Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

door
Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

RSC Anderlecht won dinsdag met 0-1 van La Louvière. Een logische en verdiende zege, maar overtuigen deden de Brusselaars met een veredeld B-team zeker niet. Benito Raman zorgde voor de kwalificatie. Scoorde hij punten bij Brian Riemer?

Raman was gretig en trof na wat geharrewar raak. Voorts speelde de aanvaller een degelijke match, maar de aanvaller moet niet hopen dat hij meer speelkansen gaat krijgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez krijgen de voorkeur op hem.

LEES OOK: Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Raman is derde keuze bij Anderlecht

Dat is ergens ook de logica zelve, want Riemer wil toch een spits met een bepaald profiel. Iemand die een bal kan bijhouden of oorlog kan maken. Raman is eerder een spits die goed fungeert rondom een speler als Vazquez of Dolberg. Hij heeft niet bepaald het goede profiel om als enige spits in een 4-3-3 te spelen en op de flanken is er ondertussen veel meer weelde.

Riemer sprak ook duidelijke taal na de match. "Benito traint elke dag hard. Hij verdiende het om dit doelpunt te scoren. We wisten dat met drie aanvallers voor één plek, dat dit een probleem zou gaan opleveren en dat één van de drie geen plek op het wedstrijdblad zou hebben. Momenteel staan ​​de andere twee voor hem", aldus de coach in La Dernière Heure.

Transfer in januari?

Raman heeft geen toekomst meer in het Lotto Park. Hij zou ongeveer 1 miljoen euro bruto per jaar verdienen en het is dan ook logisch dat Anderlecht van hem af wil. Dat loon is te hoog voor een bankzitter. De aanvaller kan in januari een nieuwe club zoeken, maar het valt ook niet uit te sluiten dat Raman het seizoen uitdoet in Brussel.

Er zal in januari wellicht wel de nodige interesse zijn, maar wil Raman dan al gaan inleveren?

Gaat Raman in januari vertrekken?

Meest recent

Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

166
166
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

30
30
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

54
54
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

101
101
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

374
374
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

237
237
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

151
151
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

317
317
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

237
237
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

229
229
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

243
243
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

526
526
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

159
159
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

115
115
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

63
63
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

54
54
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

163
163
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

124
124
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

403
403
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

137
137
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

595
595
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

660
660

Meer sportnieuws