'Antwerp vreest: deze pion dringt aan op wintertransfer'

913 stemmen
'Antwerp vreest: deze pion dringt aan op wintertransfer'

Antwerp boekte woensdagnamiddag een deugddoende zege in de beker tegen Lierse, dat met 1-4 verslagen werd. Daarvoor had de landskampioen en bekerhouder immers slechts één van zijn negen laatste officiële matchen gewonnen. Daardoor zakte het weg uit de top zes in de competitie en ook in de Champions League beleefde het enkele pijnlijke avonden.

Voor vele analisten is de conclusie dat Antwerp misschien toch te voorzichtig geweest is tijdens de zomermercato en zich onvoldoende versterkt heeft. In vergelijking met vorig seizoen is de kern niet al te veel gewijzigd en vooral in het offensieve compartiment ontbreekt het aan stootkracht.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Yusuf wil weg bij Antwerp

Op het middenveld staat er wel een stevige as met de jonkies Arthur Vermeeren en Mandela Keita, die in oktober ook samen debuteerden als Rode Duivel. Hun ontbolstering ging ten koste van Alhassan Yusuf, die de laatste matchen door een blessure bij Keita wel weer titularis was.

De verwachting is echter dat de Nigeriaan weer naar de bank zal verdwijnen wanneer Keita terugkeert en daar neemt Yusuf volgens SCORENigeria geen vrede mee. Het medium, dat wel met een korreltje zout genomen lijkt te moeten worden, stelt dat hij daarom in januari de Bosuil wil en zou verlaten.

Antwerp kan wel cashen

Antwerp zou daarbij wel nog mogen hopen op een mooie winst. Het betaalde 2021 immers 1 miljoen euro om Yusuf bij IFK Göteborg weg te halen en sindsdien is de waarde van de middenvelder stevig gestegen. Transfermarkt schat momenteel dat Yusuf zo'n 4 miljoen waard is.

Ondanks dat hij het voorbije jaar minder speelde, zou Yusuf nog altijd de nodige interesse genieten. Het bericht schuift FC Porto, Sporting CP, Hellas Verona en Strasbourg naar voor als mogelijke bestemmingen. Vooral die eerste club zou opvallend zijn, want vorige week scoorde Yusuf in de Champions League nog tegen de Portugezen.

Moet Antwerp hem bij een goed bod laten vertrekken?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

43
43
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

68
68
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

131
131
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

89
89
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

237
237
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

417
417
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

370
370
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

300
300
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

666
666
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

125
125
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

103
103
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

204
204
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

182
182
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

721
721
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

217
217

Meer sportnieuws