Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

274 stemmen
Riemer is duidelijk over status van Raman bij Anderlecht

RSC Anderlecht won dinsdag met 0-1 van La Louvière. Een logische en verdiende zege, maar overtuigen deden de Brusselaars met een veredeld B-team zeker niet. Benito Raman zorgde voor de kwalificatie. Scoorde hij punten bij Brian Riemer?

Raman was gretig en trof na wat geharrewar raak. Voorts speelde de aanvaller een degelijke match, maar de aanvaller moet niet hopen dat hij meer speelkansen gaat krijgen. Kasper Dolberg en Luis Vazquez krijgen de voorkeur op hem.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Raman is derde keuze bij Anderlecht

Dat is ergens ook de logica zelve, want Riemer wil toch een spits met een bepaald profiel. Iemand die een bal kan bijhouden of oorlog kan maken. Raman is eerder een spits die goed fungeert rondom een speler als Vazquez of Dolberg. Hij heeft niet bepaald het goede profiel om als enige spits in een 4-3-3 te spelen en op de flanken is er ondertussen veel meer weelde.

Riemer sprak ook duidelijke taal na de match. "Benito traint elke dag hard. Hij verdiende het om dit doelpunt te scoren. We wisten dat met drie aanvallers voor één plek, dat dit een probleem zou gaan opleveren en dat één van de drie geen plek op het wedstrijdblad zou hebben. Momenteel staan ​​de andere twee voor hem", aldus de coach in La Dernière Heure.

Transfer in januari?

Raman heeft geen toekomst meer in het Lotto Park. Hij zou ongeveer 1 miljoen euro bruto per jaar verdienen en het is dan ook logisch dat Anderlecht van hem af wil. Dat loon is te hoog voor een bankzitter. De aanvaller kan in januari een nieuwe club zoeken, maar het valt ook niet uit te sluiten dat Raman het seizoen uitdoet in Brussel.

Er zal in januari wellicht wel de nodige interesse zijn, maar wil Raman dan al gaan inleveren?

Gaat Raman in januari vertrekken?

Meest recent

Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

7
7
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

37
37
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

183
183
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

97
97
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

44
44
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

41
41
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

315
315
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

105
105
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

683
683
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

94
94
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

86
86
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

73
73
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

182
182
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

337
337
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

301
301
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

520
520
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

910
910
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

146
146
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

899
899
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

216
216
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

682
682
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

67
67
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197

Meer sportnieuws