'Antwerp vreest: deze pion dringt aan op wintertransfer'

door
'Antwerp vreest: deze pion dringt aan op wintertransfer'

Antwerp boekte woensdagnamiddag een deugddoende zege in de beker tegen Lierse, dat met 1-4 verslagen werd. Daarvoor had de landskampioen en bekerhouder immers slechts één van zijn negen laatste officiële matchen gewonnen. Daardoor zakte het weg uit de top zes in de competitie en ook in de Champions League beleefde het enkele pijnlijke avonden.

Voor vele analisten is de conclusie dat Antwerp misschien toch te voorzichtig geweest is tijdens de zomermercato en zich onvoldoende versterkt heeft. In vergelijking met vorig seizoen is de kern niet al te veel gewijzigd en vooral in het offensieve compartiment ontbreekt het aan stootkracht.

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Yusuf wil weg bij Antwerp

Op het middenveld staat er wel een stevige as met de jonkies Arthur Vermeeren en Mandela Keita, die in oktober ook samen debuteerden als Rode Duivel. Hun ontbolstering ging ten koste van Alhassan Yusuf, die de laatste matchen door een blessure bij Keita wel weer titularis was.

De verwachting is echter dat de Nigeriaan weer naar de bank zal verdwijnen wanneer Keita terugkeert en daar neemt Yusuf volgens SCORENigeria geen vrede mee. Het medium, dat wel met een korreltje zout genomen lijkt te moeten worden, stelt dat hij daarom in januari de Bosuil wil en zou verlaten.

Antwerp kan wel cashen

Antwerp zou daarbij wel nog mogen hopen op een mooie winst. Het betaalde 2021 immers 1 miljoen euro om Yusuf bij IFK Göteborg weg te halen en sindsdien is de waarde van de middenvelder stevig gestegen. Transfermarkt schat momenteel dat Yusuf zo'n 4 miljoen waard is.

Ondanks dat hij het voorbije jaar minder speelde, zou Yusuf nog altijd de nodige interesse genieten. Het bericht schuift FC Porto, Sporting CP, Hellas Verona en Strasbourg naar voor als mogelijke bestemmingen. Vooral die eerste club zou opvallend zijn, want vorige week scoorde Yusuf in de Champions League nog tegen de Portugezen.

Moet Antwerp hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

33
33
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

35
35
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

87
87
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

63
63
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

251
251
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

117
117
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

87
87
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

73
73
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

90
90
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

115
115
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

307
307
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

332
332
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

645
645
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

325
325
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

205
205
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

135
135
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

61
61
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

184
184
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

54
54
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

91
91
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

107
107
'De Bruyne krijgt plots transferdilemma voorgeschoteld'

Een dikke vier maanden stond hij aan de kant, maar Kevin De Bruyne is nu helemaal terug. De Rode ...

141
141
'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Bij Anderlecht wordt het de komende maanden uitkijken naar de ontwikkelingen rond Nathan De Cat. Het ...

351
351
TRANSFERUURTJE: 'Cercle kiest coach, Club kan De Cat helpen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

308
308
Lokeren reageert op fans met verschroeiend statement

De supporters van KSC Lokeren willen de wedstrijd tegen RSCA Futures dwarsbomen met een boycot. Men ...

90
90

Meer sportnieuws