TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast miljoenentransfer, Gent lonkt naar Ajax'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast miljoenentransfer, Gent lonkt naar Ajax'

De zomermercato is al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

Jupiler Pro League

Club Brugge realiseerde in de zomer weer enkele lucratieve transfers, maar het greep naast nog een miljoenendeal. Ze zouden namelijk een bod uit de Bundesliga aanvaard hebben voor Andreas Skov Olsen, maar de Deense winger weigerde zelf het voorstel. Hij had opvallend genoeg zijn zinnen gezet op een terugkeer naar FC Kopenhagen om dichter bij zijn vrienden te zijn.

Bij AA Gent willen ze een straffe slag slaan. Ze zouden namelijk een toptalent willen terughalen in de persoon van Stanis Idumbo Muzambo. De 18-jarige jeugdinternational verruilde in 2021 nog de Buffalo's voor Ajax, waar hij tegenwoordig deel uitmaakt van de kern van Jong Ajax. Idumbo is echter na dit seizoen einde contract en zou een eerste voorstel om bij te tekenen geweigerd hebben.

KRC Genk maakt zich op voor een zomers vertrek van Bilal El Khannouss. Het zou ook al een prijskaartje van minstens 15 miljoen euro gehangen hebben aan zijn goudhaantje. Die droomt naar verluidt naar een transfer naar La Liga, alleen is het maar de vraag welke clubs daar aan de eisen van Genk kunnen voldoen. Ook vanuit de Bundesliga is er heel wat interesse.

Bij KV Mechelen zoeken ze al een nieuwe doelman omdat Gaëtan Coucke niet van plan zou zijn om zijn aflopende contract te verlengen. Daarvoor lonken ze naar Antwerp, waar Malinwa zijn oog zou laten vallen hebben op Ortwin De Wolf. De 26-jarige is zelf ook einde contract en is dit seizoen pas derde keeper bij de Great Old, waardoor een contractverlenging weinig waarschijnlijk lijkt.

Buitenland

Het lijkt erop dat Inter Miami op het punt staat om opnieuw een grote naam aan te trekken. De Amerikaanse club zou namelijk een akkoord bereikt hebben met Luis Suarez omtrent een contract voor één seizoen. Met de ervaren spits ziet Lionel Messi zo opnieuw een boezemvriend neerstrijken bij zijn club.

Zal Club Brugge nog een mooie som vangen voor Skov Olsen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

67
67
'Strijd Karetsas is los: gesprekken met eerste club'

Voor KRC Genk is het op sportief vlak een ontgoochelend seizoen, maar toch lijkt de kassa in de ...

7
7
Club houdt toptalent uit handen van buitenlandse clubs

Club Brugge lijkt alweer voor een hete transferzomer te staan. Het zal opnieuw af te rekenen krijgen ...

29
29
Verrassende transferzet STVV: "Cultuurbewaker in kleedkamer"

STVV beleeft één van de mooiste seizoenen uit haar geschiedenis en is nu al zeker van ...

12
12
Amerikaanse club: "We waren zeer dicht bij komst De Bruyne"

In de Verenigde Staten zullen ze in juni kunnen genieten van Kevin De Bruyne, want de ervaren ...

11
11
'Tottenham gaat all-in voor kandidaat-Rode Duivel'

Tottenham leek af te stevenen op een schokkende degradatie uit de Premier League, maar na een zes op ...

26
26
AA Gent liep op pijnlijke wijze recordtransfer mis

AA Gent wist de laatste jaren heel wat lucratieve uitgaande transfers te doen, maar dat bleek in het ...

35
35
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

100
100
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

65
65
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

121
121
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

183
183
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

27
27
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

201
201
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

52
52
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

193
193
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

189
189
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

291
291
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

85
85
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

339
339
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

195
195
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

417
417
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

296
296
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

271
271
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

392
392
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

310
310

Meer sportnieuws