"Club Brugge aanvaardde dat voorstel voor Skov Olsen"

door

Club Brugge heeft met Andreas Skov Olsen wellicht de beste flankaanvaller van de Belgische competitie in de rangen. De Deense flankaanvaller kan duidelijk een niveau hoger aan. Is hij aan zijn laatste maanden bezig bij Club Brugge?

Afgelopen zomer leek Skov Olsen Club Brugge te verlaten. Hij voelde er zich na een pover seizoen van Blauw-Zwart niet meer goed in zijn sas. Bij de bestuurstop stonden ze blijkbaar zeker open voor een vertrek van de winger. Dat verklaart Zouhair Essikal bij Football Time.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

Skov Olsen zoals Eden Hazard

"Skov Olsen is geen speler die bezig is met een transfer naar Manchester City of Arsenal. Hij wil vooral plezier maken op het veld. Een beetje zoals Eden Hazard”, opent Essikal. Dan volgde er een verrassend verhaal.

“Ik weet dat hij transfers naar Duitsland en Engeland heeft geweigerd en dat hij wilde terugkeren naar Kopenhagen om er met zijn vrienden te zijn. Nogmaals: de club aanvaardde een voorstel uit Duitsland, maar hij wenste niet te gaan”, verklapte hij. 

Vertrekt Skov Olsen in 2024?

Skov Olsen is aan een fantastisch seizoen bezig. Met 13 goals en 5 assists in 20 duels is hij al zeer bepalend geweest voor de Bruggelingen. Hij was al heel vaak bepalend voor Club Brugge. Aanvallend hangt Club al héél erg van hem af. Ronny Deila verdient lof voor de manier waarop hij de Deen weer op topniveau kreeg.

De Deense international heeft nog een contract tot medio 2026 bij de Belgische topclub. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 18 miljoen euro. Gaat Skov Olsen in januari of komende zomer andere oorden opzoeken? Wordt vervolgd.

Gaat Skov Olsen in 2024 vertrekken bij Club?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

6
6
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

11
11
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

155
155
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

57
57
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

58
58
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

203
203
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

56
56
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

74
74
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

130
130
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

32
32
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

156
156
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

203
203
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

73
73
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1048
1048
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

132
132
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

318
318
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

381
381
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

231
231
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

302
302
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

119
119
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

91
91
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

553
553
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

293
293

Meer sportnieuws