Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

274
Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

RSC Anderlecht won dinsdag met 0-1 van La Louvière. Een logische en verdiende zege, maar overtuigen deden de Brusselaars met een veredeld B-team zeker niet. Benito Raman zorgde voor de kwalificatie. Scoorde hij punten bij Brian Riemer?

Raman was gretig en trof na wat geharrewar raak. Voorts speelde de aanvaller een degelijke match, maar de aanvaller moet niet hopen dat hij meer speelkansen gaat krijgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez krijgen de voorkeur op hem.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Raman is derde keuze bij Anderlecht

Dat is ergens ook de logica zelve, want Riemer wil toch een spits met een bepaald profiel. Iemand die een bal kan bijhouden of oorlog kan maken. Raman is eerder een spits die goed fungeert rondom een speler als Vazquez of Dolberg. Hij heeft niet bepaald het goede profiel om als enige spits in een 4-3-3 te spelen en op de flanken is er ondertussen veel meer weelde.

Riemer sprak ook duidelijke taal na de match. "Benito traint elke dag hard. Hij verdiende het om dit doelpunt te scoren. We wisten dat met drie aanvallers voor één plek, dat dit een probleem zou gaan opleveren en dat één van de drie geen plek op het wedstrijdblad zou hebben. Momenteel staan ​​de andere twee voor hem", aldus de coach in La Dernière Heure.

Transfer in januari?

Raman heeft geen toekomst meer in het Lotto Park. Hij zou ongeveer 1 miljoen euro bruto per jaar verdienen en het is dan ook logisch dat Anderlecht van hem af wil. Dat loon is te hoog voor een bankzitter. De aanvaller kan in januari een nieuwe club zoeken, maar het valt ook niet uit te sluiten dat Raman het seizoen uitdoet in Brussel.

Er zal in januari wellicht wel de nodige interesse zijn, maar wil Raman dan al gaan inleveren?

Gaat Raman in januari vertrekken?

Meest recent

De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

0
0
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

36
36
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

68
68
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

44
44
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

425
425
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

149
149
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

52
52
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

144
144
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

51
51
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

171
171
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

229
229
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

438
438
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

241
241
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

248
248
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

67
67
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

311
311
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

160
160
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

48
48
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

31
31
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

51
51
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

122
122
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

113
113
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

63
63

Meer sportnieuws