'Inter Miami heeft na Messi weer een wereldster beet'

door
'Inter Miami heeft na Messi weer een wereldster beet'

Het sterrenensemble van Inter Miami wordt weer wat groter. Een echt sportief project is er niet, maar de club wil vooral bekendheid vergaren. Dat lukt ze aardig met Lionel Messi en de Argentijn krijgt een van zijn beste voetbalvrienden aan zijn zijde vanaf 2024. Dat raakte ondertussen bekend.

De doorgaans goed ingelichte journalist César Luis Merlo meldt dat Inter Miami en Luis Suarez een akkoord hebben bereikt omtrent een contract van één seizoen. De aanvaller zal vanaf 2024 voor de Amerikaanse club gaan voetballen. Er is ook een optie in het contract voor nog een seizoen.

Suarez naar Miami

Suarez doet het seizoen nog uit bij zijn Braziliaanse club Gremio. Daar is hij sinds januari 2023 aan de slag en de spits wist er tot op heden 19 keer te scoren en 16 assists uit te delen in 46 wedstrijden. Voordien speelde hij voor Nacional in zijn thuisland Uruguay, waar hij 8 scoorde en 3 assists uitdeelde in 20 duels.

De vriendenclub van Messi

Met Suarez haalt Inter Miami weer een goede vriend van Messi in huis. Beiden speelden samen bij FC Barcelona en werden er ook vrienden. Na Jordi Alba en Sergio Busquets krijgt Inter Miami er dus een nieuwe 'attractie' bij. Zo wordt Miami nog een beetje meer de vriendenclub van Messi, die vele jaren geleden het Europese voetbal nog domineerden met FC Barcelona.

Kunnen zij ook de Major League Soccer winnen? 

Gaat Suarez nog potten breken bij Miami?

Meest recent

DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

17
17
'Barça duikt mercato op: opzienbarende comeback op tafel'

FC Barcelona kan terugblikken op een meer dan degelijke eerste helft van het seizoen. Desondanks ...

8
8
Ondanks rentree Doku: City smoddert meteen in 2026

De eerste matchen van 2026 hebben meteen enkele verrassingen opgeleverd in de Premier League. In ...

19
19
'Antwerp onverbiddelijk: zomeraanwinst nu al naar uitgang'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

133
133
Miskleun bij Duivels: 'Enorme blunder met Hans Vanaken'

Ongeacht de prestaties van de Rode Duivels, wordt het WK van komende zomer speciaal voor Hans ...

259
259
Club Brugge-titularis schittert: nationale vedette lyrisch

Verschillende spelers uit de Jupiler Pro League vertoeven momenteel op de Africa Cup en een aantal ...

238
238
'Huerta hakt knoop door over wintervertrek Anderlecht'

RSC Anderlecht wil zijn selectie tijdens de wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

352
352
Onverwachte kampioen? Grootste titelfavorieten JPL bekend

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

601
601
'Genk zet zich schrap: absolute recordtransfer Karetsas'

KRC Genk zal ook in 2026 genoodzaakt zijn om enkele grote uitgaande transfers af te ronden. Gelukkig ...

636
636
Valse start 2026: Leeds bezorgt Liverpool nieuwjaarskater

De clubs uit de Premier League mogen ook dit jaar fluiten achter een winterstop, op de eerste dag ...

34
34
'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

427
427
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

1124
1124
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

680
680
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

438
438
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club Brugge krijgt vorm'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

1070
1070
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

127
127
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

218
218
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

148
148
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

15
15
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

236
236
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

655
655
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

435
435
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

40
40
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

894
894
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1454
1454

Meer sportnieuws