"Club Brugge aanvaardde dat voorstel voor Skov Olsen"

door

Club Brugge heeft met Andreas Skov Olsen wellicht de beste flankaanvaller van de Belgische competitie in de rangen. De Deense flankaanvaller kan duidelijk een niveau hoger aan. Is hij aan zijn laatste maanden bezig bij Club Brugge?

Afgelopen zomer leek Skov Olsen Club Brugge te verlaten. Hij voelde er zich na een pover seizoen van Blauw-Zwart niet meer goed in zijn sas. Bij de bestuurstop stonden ze blijkbaar zeker open voor een vertrek van de winger. Dat verklaart Zouhair Essikal bij Football Time.

LEES OOK: Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Skov Olsen zoals Eden Hazard

"Skov Olsen is geen speler die bezig is met een transfer naar Manchester City of Arsenal. Hij wil vooral plezier maken op het veld. Een beetje zoals Eden Hazard”, opent Essikal. Dan volgde er een verrassend verhaal.

“Ik weet dat hij transfers naar Duitsland en Engeland heeft geweigerd en dat hij wilde terugkeren naar Kopenhagen om er met zijn vrienden te zijn. Nogmaals: de club aanvaardde een voorstel uit Duitsland, maar hij wenste niet te gaan”, verklapte hij. 

Vertrekt Skov Olsen in 2024?

Skov Olsen is aan een fantastisch seizoen bezig. Met 13 goals en 5 assists in 20 duels is hij al zeer bepalend geweest voor de Bruggelingen. Hij was al heel vaak bepalend voor Club Brugge. Aanvallend hangt Club al héél erg van hem af. Ronny Deila verdient lof voor de manier waarop hij de Deen weer op topniveau kreeg.

De Deense international heeft nog een contract tot medio 2026 bij de Belgische topclub. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 18 miljoen euro. Gaat Skov Olsen in januari of komende zomer andere oorden opzoeken? Wordt vervolgd.

Gaat Skov Olsen in 2024 vertrekken bij Club?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

91
91
'Antwerp schrikt: Janssen richting ophefmakende transfer'

Terwijl Joseph Oosting en zijn troepen de ontknoping van de Europe Play-Offs inzetten, is de ...

21
21
'WK-selectie Garcia bijna rond: twéé daverende verrassingen'

Komende vrijdag is het eindelijk zover, dan maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke 26 spelers hij ...

59
59
Rigaux breekt de boel open: Club Brugge krijgt mokerslag

Dévy Rigaux dreigt Club Brugge te ontglippen. Feyenoord duwt door voor een nieuwe sportieve ...

145
145
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

24
24
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

142
142
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

32
32
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

87
87
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

196
196
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

159
159
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

127
127
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

168
168
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

329
329
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

21
21
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

495
495
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

774
774
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

166
166
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

27
27
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

124
124
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

107
107
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

130
130
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

520
520
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

320
320
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

151
151
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

126
126
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

482
482

Meer sportnieuws