Moet De Roeck nu echt vrezen voor een ontslag?

299 stemmen
Moet De Roeck nu echt vrezen voor een ontslag?

KVC Westerlo ging met de billen bloot tegen KSK Beveren. De Waaslanders wonnen met 3-1 en de Kemphanen liggen uit de Croky Cup. De druk op trainer Jonas De Roeck neemt enorm toe. Is het stilaan einde verhaal voor de coach?

LEES OOK: 'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Bestuur Westerlo was al geduldig

Het bestuur van KVC Westerlo investeerde ongeveer 15 miljoen euro in nieuwe spelers en het draait nu al maanden pover in 't Kuipje. De Roeck kreeg terecht het nodige krediet, maar de kans bestaat dat het geduld van de eigenaars op is. Wat ook niet onlogisch zou zijn.

In Beveren zongen de fans van Westerlo over het ontslag van De Roeck. Die blijft er alvast nog in geloven. "Als je als trainer het het gevoel hebt dat de connectie met de spelers weg is, dan moet je eerlijk zijn", vertelde de Roeck.

"Maar dat gevoel heb ik op dit moment niet. Niet op training en ook in de tweede helft niet. Het geloof om deze scheve situatie recht te trekken, blijft aanwezig", zei hij aan Het Belang van Limburg.

Héél belangrijk drieluik voor Westerlo

Alleen kan een trainer dat verhaal niet blijven zeggen. Westerlo boekte een 7 op 36 en ze staan al op zes punten van een veilige plaats in het klassement. Met Oud-Heverlee Leuven, STVV en Sporting Charleroi staan er drie héél belangrijke duels op het programma.

Daarin moeten de nodige resultaten worden gehaald. Gaat Westerlo voor een schokeffect zoals KV Kortrijk deed met Glen De Boeck, of hoopt het dat De Roeck het in die matchen alsnog kan rechttrekken? Dat moet de komende dagen blijken.

Gaat Westerlo De Roeck nog een laatste kans geven?

Meest recent

Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

59
59
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

13
13
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

42
42
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

71
71
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

63
63
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

53
53
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

134
134
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

527
527
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

47
47
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

63
63
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

368
368
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

437
437
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

542
542
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

950
950
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

120
120
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

547
547
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

104
104
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

156
156
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

438
438
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

748
748
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

320
320
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

521
521
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

415
415

Meer sportnieuws