Stijn Stijnen haalt snoeihard uit: "We zijn geflikt!"

1280 stemmen
Stijn Stijnen haalt snoeihard uit:

Het werd geen fijne avond voor Stijn Stijnen. Met Patro zat een stunt tegen AA Gent er lange tijd in maar in de slotfase pakten de Buffalo's toch de zege. Na afloop haalde de ex-Club speler snoeihard uit.

LEES OOK: Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Uithaal van Hein

Eerder kon u hier al lezen dat AA Gent trainer Hein Vanhaezebrouck wel wat op te merken had over de 'gepassioneerde' reacties van de Patro-bank. Dat zorgde na afloop zowaar nog voor een rode kaart van coach Stijn Stijnen, zeker niet zijn eerste als T1.

Snoeiharde reactie Stijn Stijnen

Na afloop was de coach van Patro allerminst gekalmeerd, vooral op het beslissende tweede Gentse doelpunt had hij wat aan te merken. "De 1-2 was een zuivere handsbal - Tissoudali gaf het zelf toe. Wij worden hier geflikt" Zo klonk het zonder schroom bij Sporza.

"Als club moeten we zware investeringen doen. Je doet mee in een professioneel toernooi en dan is er hier geen VAR - iets dat zomaar beslist wordt. (zucht) Zo'n moment is beslissend. Je voelde dat Gent begon te panikeren bij die 1-1-tussenstand. De ref had ook nog eens de persoonlijkheid niet om rustig te blijven. 15 gele en 3 rode kaarten? Da's niet ernstig, hé."

Vermoedelijk hebben ook nog heel wat stafleden van Patro kaarten gepakt, mogelijk volgen er de komende weken nog een paar schorsingen hiervoor.

 

Heeft Stijnen gelijk?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

39
39
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

82
82
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

75
75
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

103
103
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

121
121
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

285
285
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

463
463
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

224
224
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

323
323
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

307
307
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

571
571
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

363
363
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

137
137
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

422
422
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws