Odoi: "Blij dat hij scoort na moeilijke periode"

door
Odoi:

Club Brugge plaatste zich met de vingers in de neus tegen een zwak Beerschot. Het werd 0-6 in Antwerpen. Achteraf spraken Denis Odoi en Andreas Skov Olsen via de clubkanalen van de Bruggelingen. Zij waren uiteraard zeer tevreden.

Odoi startte in de basis en zag Igor Thiago nog eens scoren. De Braziliaanse spits scoorde de 0-1. Het was zijn eerste goal sinds 16 september. Nadien bleef hij negen duels zonder doelpunt. Odoi was blijf voor hem.

LEES OOK: "Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Odoi tevreden voor Thiago

"Zelf ben ik blij en opgelucht dat ook Thiago zijn doelpuntje kon meepikken, want hij komt uit een moeilijke periode. Maar eigenlijk hoop ik vooral dat deze 0-6 goed voor het vertrouwen bij ieder van ons is, want bij Club moet er elke wedstrijd weer bevestigd worden", aldus Odoi via de clubkanalen.

Skov Olsen was nog maar eens bepalend. De Deense winger was met twee goals en twee assists alweer alomtegenwoordig. Zijn teller staat op 13 goals en 5 assists in 20 wedstrijden. Zeer straffe cijfers voor een winger.

Skov Olsen wil bevestigen tegen Union

"Dit doet me uiteraard heel veel plezier, maar uiteindelijk primeert het teambelang waarbij de kwalificatie de enige doelstelling was. We hebben een goeie, zeg maar professionele wedstrijd gespeeld, die eigenlijk aan de rust reeds was gespeeld. Na de pauze kwam het er op neer om de controle te bewaren en het rustig uit te spelen."

Met Union SG wacht zondag een veel zwaardere tegenstander. "We kunnen voldoende vertrouwen uit deze wedstrijd putten. Zelf wisten we de nul te houden, pikten we een aantal doelpunten mee en konden we bovendien ook een aantal basisspelers, mezelf incluis, voldoende sparen. Al beseffen we heel goed dat de tegenstand zondag van een heel ander niveau zal zijn."

Is Thiago nu helemaal vertrokken?

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

10
10
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

25
25
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

49
49
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

39
39
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

49
49
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

46
46
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

315
315
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

75
75
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

41
41
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

160
160
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

204
204
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

251
251
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

123
123
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

184
184
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

410
410
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

94
94
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

576
576
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

335
335
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

144
144
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

155
155
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

79
79
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws