Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

door
Vanhaezebrouck kiest voor zeer sterk elftal tegen Patro

Het wordt nog een drukke avond in de Croky Cup, waarin nog enkele grote clubs in actie komen. Zo maakt om 19u ook AA Gent zijn intrede in het bekertoernooi. De Buffalo's maken de trip naar Limburg, waar hen een confrontatie wacht met Patro Eisden.

De promovendus doet het dit seizoen zeker niet slecht in de Challenger Pro League, waar ze voorlopig op een zevende plaats prijken. De prestaties zijn zelfs zo goed dat coach Stijn Stijnen al verkozen werd tot Trainer van de Maand. Een bekerstunt zou een nieuw hoogtepunt zijn.

LEES OOK: Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

AA Gent bijna op zijn sterkst

Hein Vanhaezebrouck toonde zich dan ook op zijn hoede in de aanloop naar de wedstrijd en dat blijkt ook uit zijn opstelling. Van een B-elftal is bij AA Gent allesbehalve sprake. Enkel Noah Fadiga kwam dit seizoen nog niet al te vaak aan de bak en krijgt op de rechterflank nog eens zijn kans.

Er is wel rust voor Cuypers, Brown en Torunarigha, maar met Tissoudali en Orban staat er nog steeds een sterk spitsenduo. Achterin keert Nurio Fortuna dan weer voor het eerst terug in de basis na twee maanden blessureleed.

Vanhaezebrouck heeft weinig opties

Het valt dus op dat Vanhaezebrouck amper roteert, al is de heel simpele verklaring daarvoor dat hij simpelweg geen andere opties achter de hand heeft. De jonge talenten die rond de selectie hangen, acht hij nog niet klaar voor het grote werk en de kern is smal. Daarover deed de coach de voorbije weken ook al uitgebreid zijn beklag.

Zal die smalle kern AA Gent nog zuur opbreken?

Meest recent

‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

57
57
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

47
47
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

110
110
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

54
54
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

79
79
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

52
52
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

25
25
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

287
287
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

168
168
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

392
392
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

37
37
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

396
396
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

217
217
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

357
357
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

132
132
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

222
222
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

136
136
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

176
176
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

185
185
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

699
699
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

708
708
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

343
343
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

111
111
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

199
199

Meer sportnieuws