Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

274 stemmen
Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

RSC Anderlecht won dinsdag met 0-1 van La Louvière. Een logische en verdiende zege, maar overtuigen deden de Brusselaars met een veredeld B-team zeker niet. Benito Raman zorgde voor de kwalificatie. Scoorde hij punten bij Brian Riemer?

Raman was gretig en trof na wat geharrewar raak. Voorts speelde de aanvaller een degelijke match, maar de aanvaller moet niet hopen dat hij meer speelkansen gaat krijgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez krijgen de voorkeur op hem.

LEES OOK: Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Raman is derde keuze bij Anderlecht

Dat is ergens ook de logica zelve, want Riemer wil toch een spits met een bepaald profiel. Iemand die een bal kan bijhouden of oorlog kan maken. Raman is eerder een spits die goed fungeert rondom een speler als Vazquez of Dolberg. Hij heeft niet bepaald het goede profiel om als enige spits in een 4-3-3 te spelen en op de flanken is er ondertussen veel meer weelde.

Riemer sprak ook duidelijke taal na de match. "Benito traint elke dag hard. Hij verdiende het om dit doelpunt te scoren. We wisten dat met drie aanvallers voor één plek, dat dit een probleem zou gaan opleveren en dat één van de drie geen plek op het wedstrijdblad zou hebben. Momenteel staan ​​de andere twee voor hem", aldus de coach in La Dernière Heure.

Transfer in januari?

Raman heeft geen toekomst meer in het Lotto Park. Hij zou ongeveer 1 miljoen euro bruto per jaar verdienen en het is dan ook logisch dat Anderlecht van hem af wil. Dat loon is te hoog voor een bankzitter. De aanvaller kan in januari een nieuwe club zoeken, maar het valt ook niet uit te sluiten dat Raman het seizoen uitdoet in Brussel.

Er zal in januari wellicht wel de nodige interesse zijn, maar wil Raman dan al gaan inleveren?

Gaat Raman in januari vertrekken?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

37
37
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

79
79
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

74
74
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

102
102
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

120
120
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

283
283
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

460
460
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

224
224
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

323
323
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

305
305
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

570
570
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

362
362
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

136
136
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

422
422
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws