Internazionale haalt wéér uit naar Romelu Lukaku

157
Internazionale haalt wéér uit naar Romelu Lukaku

Bij Internazionale zijn ze het vertrek van Romelu Lukaku blijkbaar nog steeds niet vergeten... De clubbestuurders haalden al regelmatig uit naar de Belgische aanvaller. Sportief directeur Piero Ausilio wenste "niet te spreken" over Lukaku, maar deed het toch...

Afgelopen zomer was er de heuse soap rondom Romelu Lukaku. Inter communiceerde gretig met de buitenwereld dat hij met Juventus en AC Milan sprak en dat ze daarom de stekker uit de onderhandelingen trokken met Chelsea.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Lukaku zorgde voor succes bij Inter

Al is dat ook een vreemde redenering, aangezien er vaak met heel wat clubs wordt gesproken tijdens een mercato. Achteraf bleek ook dat Inter géén akkoord had gevonden met The Blues.

Lukaku trok uiteindelijk naar AS Roma, waar hij zeer sterk presteert. Zijn vertrek naar Rome is toch nog steeds niet verwerkt bij Inter. Ausilio sprak bij Radio TV Serie A over de Rode Duivel. "Was Lukaku een teleurstelling? Ik praat liever niet over een speler die van een andere club is, dat heb ik de afgelopen maanden nooit gedaan. Ik zeg alleen dat ik graag nadenk over het heden en de toekomst, en Lukaku maakt deel uit van het verleden. Met hem hebben we een Scudetto gewonnen en hij bracht ons een aanzienlijke kapitaalwinst en we verloren twee finales."

Geen respect van Lukaku?

Een sneertje volgde nadien alsnog. "Ik praat er liever niet over. Ik zeg alleen maar dat er sprake moet zijn van respect. De zaken gingen vooruit, dat is duidelijk, maar op een gegeven moment mislukten ze."

"Er moet alleen sprake zijn van een beetje opvoeding en respect. Er zijn altijd onderhandelingen die afspringen, maar als er respect is, dan is er geen probleem. Als er echter antwoorden worden achtergehouden of verzonnen via andere mensen, dan ga je daarover nadenken. Ik heb geen spijt", aldus Ausilio.

Die gaf ook aan dat hij nog kort met Lukaku telefoneerde. "Het was stevig, maar niks bijzonder. Ik heb hem verteld wat ik ervan dacht. Ik had hem toen al een tijdje niet meer gehoord."

Geloof je dat er geen 'spijt' is bij Inter?

Meest recent

Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

6
6
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

41
41
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

89
89
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

264
264
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

136
136
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

123
123
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

250
250
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

46
46
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

303
303
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

41
41
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

56
56
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

105
105
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

260
260
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

27
27
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

78
78
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

139
139
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

20
20
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

61
61
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

373
373
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

222
222
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

199
199
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

209
209
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

102
102
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

54
54

Meer sportnieuws