Odoi: "Blij dat hij scoort na moeilijke periode"

door
Odoi:

Club Brugge plaatste zich met de vingers in de neus tegen een zwak Beerschot. Het werd 0-6 in Antwerpen. Achteraf spraken Denis Odoi en Andreas Skov Olsen via de clubkanalen van de Bruggelingen. Zij waren uiteraard zeer tevreden.

Odoi startte in de basis en zag Igor Thiago nog eens scoren. De Braziliaanse spits scoorde de 0-1. Het was zijn eerste goal sinds 16 september. Nadien bleef hij negen duels zonder doelpunt. Odoi was blijf voor hem.

LEES OOK: Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Odoi tevreden voor Thiago

"Zelf ben ik blij en opgelucht dat ook Thiago zijn doelpuntje kon meepikken, want hij komt uit een moeilijke periode. Maar eigenlijk hoop ik vooral dat deze 0-6 goed voor het vertrouwen bij ieder van ons is, want bij Club moet er elke wedstrijd weer bevestigd worden", aldus Odoi via de clubkanalen.

Skov Olsen was nog maar eens bepalend. De Deense winger was met twee goals en twee assists alweer alomtegenwoordig. Zijn teller staat op 13 goals en 5 assists in 20 wedstrijden. Zeer straffe cijfers voor een winger.

Skov Olsen wil bevestigen tegen Union

"Dit doet me uiteraard heel veel plezier, maar uiteindelijk primeert het teambelang waarbij de kwalificatie de enige doelstelling was. We hebben een goeie, zeg maar professionele wedstrijd gespeeld, die eigenlijk aan de rust reeds was gespeeld. Na de pauze kwam het er op neer om de controle te bewaren en het rustig uit te spelen."

Met Union SG wacht zondag een veel zwaardere tegenstander. "We kunnen voldoende vertrouwen uit deze wedstrijd putten. Zelf wisten we de nul te houden, pikten we een aantal doelpunten mee en konden we bovendien ook een aantal basisspelers, mezelf incluis, voldoende sparen. Al beseffen we heel goed dat de tegenstand zondag van een heel ander niveau zal zijn."

Is Thiago nu helemaal vertrokken?

Meest recent

Transfergeruchten barsten los na opvallend bezoek Tzolis

Club Brugge zal in 2026 opnieuw enkele grote uitgaande transfers realiseren. Eén van de ...

23
23
Trossard heerst in titelclash: Engelse pers laat zich gaan

In de Engelse Premier League heeft Arsenal FC dinsdag een serieus statement gemaakt. De koploper won ...

9
9
Club Brugge davert: plant Leko comebackstunt op Jan Breydel?

De naam van Ivan Leko doet opnieuw iets bewegen in Brugge. Want als hij écht meteen wil ...

63
63
Lukaku terug naar Anderlecht: Verschueren gooit kaarten open

RSC Anderlecht voerde in 2025 opnieuw enkele cruciale veranderingen door met onder meer de terugkeer ...

95
95
Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

39
39
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

202
202
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

73
73
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

52
52
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

21
21
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

190
190
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

383
383
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

143
143
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

158
158
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

81
81
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

146
146
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

499
499
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

172
172
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

100
100
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

668
668
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

197
197
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

51
51
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

946
946
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

167
167
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

301
301
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

572
572

Meer sportnieuws