'RSCA neemt deze ingrijpende beslissing over toekomst Raman'

2129
'RSCA neemt deze ingrijpende beslissing over toekomst Raman'

Brian Riemer voerde maar liefst 10 wissels door in zijn basisploeg voor de bekerwedstrijd tegen La Louvière, waardoor onder meer Benito Raman in de ploeg kwam. De aanvaller moet echter niet hopen op veel meer speelkansen in de competitie.

LEES OOK: Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Raman scoort en is bedrijvig bij Anderlecht

Voor het eerst sinds augustus kreeg Benito Raman nog eens zijn kans bij Anderlecht en de aanvaller brak na 20 moeilijke minuten ook de ban. Daarnaast maakte hij indruk met zijn mentaliteit en speelde hij tegen de derdeklasser met het mes tussen de tanden.

Raman liet niet af en liep zich te pletter. Zijn doelpunt - de winning goal - als mooie bekroning. De 28-jarige speelde als linker flankaanvaller en hij toonde zich als de meest bedrijvige speler van het B-elftal van Anderlecht.

Raman boven Vazquez?

Raman kon zijn gebrek aan wedstrijdritme niet verbergen, maar hij liep wel achter elke bal en hij demonstreerde zijn enorme snelheid en inzet. “Het moet gezegd. Benny Raman is verdorie geen opgever”, “ schreef Het Nieuwsblad.

Raman bracht tegen La Louvière veel meer voor Anderlecht dan pakweg Luis Vazquez, die andermaal ontgoochelde in de ploeg van Brian Riemer. Het doet de vraag oproepen of Raman in de toekomst mag hopen op meer speelkansen bij RSCA?

Anderlecht wil Raman in januari verkopen

Maar dat denkt Het Nieuwsblad echter niet. “Er moeten evenwel weinig illusies gemaakt”, stelt de krant. “Benito Raman mag dan wel zijn revanche beet hebben met deze winning goal, er zijn geen signalen dat hij in de Jupiler Pro League snel weer gerehabiliteerd zal worden.”

Raman is een grootverdiener bij de Brusselse club en zijn contract loopt eind dit seizoen af. Het is trouwens nog altijd de bedoeling om in januari een nieuwe club te vinden.

Raman moet meer kansen krijgen bij Anderlecht

Meest recent

Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

9
9
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

21
21
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

37
37
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

366
366
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

63
63
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

67
67
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

55
55
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

22
22
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

274
274
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

325
325
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

198
198
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

285
285
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

249
249
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

70
70
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

310
310
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

105
105
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

124
124
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

42
42
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

299
299
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

193
193
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

194
194
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1167
1167
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95

Meer sportnieuws