Real Madrid haalt slag thuis: topcontract tot 2027

128
Real Madrid haalt slag thuis: topcontract tot 2027

Real Madrid haalde met Jude Bellingham onlangs een nieuwe topper aan boord. De Engelsman is nu al de grote leider bij de Koninklijke, maar ook andere pionnen moeten het gewicht van de Madrileense aanval dragen de komende jaren. Een daarvan blijft nu langer aan boord in de Spaanse hoofdstad.

Zo maakte Real bekend dat Vinicius Junior (23) zijn contract verlengd heeft. De Braziliaan blijft nu aan boord tot midden 2027. Vinicius kwam in 2018 over van Flamengo voor 45 miljoen euro en is sindsdien uitgegroeid tot een sleutelpion in Bernabeu.

De dribbelaar was al goed voor 235 duels voor de Koninklijke. Daarin liet hij de netten 62 keer trillen en deelde hij ook 67 assists uit. In zijn prijzenkast staan onder meer twee Spaanse titels en één Beker met de Grote Oren.

LEES OOK: Thibaut Courtois krijgt plots te maken met rake klappen

Vinicius scoorde al beslissende goals voor Real

Vinicius laat zich niet alleen opmerken met zijn snelheid en oogstrelende dribbels, maar ook met cruciale goals. Zo was hij in de finale van de Champions league in 2022 tegen Liverpool goed voor de enige goal van de wedstrijd. Daar hoopt hij in de toekomst nog belangrijke treffers aan toe te voegen.

Is Vinicius de beste voetballer ter wereld?

Meest recent

Zes nieuwkomers bij Anderlecht: tijd voor volgende stap

Bij RSC Anderlecht kenden ze een zeer drukke zomer. Er zijn heel wat spelers die zich al positief ...

50
50
KRC Genk sloeg toe: "River Plate was zeer concreet"

KRC Genk investeerde enorm veel geld in nieuwe spelers. Ze betaalden net geen 33 miljoen euro in ...

41
41
Druk neemt toe bij Cercle Brugge: Friis benoemt pijnpunten

Cercle Brugge is met een drie op achttien zwak begonnen aan het nieuwe seizoen. Ze wonnen nog geen ...

38
38
Nieuwe wending in verhaal omtrent Stroeykens?

Mario Stroeykens zal nog tot januari moeten wachten om een nieuwe club te vinden. Hij is momenteel ...

106
106
Aston Villa laat Tottenham wéér balen: exit De Zerbi?

Om 13u30 gaven Tottenham en Aston Villa elkaar partij. Twee clubs die zeer pover aan het seizoen ...

44
44
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel pijnlijk"

Standard had lange tijd uitzicht op een punt tegen AA Gent, maar ging toch onderuit. De Rouches zijn ...

36
36
Na zeperd tegen Union SG: "Veranderen onze aanpak niet"

Union SG is voorlopig te sterk voor heel wat ploegen in de Jupiler Pro League. Lommel SK kreeg er ...

13
13
Thibaut Courtois krijgt plots te maken met rake klappen

Thibaut Courtois kennen we vooral als één van de beste doelmannen van zijn generatie, ...

27
27
Verschueren geeft update over stadionplannen van Anderlecht

RSC Anderlecht speelt momenteel in een stadion van 21.000 zitplaatsen. Dat is te klein voor de ...

276
276
'AA Gent weigerde topschutter Jupiler Pro League'

Bij AA Gent kennen ze voorlopig een bijzonder goed seizoen. De Buffalo’s haalden ook een ...

185
185
Opvolger Vanaken? 'Club in transferstrijd van 20 miljoen'

Het seizoen in het clubvoetbal wordt in de komende drie weken even stilgelegd voor een ...

493
493
Vitor Bruno grijpt weer in: vijf wissels in basisploeg

RSC Anderlecht wil de extra lange interland-periode met een goed gevoel inzetten. En dus moeten de ...

259
259
'Dilemma voor Kompany: transferdeal van 40 miljoen'

Bayern München heeft de interland-break ingezet met een klinkende 7-0-overwinning tegen Union ...

50
50
Club casht zwaar in 2027: víj́f sterkhouders nu al grof wild

Net geen 100 miljoen euro. Zoveel verdiende Club Brugge afgelopen zomer met de verkoop van spelers. ...

321
321
Drama voor AA Gent: keihard verdict Ngom bekend

Met 19 op 21 kan AA Gent met een uitstekend rapport de interland-periode induiken. Maar vrijdagavond ...

232
232
TU: 'Real maakt Courtois-statement; pittige Lukaku-uitspraak'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

141
141
Marc Coucke duikt naakt op en doet zelfs Amerika ontploffen

Marc Coucke dook deze week op in een wel heel opvallende context. Tijdens Happy Hour op VTM liep de ...

50
50
Standard Luik krijgt serieuze tik: “Heel pijnlijk”

Standard Luik leek op weg naar een gelijkspel tegen leider KAA Gent, maar een kleine tien minuten ...

94
94
Lavia ontketent Chelsea-oorlog: legende reageert furieus

Romeo Lavia was goed aan het seizoen begonnen. De middenvelder is blessurevrij, begon in de basis ...

127
127
Frustratie loopt erg hoog op: Euvrard briest op ref

Standard Luik ging onderuit tegen KAA Gent na een kopbaldoelpunt van Christian Burgess. De Rouches ...

156
156
KAA Gent-goudhaantje staat op: trots op eerste selectie

KAA Gent won met 2-1 van Standard Luik. De Buffalo’s zijn uitstekend aan het seizoen begonnen ...

112
112
Club wrijft zich in de handen: “Naar absolute top”

Club Brugge kende een drukke zomermercato met heel wat inkomende en uitgaande transfers. Zo ging ...

454
454
Burgess neemt voortouw bij KAA Gent: “Over limiet pushen"

KAA Gent blijft vriend en vijand verbazen in de Jupiler Pro League. Na de zege tegen Standard Luik ...

74
74
Uitblinker bij Beerschot: "Voel me goed in mijn vel"

Bij Beerschot zijn ze goed aan het seizoen begonnen in de Challenger Pro League. De Kielse Ratten ...

71
71
Vanderbiest haalt schouders op: "Dat interesseert mij niet"

KV Mechelen neemt het vanavond op tegen Lommel SK. Een nederlaag is absoluut uit den boze. Trainer ...

191
191

Meer sportnieuws