Moet De Roeck nu echt vrezen voor een ontslag?

299 stemmen
Moet De Roeck nu echt vrezen voor een ontslag?

KVC Westerlo ging met de billen bloot tegen KSK Beveren. De Waaslanders wonnen met 3-1 en de Kemphanen liggen uit de Croky Cup. De druk op trainer Jonas De Roeck neemt enorm toe. Is het stilaan einde verhaal voor de coach?

LEES OOK: Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

Bestuur Westerlo was al geduldig

Het bestuur van KVC Westerlo investeerde ongeveer 15 miljoen euro in nieuwe spelers en het draait nu al maanden pover in 't Kuipje. De Roeck kreeg terecht het nodige krediet, maar de kans bestaat dat het geduld van de eigenaars op is. Wat ook niet onlogisch zou zijn.

In Beveren zongen de fans van Westerlo over het ontslag van De Roeck. Die blijft er alvast nog in geloven. "Als je als trainer het het gevoel hebt dat de connectie met de spelers weg is, dan moet je eerlijk zijn", vertelde de Roeck.

"Maar dat gevoel heb ik op dit moment niet. Niet op training en ook in de tweede helft niet. Het geloof om deze scheve situatie recht te trekken, blijft aanwezig", zei hij aan Het Belang van Limburg.

Héél belangrijk drieluik voor Westerlo

Alleen kan een trainer dat verhaal niet blijven zeggen. Westerlo boekte een 7 op 36 en ze staan al op zes punten van een veilige plaats in het klassement. Met Oud-Heverlee Leuven, STVV en Sporting Charleroi staan er drie héél belangrijke duels op het programma.

Daarin moeten de nodige resultaten worden gehaald. Gaat Westerlo voor een schokeffect zoals KV Kortrijk deed met Glen De Boeck, of hoopt het dat De Roeck het in die matchen alsnog kan rechttrekken? Dat moet de komende dagen blijken.

Gaat Westerlo De Roeck nog een laatste kans geven?

Meest recent

'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

38
38
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

18
18
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

246
246
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

48
48
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

145
145
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

341
341
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

93
93
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

293
293
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

328
328
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

437
437
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

796
796
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

168
168
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

339
339
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

110
110
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

181
181
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

446
446
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

466
466
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

331
331
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

228
228
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

434
434
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

358
358
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

919
919
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

671
671
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

543
543

Meer sportnieuws