Odoi: "Blij dat hij scoort na moeilijke periode"

161
Odoi:

Club Brugge plaatste zich met de vingers in de neus tegen een zwak Beerschot. Het werd 0-6 in Antwerpen. Achteraf spraken Denis Odoi en Andreas Skov Olsen via de clubkanalen van de Bruggelingen. Zij waren uiteraard zeer tevreden.

Odoi startte in de basis en zag Igor Thiago nog eens scoren. De Braziliaanse spits scoorde de 0-1. Het was zijn eerste goal sinds 16 september. Nadien bleef hij negen duels zonder doelpunt. Odoi was blijf voor hem.

LEES OOK: Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Odoi tevreden voor Thiago

"Zelf ben ik blij en opgelucht dat ook Thiago zijn doelpuntje kon meepikken, want hij komt uit een moeilijke periode. Maar eigenlijk hoop ik vooral dat deze 0-6 goed voor het vertrouwen bij ieder van ons is, want bij Club moet er elke wedstrijd weer bevestigd worden", aldus Odoi via de clubkanalen.

Skov Olsen was nog maar eens bepalend. De Deense winger was met twee goals en twee assists alweer alomtegenwoordig. Zijn teller staat op 13 goals en 5 assists in 20 wedstrijden. Zeer straffe cijfers voor een winger.

Skov Olsen wil bevestigen tegen Union

"Dit doet me uiteraard heel veel plezier, maar uiteindelijk primeert het teambelang waarbij de kwalificatie de enige doelstelling was. We hebben een goeie, zeg maar professionele wedstrijd gespeeld, die eigenlijk aan de rust reeds was gespeeld. Na de pauze kwam het er op neer om de controle te bewaren en het rustig uit te spelen."

Met Union SG wacht zondag een veel zwaardere tegenstander. "We kunnen voldoende vertrouwen uit deze wedstrijd putten. Zelf wisten we de nul te houden, pikten we een aantal doelpunten mee en konden we bovendien ook een aantal basisspelers, mezelf incluis, voldoende sparen. Al beseffen we heel goed dat de tegenstand zondag van een heel ander niveau zal zijn."

Is Thiago nu helemaal vertrokken?

Meest recent

Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

51
51
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

64
64
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

42
42
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

19
19
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

71
71
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

20
20
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

121
121
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

352
352
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

40
40
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 zege van Westerlo. Heel ...

357
357
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

155
155
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

182
182
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

492
492
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

155
155
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

161
161
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

708
708
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

181
181
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

108
108
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

148
148
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

38
38
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

86
86
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

351
351
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

52
52
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

63
63

Meer sportnieuws