"Club Brugge aanvaardde dat voorstel voor Skov Olsen"

door

Club Brugge heeft met Andreas Skov Olsen wellicht de beste flankaanvaller van de Belgische competitie in de rangen. De Deense flankaanvaller kan duidelijk een niveau hoger aan. Is hij aan zijn laatste maanden bezig bij Club Brugge?

Afgelopen zomer leek Skov Olsen Club Brugge te verlaten. Hij voelde er zich na een pover seizoen van Blauw-Zwart niet meer goed in zijn sas. Bij de bestuurstop stonden ze blijkbaar zeker open voor een vertrek van de winger. Dat verklaart Zouhair Essikal bij Football Time.

LEES OOK: 'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Skov Olsen zoals Eden Hazard

"Skov Olsen is geen speler die bezig is met een transfer naar Manchester City of Arsenal. Hij wil vooral plezier maken op het veld. Een beetje zoals Eden Hazard”, opent Essikal. Dan volgde er een verrassend verhaal.

“Ik weet dat hij transfers naar Duitsland en Engeland heeft geweigerd en dat hij wilde terugkeren naar Kopenhagen om er met zijn vrienden te zijn. Nogmaals: de club aanvaardde een voorstel uit Duitsland, maar hij wenste niet te gaan”, verklapte hij. 

Vertrekt Skov Olsen in 2024?

Skov Olsen is aan een fantastisch seizoen bezig. Met 13 goals en 5 assists in 20 duels is hij al zeer bepalend geweest voor de Bruggelingen. Hij was al heel vaak bepalend voor Club Brugge. Aanvallend hangt Club al héél erg van hem af. Ronny Deila verdient lof voor de manier waarop hij de Deen weer op topniveau kreeg.

De Deense international heeft nog een contract tot medio 2026 bij de Belgische topclub. Volgens Transfermarkt bedraagt zijn marktwaarde 18 miljoen euro. Gaat Skov Olsen in januari of komende zomer andere oorden opzoeken? Wordt vervolgd.

Gaat Skov Olsen in 2024 vertrekken bij Club?

Meest recent

'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

20
20
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

50
50
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

182
182
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

111
111
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

414
414
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

336
336
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

112
112
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

30
30
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

188
188
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

33
33
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

644
644
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

178
178
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

124
124
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

54
54
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

266
266
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

342
342
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

95
95
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

206
206
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

585
585
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

130
130
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

80
80
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

269
269
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

438
438
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

230
230
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

76
76

Meer sportnieuws