Internazionale haalt wéér uit naar Romelu Lukaku

157 stemmen
Internazionale haalt wéér uit naar Romelu Lukaku

Bij Internazionale zijn ze het vertrek van Romelu Lukaku blijkbaar nog steeds niet vergeten... De clubbestuurders haalden al regelmatig uit naar de Belgische aanvaller. Sportief directeur Piero Ausilio wenste "niet te spreken" over Lukaku, maar deed het toch...

Afgelopen zomer was er de heuse soap rondom Romelu Lukaku. Inter communiceerde gretig met de buitenwereld dat hij met Juventus en AC Milan sprak en dat ze daarom de stekker uit de onderhandelingen trokken met Chelsea.

LEES OOK: 'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Lukaku zorgde voor succes bij Inter

Al is dat ook een vreemde redenering, aangezien er vaak met heel wat clubs wordt gesproken tijdens een mercato. Achteraf bleek ook dat Inter géén akkoord had gevonden met The Blues.

Lukaku trok uiteindelijk naar AS Roma, waar hij zeer sterk presteert. Zijn vertrek naar Rome is toch nog steeds niet verwerkt bij Inter. Ausilio sprak bij Radio TV Serie A over de Rode Duivel. "Was Lukaku een teleurstelling? Ik praat liever niet over een speler die van een andere club is, dat heb ik de afgelopen maanden nooit gedaan. Ik zeg alleen dat ik graag nadenk over het heden en de toekomst, en Lukaku maakt deel uit van het verleden. Met hem hebben we een Scudetto gewonnen en hij bracht ons een aanzienlijke kapitaalwinst en we verloren twee finales."

Geen respect van Lukaku?

Een sneertje volgde nadien alsnog. "Ik praat er liever niet over. Ik zeg alleen maar dat er sprake moet zijn van respect. De zaken gingen vooruit, dat is duidelijk, maar op een gegeven moment mislukten ze."

"Er moet alleen sprake zijn van een beetje opvoeding en respect. Er zijn altijd onderhandelingen die afspringen, maar als er respect is, dan is er geen probleem. Als er echter antwoorden worden achtergehouden of verzonnen via andere mensen, dan ga je daarover nadenken. Ik heb geen spijt", aldus Ausilio.

Die gaf ook aan dat hij nog kort met Lukaku telefoneerde. "Het was stevig, maar niks bijzonder. Ik heb hem verteld wat ik ervan dacht. Ik had hem toen al een tijdje niet meer gehoord."

Geloof je dat er geen 'spijt' is bij Inter?

Meest recent

'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

67
67
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

76
76
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

131
131
Standard komt met transfernieuws op de proppen

Standard Luik is bezig om de selectie voor volgend seizoen te vormen. Marc Wilmots is de ...

50
50
‘Leegloop Westerlo: wéér toptransfer op het Kuipje'

Westerlo staat voor een drukke transferzomer. Arthur Piedfort en Nacho Ferri staan op een zucht van ...

51
51
Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

126
126
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

242
242
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

535
535
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

134
134
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

74
74
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

100
100
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

252
252
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

389
389
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

209
209
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

230
230
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

288
288
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

112
112
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

215
215
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

369
369
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

79
79
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

619
619
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

81
81
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

237
237
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

111
111
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

58
58

Meer sportnieuws