Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

274 stemmen
Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

RSC Anderlecht won dinsdag met 0-1 van La Louvière. Een logische en verdiende zege, maar overtuigen deden de Brusselaars met een veredeld B-team zeker niet. Benito Raman zorgde voor de kwalificatie. Scoorde hij punten bij Brian Riemer?

Raman was gretig en trof na wat geharrewar raak. Voorts speelde de aanvaller een degelijke match, maar de aanvaller moet niet hopen dat hij meer speelkansen gaat krijgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez krijgen de voorkeur op hem.

LEES OOK: Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Raman is derde keuze bij Anderlecht

Dat is ergens ook de logica zelve, want Riemer wil toch een spits met een bepaald profiel. Iemand die een bal kan bijhouden of oorlog kan maken. Raman is eerder een spits die goed fungeert rondom een speler als Vazquez of Dolberg. Hij heeft niet bepaald het goede profiel om als enige spits in een 4-3-3 te spelen en op de flanken is er ondertussen veel meer weelde.

Riemer sprak ook duidelijke taal na de match. "Benito traint elke dag hard. Hij verdiende het om dit doelpunt te scoren. We wisten dat met drie aanvallers voor één plek, dat dit een probleem zou gaan opleveren en dat één van de drie geen plek op het wedstrijdblad zou hebben. Momenteel staan ​​de andere twee voor hem", aldus de coach in La Dernière Heure.

Transfer in januari?

Raman heeft geen toekomst meer in het Lotto Park. Hij zou ongeveer 1 miljoen euro bruto per jaar verdienen en het is dan ook logisch dat Anderlecht van hem af wil. Dat loon is te hoog voor een bankzitter. De aanvaller kan in januari een nieuwe club zoeken, maar het valt ook niet uit te sluiten dat Raman het seizoen uitdoet in Brussel.

Er zal in januari wellicht wel de nodige interesse zijn, maar wil Raman dan al gaan inleveren?

Gaat Raman in januari vertrekken?

Meest recent

Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

0
0
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

4
4
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

69
69
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

107
107
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

108
108
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

33
33
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

422
422
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

339
339
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

329
329
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

266
266
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

496
496
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

287
287
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

420
420
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

120
120
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1825
1825
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

163
163
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

244
244
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

216
216
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

74
74
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

337
337
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

318
318
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

158
158
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

157
157
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

221
221
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

185
185

Meer sportnieuws