'RSCA neemt deze ingrijpende beslissing over toekomst Raman'

2129 stemmen
'RSCA neemt deze ingrijpende beslissing over toekomst Raman'

Brian Riemer voerde maar liefst 10 wissels door in zijn basisploeg voor de bekerwedstrijd tegen La Louvière, waardoor onder meer Benito Raman in de ploeg kwam. De aanvaller moet echter niet hopen op veel meer speelkansen in de competitie.

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Raman scoort en is bedrijvig bij Anderlecht

Voor het eerst sinds augustus kreeg Benito Raman nog eens zijn kans bij Anderlecht en de aanvaller brak na 20 moeilijke minuten ook de ban. Daarnaast maakte hij indruk met zijn mentaliteit en speelde hij tegen de derdeklasser met het mes tussen de tanden.

Raman liet niet af en liep zich te pletter. Zijn doelpunt - de winning goal - als mooie bekroning. De 28-jarige speelde als linker flankaanvaller en hij toonde zich als de meest bedrijvige speler van het B-elftal van Anderlecht.

Raman boven Vazquez?

Raman kon zijn gebrek aan wedstrijdritme niet verbergen, maar hij liep wel achter elke bal en hij demonstreerde zijn enorme snelheid en inzet. “Het moet gezegd. Benny Raman is verdorie geen opgever”, “ schreef Het Nieuwsblad.

Raman bracht tegen La Louvière veel meer voor Anderlecht dan pakweg Luis Vazquez, die andermaal ontgoochelde in de ploeg van Brian Riemer. Het doet de vraag oproepen of Raman in de toekomst mag hopen op meer speelkansen bij RSCA?

Anderlecht wil Raman in januari verkopen

Maar dat denkt Het Nieuwsblad echter niet. “Er moeten evenwel weinig illusies gemaakt”, stelt de krant. “Benito Raman mag dan wel zijn revanche beet hebben met deze winning goal, er zijn geen signalen dat hij in de Jupiler Pro League snel weer gerehabiliteerd zal worden.”

Raman is een grootverdiener bij de Brusselse club en zijn contract loopt eind dit seizoen af. Het is trouwens nog altijd de bedoeling om in januari een nieuwe club te vinden.

Raman moet meer kansen krijgen bij Anderlecht

Meest recent

'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

12
12
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

55
55
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

164
164
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

45
45
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

94
94
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

17
17
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

167
167
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

53
53
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

30
30
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

502
502
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

452
452
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

63
63
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

256
256
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

137
137
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

271
271
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

145
145
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

177
177
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

573
573
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

257
257
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

323
323

Meer sportnieuws