Internazionale haalt wéér uit naar Romelu Lukaku

door
Internazionale haalt wéér uit naar Romelu Lukaku

Bij Internazionale zijn ze het vertrek van Romelu Lukaku blijkbaar nog steeds niet vergeten... De clubbestuurders haalden al regelmatig uit naar de Belgische aanvaller. Sportief directeur Piero Ausilio wenste "niet te spreken" over Lukaku, maar deed het toch...

Afgelopen zomer was er de heuse soap rondom Romelu Lukaku. Inter communiceerde gretig met de buitenwereld dat hij met Juventus en AC Milan sprak en dat ze daarom de stekker uit de onderhandelingen trokken met Chelsea.

Lukaku zorgde voor succes bij Inter

Al is dat ook een vreemde redenering, aangezien er vaak met heel wat clubs wordt gesproken tijdens een mercato. Achteraf bleek ook dat Inter géén akkoord had gevonden met The Blues.

Lukaku trok uiteindelijk naar AS Roma, waar hij zeer sterk presteert. Zijn vertrek naar Rome is toch nog steeds niet verwerkt bij Inter. Ausilio sprak bij Radio TV Serie A over de Rode Duivel. "Was Lukaku een teleurstelling? Ik praat liever niet over een speler die van een andere club is, dat heb ik de afgelopen maanden nooit gedaan. Ik zeg alleen dat ik graag nadenk over het heden en de toekomst, en Lukaku maakt deel uit van het verleden. Met hem hebben we een Scudetto gewonnen en hij bracht ons een aanzienlijke kapitaalwinst en we verloren twee finales."

Geen respect van Lukaku?

Een sneertje volgde nadien alsnog. "Ik praat er liever niet over. Ik zeg alleen maar dat er sprake moet zijn van respect. De zaken gingen vooruit, dat is duidelijk, maar op een gegeven moment mislukten ze."

"Er moet alleen sprake zijn van een beetje opvoeding en respect. Er zijn altijd onderhandelingen die afspringen, maar als er respect is, dan is er geen probleem. Als er echter antwoorden worden achtergehouden of verzonnen via andere mensen, dan ga je daarover nadenken. Ik heb geen spijt", aldus Ausilio.

Die gaf ook aan dat hij nog kort met Lukaku telefoneerde. "Het was stevig, maar niks bijzonder. Ik heb hem verteld wat ik ervan dacht. Ik had hem toen al een tijdje niet meer gehoord."

POLL: Geloof je dat er geen 'spijt' is bij Inter?

Meest recent

KAA Gent slaat toe: contract tot 2027

KAA Gent heeft niet getwijfeld bij de contractsituatie van Abdoul Ayinde. Het 19-jarige talent is ...

7
7
‘Slapende reus in België: “Zelfde potentieel als Liverpool”

Club Brugge is al een tijdje de alleenheerser in België, maar Union SG en KRC Genk kloppen op ...

54
54
‘Bestemming KDB: Michèle Lacroix gespot op huizenjacht’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? De afgelopen weken werden verschillende opties naar voren ...

130
130
Knaltransfer? Mokio geeft interesse grootmacht toe

Jorthy Mokio kon in het verleden al naar FC Barcelona en na zijn topseizoen bij Ajax is de interesse ...

39
39
'Bizar: club verneemt deal met AA Gent via sociale media'

Bij AA Gent maken ze zich op voor het nieuwe seizoen. Voor de A-ploeg wordt het nog afwachten of ze ...

114
114
'Kogel door de kerk: datum intrede Alonso bij Real bekend'

Bij Real Madrid rommelde het de voorbije weken. De uitschakeling in de kwartfinales van de Champions ...

52
52
Goudhaantje stuurt aan op vertrek bij Westerlo

Westerlo maakt nog een waterkansje op een Europees ticket, maar dan moet het vrijdagavond wel winnen ...

58
58
Vanhaezebrouck onthult aanbiedingen Duivels en buitenland

Zien we Hein Vanhaezebrouck volgend seizoen terug in een dugout? Na zijn vertrek bij AA Gent nam de ...

83
83
De Mil komt met onheilspellende boodschap voor Charleroi

Charleroi is goed op weg om de Europe Play-Off naar zich toe te trekken. Op drie speeldagen voor het ...

51
51
Coucke poseert in Parijs, fan reageert met scherpe oproep

Marc Coucke heeft een weekend met twee gezichten achter de rug. Zondag zag de grote baas van ...

437
437
'Napoli of MLS? Dit is de prioriteit van De Bruyne'

De toekomst van Kevin De Bruyne blijft voor heel wat beroering zorgen. Zolang de Rode Duivel nergens ...

91
91
'Atletico wil verbazen: pikante transfer bij Barça'

FC Barcelona kreeg deze week een mokerslag met de uitschakeling door Inter in de halve finale van de ...

86
86
Transferplan onthuld: deze verdediger moet RSCA redden

Anderlecht staat voor een defensieve heropbouw nu Jan Vertonghen stopt en Adryelson vertrekt. ...

257
257
Keert ex-Rode Duivel terug naar Jupiler Pro League?

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert met rasse schreden. Achter de schermen ...

116
116
Standard verrast: dit ‘vergeten’ talent blijft tot 2028

Bij Standard blijft er heel wat onzekerheid heersen naar volgend seizoen toe. Het blijft wachten op ...

90
90
Kuyt doet boekje open: schrijnende situatie Beerschot

Zaterdag krijgt Beerschot het bezoek van Cercle Brugge. Met die wedstrijd zet het een punt achter ...

246
246
'AA Gent verrast: doelpuntenmachine moet vertrekken'

Bij AA Gent bleek de voorbije weken en maanden dat er nog veel werk aan de winkel is. De prestaties ...

660
660
'Club wrijft zich in de handen: goudhaantje blijft'

Er lijkt Club Brugge een zeer drukke transferzomer te wachten te staan. Door de sterke prestaties in ...

921
921
'Peperdure transfer Barça: ideale aanvulling op Yamal'

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League na een sensationeel tweeluik tegen ...

245
245
Tóch vertrek bij Genk? Vader Karetsas doet boekje open

KRC Genk lijkt dan toch naast de landstitel te grijpen, maar legde in de voorbije maanden wel een ...

873
873

Meer sportnieuws