Deila: "Hopelijk lukt ons dat ook tegen Union SG"

222 stemmen
Deila:

Club Brugge kende nog eens een topweek. Het won van Lugano, Royal Antwerp FC en Beerschot. In de Croky Cup wist het zelfs met 0-6 te winnen op het Kiel. Trainer Ronny Deila was na die laatste zege uiteraard een zeer tevreden trainer.

LEES OOK: 'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

Deila tevreden over prestatie

Bij de rust stond het al 0-5. "Ik denk dat we hier een goede prestatie hebben neergezet en dat we goed voorbereid waren. We deden hen veel pijn op de flanken en we verdedigden ook goed. Ik denk niet dat zij een echt grote doelkans hadden buiten enkele schoten", verklaarde hij via de clubkanalen.

Club Brugge liet ook nog eens zien dat het aanvallend de nodige kwaliteit heeft met spelers als Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen. "We konden misschien nog wel meer scoren in de tweede helft, maar over het algemeen ben ik zeer onder de indruk van mijn groep. Het is natuurlijk ook een kwaliteit om hun fouten af te straffen en dat hebben we vandaag goed gedaan."

Club Brugge het zwarte beest van Union SG 

Tegen Union SG zal Club Brugge wel een andere tegenstander voorgeschoteld krijgen. "Daarnaast is het heel belangrijk voor het vertrouwen om veel doelpunten te maken. Dat hebben we dit seizoen al vaker gedaan, maar dan vooral in periodes. Daar moeten we nog regelmaat in krijgen en hopelijk volgen die goals ook zondag tegen Union."

Tegen Union SG zal Club Brugge een resultaat moeten halen. Het heeft immers al 9 punten minder dan de Brusselaars en dat begint toch al stilaan wat veel te worden. De afgelopen jaren was Club Brugge wel het zwarte beest van Union SG.

Gaat Club ook winnen van Union?

Meest recent

Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

5
5
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

33
33
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

19
19
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

85
85
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

67
67
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

14
14
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

119
119
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

275
275
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

178
178
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

54
54
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

597
597
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

430
430
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

424
424
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

321
321
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

592
592
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

312
312
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

462
462
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

127
127
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1992
1992
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

174
174
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

256
256
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

237
237
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

77
77
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

345
345
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

323
323

Meer sportnieuws