"Club Brugge aanvaardde dat voorstel voor Skov Olsen"

door

Club Brugge heeft met Andreas Skov Olsen wellicht de beste flankaanvaller van de Belgische competitie in de rangen. De Deense flankaanvaller kan duidelijk een niveau hoger aan. Is hij aan zijn laatste maanden bezig bij Club Brugge?

Afgelopen zomer leek Skov Olsen Club Brugge te verlaten. Hij voelde er zich na een pover seizoen van Blauw-Zwart niet meer goed in zijn sas. Bij de bestuurstop stonden ze blijkbaar zeker open voor een vertrek van de winger. Dat verklaart Zouhair Essikal bij Football Time.

LEES OOK: Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

Skov Olsen zoals Eden Hazard

"Skov Olsen is geen speler die bezig is met een transfer naar Manchester City of Arsenal. Hij wil vooral plezier maken op het veld. Een beetje zoals Eden Hazard”, opent Essikal. Dan volgde er een verrassend verhaal.

“Ik weet dat hij transfers naar Duitsland en Engeland heeft geweigerd en dat hij wilde terugkeren naar Kopenhagen om er met zijn vrienden te zijn. Nogmaals: de club aanvaardde een voorstel uit Duitsland, maar hij wenste niet te gaan”, verklapte hij. 

Vertrekt Skov Olsen in 2024?

Skov Olsen is aan een fantastisch seizoen bezig. Met 13 goals en 5 assists in 20 duels is hij al zeer bepalend geweest voor de Bruggelingen. Hij was al heel vaak bepalend voor Club Brugge. Aanvallend hangt Club al héél erg van hem af. Ronny Deila verdient lof voor de manier waarop hij de Deen weer op topniveau kreeg.

De Deense international heeft nog een contract tot medio 2026 bij de Belgische topclub. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 18 miljoen euro. Gaat Skov Olsen in januari of komende zomer andere oorden opzoeken? Wordt vervolgd.

Gaat Skov Olsen in 2024 vertrekken bij Club?

Meest recent

Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

21
21
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

139
139
Arsenal slikt mokerslag: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

51
51
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

306
306
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

331
331
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

257
257
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

118
118
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

41
41
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

132
132
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

59
59
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

70
70
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

182
182
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

615
615
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

97
97
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

180
180
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

246
246
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

232
232
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

130
130
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

41
41
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

115
115
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

83
83
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

39
39
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

175
175
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

324
324
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

141
141

Meer sportnieuws