TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast miljoenentransfer, Gent lonkt naar Ajax'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast miljoenentransfer, Gent lonkt naar Ajax'

De zomermercato is al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

Jupiler Pro League

Club Brugge realiseerde in de zomer weer enkele lucratieve transfers, maar het greep naast nog een miljoenendeal. Ze zouden namelijk een bod uit de Bundesliga aanvaard hebben voor Andreas Skov Olsen, maar de Deense winger weigerde zelf het voorstel. Hij had opvallend genoeg zijn zinnen gezet op een terugkeer naar FC Kopenhagen om dichter bij zijn vrienden te zijn.

Bij AA Gent willen ze een straffe slag slaan. Ze zouden namelijk een toptalent willen terughalen in de persoon van Stanis Idumbo Muzambo. De 18-jarige jeugdinternational verruilde in 2021 nog de Buffalo's voor Ajax, waar hij tegenwoordig deel uitmaakt van de kern van Jong Ajax. Idumbo is echter na dit seizoen einde contract en zou een eerste voorstel om bij te tekenen geweigerd hebben.

KRC Genk maakt zich op voor een zomers vertrek van Bilal El Khannouss. Het zou ook al een prijskaartje van minstens 15 miljoen euro gehangen hebben aan zijn goudhaantje. Die droomt naar verluidt naar een transfer naar La Liga, alleen is het maar de vraag welke clubs daar aan de eisen van Genk kunnen voldoen. Ook vanuit de Bundesliga is er heel wat interesse.

Bij KV Mechelen zoeken ze al een nieuwe doelman omdat Gaëtan Coucke niet van plan zou zijn om zijn aflopende contract te verlengen. Daarvoor lonken ze naar Antwerp, waar Malinwa zijn oog zou laten vallen hebben op Ortwin De Wolf. De 26-jarige is zelf ook einde contract en is dit seizoen pas derde keeper bij de Great Old, waardoor een contractverlenging weinig waarschijnlijk lijkt.

Buitenland

Het lijkt erop dat Inter Miami op het punt staat om opnieuw een grote naam aan te trekken. De Amerikaanse club zou namelijk een akkoord bereikt hebben met Luis Suarez omtrent een contract voor één seizoen. Met de ervaren spits ziet Lionel Messi zo opnieuw een boezemvriend neerstrijken bij zijn club.

Zal Club Brugge nog een mooie som vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

1
1
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

32
32
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

31
31
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

281
281
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

51
51
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

117
117
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

309
309
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

377
377
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

444
444
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

198
198
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

497
497
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

352
352
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

51
51
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

122
122
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

224
224
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

44
44
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

130
130
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

189
189
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

188
188
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

182
182
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

100
100
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

180
180
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

59
59
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

371
371
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

444
444

Meer sportnieuws