Deila: "Hopelijk lukt ons dat ook tegen Union SG"

door stemmen
Deila:

Club Brugge kende nog eens een topweek. Het won van Lugano, Royal Antwerp FC en Beerschot. In de Croky Cup wist het zelfs met 0-6 te winnen op het Kiel. Trainer Ronny Deila was na die laatste zege uiteraard een zeer tevreden trainer.

LEES OOK: "100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Deila tevreden over prestatie

Bij de rust stond het al 0-5. "Ik denk dat we hier een goede prestatie hebben neergezet en dat we goed voorbereid waren. We deden hen veel pijn op de flanken en we verdedigden ook goed. Ik denk niet dat zij een echt grote doelkans hadden buiten enkele schoten", verklaarde hij via de clubkanalen.

Club Brugge liet ook nog eens zien dat het aanvallend de nodige kwaliteit heeft met spelers als Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen. "We konden misschien nog wel meer scoren in de tweede helft, maar over het algemeen ben ik zeer onder de indruk van mijn groep. Het is natuurlijk ook een kwaliteit om hun fouten af te straffen en dat hebben we vandaag goed gedaan."

Club Brugge het zwarte beest van Union SG 

Tegen Union SG zal Club Brugge wel een andere tegenstander voorgeschoteld krijgen. "Daarnaast is het heel belangrijk voor het vertrouwen om veel doelpunten te maken. Dat hebben we dit seizoen al vaker gedaan, maar dan vooral in periodes. Daar moeten we nog regelmaat in krijgen en hopelijk volgen die goals ook zondag tegen Union."

Tegen Union SG zal Club Brugge een resultaat moeten halen. Het heeft immers al 9 punten minder dan de Brusselaars en dat begint toch al stilaan wat veel te worden. De afgelopen jaren was Club Brugge wel het zwarte beest van Union SG.

Gaat Club ook winnen van Union?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

110
110
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

19
19
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

50
50
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

110
110
De Bruyne serieus toegetakeld: Conte geeft reactie

SSC Napoli liep maandagavond averij op in de strijd om de tweede plaats in de Serie A en verloor op ...

51
51
Deschacht tipt Anderlecht: ideale basiself voor bekerfinale

Aanstaande donderdag is het zover, dan wordt de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht ...

165
165
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

129
129
Meteen na ontslag: 'Geraerts in running voor JPL-retour'

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal staat voor de deur. En dus begint de trainerscarrousel ...

121
121
'Mercato Club barst al los: nationale recordtransfer'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelclash tegen Union SG, beweegt er ook ...

230
230
'Sibierski heeft nieuwe topcoach Anderlecht al in vizier'

Antoine Sibierski houdt zich voorlopig op de vlakte over de trainer van Anderlecht. Maar wie naar ...

1007
1007
Voetbalbond zet alles op alles: giga-surprise in WK-selectie

Aanstaande vrijdag zijn de ogen van voetbalminnend België gericht op Rudi Garcia. De bondscoach ...

214
214
Crisis Real duurt voort: trieste wending in Mbappé-soap

Nu de Spaanse titelstrijd gestreden is en de tweede plaats quasi binnen is, kan Real Madrid zich ...

89
89
'Club schiet in actie: transfergevecht met United en PSV'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

301
301
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

74
74
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

292
292
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

255
255
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

250
250
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

294
294
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

195
195
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

145
145
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

597
597
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

855
855
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

459
459
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

256
256
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

133
133
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

88
88

Meer sportnieuws