Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

door
Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

Het wordt nog een drukke avond in de Croky Cup, waarin nog enkele grote clubs in actie komen. Zo maakt om 19u ook AA Gent zijn intrede in het bekertoernooi. De Buffalo's maken de trip naar Limburg, waar hen een confrontatie wacht met Patro Eisden.

De promovendus doet het dit seizoen zeker niet slecht in de Challenger Pro League, waar ze voorlopig op een zevende plaats prijken. De prestaties zijn zelfs zo goed dat coach Stijn Stijnen al verkozen werd tot Trainer van de Maand. Een bekerstunt zou een nieuw hoogtepunt zijn.

LEES OOK: Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

AA Gent bijna op zijn sterkst

Hein Vanhaezebrouck toonde zich dan ook op zijn hoede in de aanloop naar de wedstrijd en dat blijkt ook uit zijn opstelling. Van een B-elftal is bij AA Gent allesbehalve sprake. Enkel Noah Fadiga kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak en krijgt op de rechterflank nog eens zijn kans.

Er is wel rust voor Cuypers, Brown en Torunarigha, maar met Tissoudali en Orban staat er nog steeds een sterk spitsenduo. Achterin keert Nurio Fortuna dan weer voor het eerst terug in de basis na twee maanden blessureleed.

Vanhaezebrouck heeft weinig opties

Het valt dus op dat Vanhaezebrouck amper roteert, al is de heel simpele verklaring daarvoor dat hij simpelweg geen andere opties achter de hand heeft. De jonge talenten die rond de selectie hangen, acht hij nog niet klaar voor het grote werk en de kern is smal. Daarover deed de coach de voorbije weken ook al uitgebreid zijn beklag.

Zal die smalle kern AA Gent nog zuur opbreken?

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

18
18
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

94
94
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

73
73
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

23
23
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

71
71
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

126
126
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

47
47
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

169
169
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

52
52
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

69
69
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

186
186
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

56
56
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

696
696
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

362
362
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

373
373
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

386
386
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

128
128
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

173
173
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

287
287
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

232
232
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

240
240
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

836
836

Meer sportnieuws