Moet De Roeck nu echt vrezen voor een ontslag?

door
Moet De Roeck nu echt vrezen voor een ontslag?

KVC Westerlo ging met de billen bloot tegen KSK Beveren. De Waaslanders wonnen met 3-1 en de Kemphanen liggen uit de Croky Cup. De druk op trainer Jonas De Roeck neemt enorm toe. Is het stilaan einde verhaal voor de coach?

LEES OOK: Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Bestuur Westerlo was al geduldig

Het bestuur van KVC Westerlo investeerde ongeveer 15 miljoen euro in nieuwe spelers en het draait nu al maanden pover in 't Kuipje. De Roeck kreeg terecht het nodige krediet, maar de kans bestaat dat het geduld van de eigenaars op is. Wat ook niet onlogisch zou zijn.

In Beveren zongen de fans van Westerlo over het ontslag van De Roeck. Die blijft er alvast nog in geloven. "Als je als trainer het het gevoel hebt dat de connectie met de spelers weg is, dan moet je eerlijk zijn", vertelde de Roeck.

"Maar dat gevoel heb ik op dit moment niet. Niet op training en ook in de tweede helft niet. Het geloof om deze scheve situatie recht te trekken, blijft aanwezig", zei hij aan Het Belang van Limburg.

Héél belangrijk drieluik voor Westerlo

Alleen kan een trainer dat verhaal niet blijven zeggen. Westerlo boekte een 7 op 36 en ze staan al op zes punten van een veilige plaats in het klassement. Met Oud-Heverlee Leuven, STVV en Sporting Charleroi staan er drie héél belangrijke duels op het programma.

Daarin moeten de nodige resultaten worden gehaald. Gaat Westerlo voor een schokeffect zoals KV Kortrijk deed met Glen De Boeck, of hoopt het dat De Roeck het in die matchen alsnog kan rechttrekken? Dat moet de komende dagen blijken.

Gaat Westerlo De Roeck nog een laatste kans geven?

Meest recent

'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

22
22
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

6
6
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

45
45
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

337
337
'Genk wil voorbeeld van Club met Tresoldi-deal volgen'

Club Brugge sloeg vorige zomer alweer een geweldige transferslag met de komst van Nicolo Tresoldi. ...

111
111
Geen vaste waarde, wel Openda: Teklak maakt WK-selectie

Binnen ongeveer anderhalve maand moet Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

81
81
Hayen kondigt (noodgedwongen) wissel aan bij Genk

Vrijdagavond worden de play-offs van de Jupiler Pro League op gang getrapt. De debatten worden ...

153
153
'Brys krijgt Belgische concurrentie voor WK-job'

De Rode Duivels zakken straks opnieuw af naar het WK met een buitenlandse bondscoach, maar dat ...

23
23
Verhaeghe spreekt duidelijk over opvolging Mignolet

Het was donderdag toch wel een bommetje bij Club Brugge: Simon Mignolet stopt op het einde van het ...

335
335
'Napoli wil nog een derde Belg binnenhalen'

Napoli kleurt de laatste seizoenen weer behoorlijk Belgisch. Romelu Lukaku streek er in de zomer van ...

71
71
'Standard verrast met beslissing over Euvrard'

Standard mocht dit seizoen nog verrassend lang dromen van de top zes, maar viel uiteindelijk toch ...

195
195
'Club mag deze opvolger voor Mignolet al schrappen'

Bij Club Brugge kwam er donderdagvoormiddag zeer verrassend nieuws. Plots werd er immers een ...

361
361
TRANSFERUURTJE: 'WK-explosie bij Club, reden exit Hazard bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
DAZN pakt uit met nieuwigheid voor PO's: "Voor de fans!"

DAZN heeft besloten het contract met de Pro League stop te zetten, maar dit seizoen is het Belgische ...

262
262
Verhaeghe en Mignolet geven uitleg over bliksemvertrek

Simon Mignolet stopt na een indrukwekkende carrière aan het einde van het seizoen met ...

391
391
Simon Mignolet dropt bom en verlaat Club Brugge

Club Brugge kondigde plots een persconferentie aan en de supporters wisten niet wat er aan de hand ...

383
383
STVV heeft doel in PO1: "Niet zoals Gent vorig jaar"

Vanaf komend weekend is het 'money time' in de Jupiler Pro League, want dan worden de play-offs ...

44
44
Mannaert over WK-selectie: "Zij zijn al zeker"

De Rode Duivels hebben hun stage in de Verenigde Staten afgerond met een ruime zege tegen het ...

111
111
Genk slaat drie vliegen in één klap met contractopties

KRC Genk moest tijdens de interlandbreak zijn wonden likken, want de Limburgers grepen uiteindelijk ...

289
289
Rode Duivel hint naar straffe transferwending

Er is de laatste jaren een groot spelersverloop geweest bij de Rode Duivels. Domenico Tedesco voerde ...

55
55
Ceulemans velt zijn oordeel over vergelijking met De Cat

De stage in de Verenigde Staten was voor Rudi Garcia de gelegenheid om enkele nieuwe namen aan het ...

114
114
Ward Lemmelijn en Francken: telefoontje slaat in als bom

Sommige carrières nemen onverwachte bochten, maar bij Ward Lemmelijn lijkt het eerder een ...

98
98
Vanaken komt met belangrijk nieuws over blessure

De Rode Duivels moesten het de voorbije week in de Verenigde Staten stellen zonder een aantal vaste ...

246
246
Club, RSCA of Genk: wie heeft de beste jeugdopleiding?

Zelf opgeleide talenten spelen een alsmaar belangrijkere rol bij onze Belgische topclubs. Niet ...

333
333
Stadionsoap Club Brugge: hallucinante details onthuld

Het is nog maar eens D-Day voor Club Brugge in het heikele stadiondossier, een soap die nu al bijna ...

1255
1255

Meer sportnieuws