TRANSFERUURTJE: 'Prijskaartje De Bruyne bekend, Anderlecht beslist over Raman'

door
TRANSFERUURTJE: 'Prijskaartje De Bruyne bekend, Anderlecht beslist over Raman'

De zomermercato is al een tijdje gesloten, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al bezig met de voorbereidingen op hun plannen tijdens de komende transferperiodes. Het blijft dan ook nieuwtjes en geruchten regenen. VoetbalNieuws verzamelt het belangrijkste daarvan dagelijks in dit Transferuurtje.

LEES OOK: Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht kreeg Benito Raman dinsdagavond in de bekermatch tegen La Louvière nog eens de kans om zich te laten zien. De aanvaller scoorde prompt het enige doelpunt van de wedstrijd, maar dat zal wellicht niets aan zijn situatie veranderen. Het zou nog steeds de bedoeling zijn dat hij in januari verkocht wordt.

Club Brugge blijft werken aan de toekomst. Er zou opnieuw een jong talent een profcontract gaan tekenen bij Blauw-Zwart, want de 15-jarige Emiel Callens zou een eerste overeenkomst gekregen hebben. De jonge middenvelder speelt voorlopig wel nog in de jeugd en moet dus eerst en vooral de stap naar Club NXT zien te zetten.

Buitenland

Er gaan alsmaar meer geruchten over een nakend vertrek van Kevin De Bruyne bij Manchester City, dat twijfelt over een contractverlenging. De Engelse kampioen zou zelfs al een prijskaartje bepaald hebben voor een transfer volgende zomer, want dan zou De Bruyne nog minstens 57 miljoen euro moeten gaan kosten. Vanuit Saudi-Arabië wordt er alvast aan zijn mouw getrokken.

Real Madrid is nog op zoek naar een spits en daarvoor zouden ze aan een opvallende naam denken. Mehdi Taremi zou namelijk op de radar verschenen zijn, want de Iraniër is einde contract bij FC Porto en kan dus ofwel gratis in de zomer of voor een prijsje in januari opgepikt worden. Ook AC Milan zou echter van die situatie willen profiteren.

Geloof je dat De Bruyne volgend seizoen nog bij Man City speelt?

Meest recent

Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

42
42
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

150
150
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

202
202
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

38
38
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

205
205
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

53
53
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

84
84
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

98
98
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

103
103
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

52
52
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

499
499
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

78
78
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

206
206
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

123
123
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

488
488
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

201
201
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

114
114
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

295
295
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

183
183
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

318
318
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

599
599
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

274
274
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

137
137
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

381
381
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

192
192

Meer sportnieuws