149
149
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

326
326
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

209
209
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

104
104
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

258
258
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

90
90
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

93
93
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

356
356
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

168
168
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

279
279
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

682
682
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

118
118
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

540
540
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

152
152
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

218
218
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

166
166

Meer sportnieuws