Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

door
Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

Het wordt nog een drukke avond in de Croky Cup, waarin nog enkele grote clubs in actie komen. Zo maakt om 19u ook AA Gent zijn intrede in het bekertoernooi. De Buffalo's maken de trip naar Limburg, waar hen een confrontatie wacht met Patro Eisden.

De promovendus doet het dit seizoen zeker niet slecht in de Challenger Pro League, waar ze voorlopig op een zevende plaats prijken. De prestaties zijn zelfs zo goed dat coach Stijn Stijnen al verkozen werd tot Trainer van de Maand. Een bekerstunt zou een nieuw hoogtepunt zijn.

LEES OOK: Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

AA Gent bijna op zijn sterkst

Hein Vanhaezebrouck toonde zich dan ook op zijn hoede in de aanloop naar de wedstrijd en dat blijkt ook uit zijn opstelling. Van een B-elftal is bij AA Gent allesbehalve sprake. Enkel Noah Fadiga kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak en krijgt op de rechterflank nog eens zijn kans.

Er is wel rust voor Cuypers, Brown en Torunarigha, maar met Tissoudali en Orban staat er nog steeds een sterk spitsenduo. Achterin keert Nurio Fortuna dan weer voor het eerst terug in de basis na twee maanden blessureleed.

Vanhaezebrouck heeft weinig opties

Het valt dus op dat Vanhaezebrouck amper roteert, al is de heel simpele verklaring daarvoor dat hij simpelweg geen andere opties achter de hand heeft. De jonge talenten die rond de selectie hangen, acht hij nog niet klaar voor het grote werk en de kern is smal. Daarover deed de coach de voorbije weken ook al uitgebreid zijn beklag.

Zal die smalle kern AA Gent nog zuur opbreken?

Meest recent

Crisissfeer in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

1
1
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

36
36
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

38
38
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

133
133
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

212
212
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

52
52
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

300
300
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

111
111
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

740
740
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

160
160
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

659
659
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

67
67
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

174
174
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

228
228
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

87
87
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

180
180
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

578
578
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

32
32
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

267
267
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

566
566
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

175
175
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

150
150

Meer sportnieuws