'RSCA neemt deze ingrijpende beslissing over toekomst Raman'

door
'RSCA neemt deze ingrijpende beslissing over toekomst Raman'

Brian Riemer voerde maar liefst 10 wissels door in zijn basisploeg voor de bekerwedstrijd tegen La Louvière, waardoor onder meer Benito Raman in de ploeg kwam. De aanvaller moet echter niet hopen op veel meer speelkansen in de competitie.

LEES OOK: Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Raman scoort en is bedrijvig bij Anderlecht

Voor het eerst sinds augustus kreeg Benito Raman nog eens zijn kans bij Anderlecht en de aanvaller brak na 20 moeilijke minuten ook de ban. Daarnaast maakte hij indruk met zijn mentaliteit en speelde hij tegen de derdeklasser met het mes tussen de tanden.

Raman liet niet af en liep zich te pletter. Zijn doelpunt - de winning goal - als mooie bekroning. De 28-jarige speelde als linker flankaanvaller en hij toonde zich als de meest bedrijvige speler van het B-elftal van Anderlecht.

Raman boven Vazquez?

Raman kon zijn gebrek aan wedstrijdritme niet verbergen, maar hij liep wel achter elke bal en hij demonstreerde zijn enorme snelheid en inzet. “Het moet gezegd. Benny Raman is verdorie geen opgever”, “ schreef Het Nieuwsblad.

Raman bracht tegen La Louvière veel meer voor Anderlecht dan pakweg Luis Vazquez, die andermaal ontgoochelde in de ploeg van Brian Riemer. Het doet de vraag oproepen of Raman in de toekomst mag hopen op meer speelkansen bij RSCA?

Anderlecht wil Raman in januari verkopen

Maar dat denkt Het Nieuwsblad echter niet. “Er moeten evenwel weinig illusies gemaakt”, stelt de krant. “Benito Raman mag dan wel zijn revanche beet hebben met deze winning goal, er zijn geen signalen dat hij in de Jupiler Pro League snel weer gerehabiliteerd zal worden.”

Raman is een grootverdiener bij de Brusselse club en zijn contract loopt eind dit seizoen af. Het is trouwens nog altijd de bedoeling om in januari een nieuwe club te vinden.

Raman moet meer kansen krijgen bij Anderlecht

Meest recent

Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

38
38
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

15
15
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

50
50
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

139
139
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

37
37
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

34
34
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

91
91
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

232
232
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

198
198
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

160
160
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

400
400
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

36
36
KV Kortrijk doet slechte zaak in CPL na Luikse nachtmerrie

Na de nederlaag van Beerschot konden de Kerels steviger op de tweede plek komen en weer dichter bij ...

196
196
Anderlecht zakt door het ijs: ’t Kuipje wordt weer spookhuis

In Het Kuipje werd Anderlecht (niet voor het eerst in zijn geschiedenis) compleet weggespoeld door ...

151
151
Twee wissels bij Antwerp, keeperswissel bij Genk

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een aantrekkelijke affiche op het programma. Zo kruist ...

161
161
Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

219
219
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

347
347
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

307
307
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

131
131
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

97
97
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

47
47
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

146
146
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

105
105
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

870
870
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

109
109

Meer sportnieuws