Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

49 stemmen
Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

Het wordt nog een drukke avond in de Croky Cup, waarin nog enkele grote clubs in actie komen. Zo maakt om 19u ook AA Gent zijn intrede in het bekertoernooi. De Buffalo's maken de trip naar Limburg, waar hen een confrontatie wacht met Patro Eisden.

De promovendus doet het dit seizoen zeker niet slecht in de Challenger Pro League, waar ze voorlopig op een zevende plaats prijken. De prestaties zijn zelfs zo goed dat coach Stijn Stijnen al verkozen werd tot Trainer van de Maand. Een bekerstunt zou een nieuw hoogtepunt zijn.

LEES OOK: Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

AA Gent bijna op zijn sterkst

Hein Vanhaezebrouck toonde zich dan ook op zijn hoede in de aanloop naar de wedstrijd en dat blijkt ook uit zijn opstelling. Van een B-elftal is bij AA Gent allesbehalve sprake. Enkel Noah Fadiga kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak en krijgt op de rechterflank nog eens zijn kans.

Er is wel rust voor Cuypers, Brown en Torunarigha, maar met Tissoudali en Orban staat er nog steeds een sterk spitsenduo. Achterin keert Nurio Fortuna dan weer voor het eerst terug in de basis na twee maanden blessureleed.

Vanhaezebrouck heeft weinig opties

Het valt dus op dat Vanhaezebrouck amper roteert, al is de heel simpele verklaring daarvoor dat hij simpelweg geen andere opties achter de hand heeft. De jonge talenten die rond de selectie hangen, acht hij nog niet klaar voor het grote werk en de kern is smal. Daarover deed de coach de voorbije weken ook al uitgebreid zijn beklag.

Zal die smalle kern AA Gent nog zuur opbreken?

Meest recent

Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

13
13
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

47
47
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

17
17
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

163
163
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

224
224
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

92
92
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

121
121
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

126
126
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

40
40
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

312
312
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

38
38
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

335
335
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

114
114
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

312
312
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

121
121
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

229
229
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

194
194
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

117
117
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

43
43
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

103
103
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

281
281
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

767
767
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

213
213
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

263
263

Meer sportnieuws