'Real Madrid verbaast met nieuwe goalgetter'

door
'Real Madrid verbaast met nieuwe goalgetter'

Real Madrid zette afgelopen weekend orde op zaken in LaLiga door met 1-2 te gaan winnen op het veld van aartsrivaal FC Barcelona. Toptransfer Jude Bellingham scoorde de twee Madrileense goals, al zoeken ze nu toch een nieuwe goalgetter in de Spaanse hoofdstad.

De jonge Engelsman is on fire sinds zijn transfer naar de Koninklijke. In 13 duels trof hij al 13 keer raak en deelde hij 3 assists uit. Daarmee neemt hij het gewicht van de Madrileense aanval momenteel op zijn schouders, maar op termijn wil voorzitter Florentino Perez toch een vervanger vinden voor de vertrokken Karim Benzema.

Real doet het momenteel onder meer met de 33-jarige Joselu, die tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van Espanyol. Los Merengues lijken nu echter een buitenkansje te krijgen, want Mehdi Taremi zou volgens Fichajes wel iets zien in een overstap naar Bernabeu in januari.

De 31-jarige Iraniër verdient de kost momenteel nog bij FC Porto, maar wordt al een tijdje aan een transfer gelinkt. Naar verluidt wil vooral AC Milan zich verzekeren van de diensten van de aanvaller, die een aflopend contract heeft en dus gratis opgepikt kan worden na dit seizoen.

LEES OOK: 'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Taremi scoort vlot goals

Met Taremi zou Real er alvast een vlot scorende spits bijhalen. In 160 duels voor Porto was hij maar liefst goed voor 83 goals. Daar deed hij ook nog eens 52 assists bovenop. Mooie statistieken die ook Florentino Perez niet ontgaan zullen zijn.

Real Madrid kan Porto onder druk zetten

Als Porto nog iets wil verdienen aan Taremi, dan moet het hem de komende transferperiode van de hand doen. Volgens Transfermarkt is de speler momenteel 18 miljoen euro waard. Dat is niet heel veel in de huidige markt, maar Real kan proberen om de prijs wat te drukken en Porto onder druk te zetten. Wordt vervolgd.

Moet Real Taremi halen?

Meest recent

'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Atalanta wil De Ketelaere houden, maar hun transfermodel zegt: verkopen als de winst groot genoeg ...

70
70
DAZN-affaire: Belgisch voetbal tóch weer op Proximus en Telenet?

Op de laatste dag van 2025 kreeg de Pro League goed nieuws. Zo werd DAZN door de abitragerechtbank ...

286
286
Voetbalfans helemaal overtuigd: 'Híj́ wint de Gouden Schoen'

Het nieuwe kalenderjaar is aangebroken, maar de protagonisten van 2025 zullen weldra nog een keertje ...

286
286
Philippe Albert verbaast met top 3 voor 'Coach van het Jaar'

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

333
333
'Akkoord bereikt: knaltransfer Club in stroomversnelling'

Club Brugge wil zijn huidige selectie tijdens de wintermercato zo goed mogelijk intact houden. Maar ...

613
613
Trainersbom deint uit: opvolger Guardiola al bekend?

Op de eerste dag van het nieuwe kalenderjaar, is de Premier League in de ban van een heuse ...

76
76
WK 2026: voetbalwereld kijkt uit naar dríé Rode Duivels

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

181
181
Vanhaezebrouck doet boekje open over AA Gent & Union

Hein Vanhaezebrouck neemt zelden een blad voor de mond. Precies om die reden mocht hij in Het ...

108
108
Gilles De Coster vertedert voetbalwereld met prachtbeelden

Wie Gilles De Coster volgt, weet dat hij zijn privéleven zorgvuldig buiten de spotlights ...

14
14
Benteke verbaast vriend & vijand met nieuwe bestemming

Net op het moment dat zowel Club Brugge, RSC Anderlecht als KRC Genk misschien wel een nieuwe spits ...

205
205
'Anderlecht casht op De Cat: record Doku aan diggelen?'

Vooraleer op zoek te kunnen gaan naar vers bloed moet RSC Anderlecht eerst de veel te brede kern ...

505
505
DAZN bijt van zich af: donkere wolken boven Pro League

De Belgische profclubs slaakten woensdag een collectieve zucht van opluchting toen de rechtbank DAZN ...

375
375
Vandaag Inside-schok: 'Derksen in ongeziene leugenstorm'

Johan Derksen ligt (andermaal) zwaar onder vuur. De Vandaag Inside-analist krijgt harde kritiek na ...

38
38
'Club Brugge breekt record: transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat in januari op zoek naar een kwaliteitsinjectie, maar ook op uitgaand vlak kan het ...

754
754
'Grote kuis in Gent: peperduur viertal richting exit'

Rik De Mil kan gerust nog wat versterking gebruiken, maar een van de goede voornemens bij AA Gent ...

1102
1102
'Chelsea zoekt trainer: topkandidaat al gekend'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

65
65
Waanzin op Africa Cup: volledige nationale ploeg opgeschort

Op de Africa Cup vallen er altijd wel straffe verhalen te rapen. Voor het toernooi was er ...

187
187
Hein los over Duivels: "Als je met hem naar het WK moet..."

Voor de Rode Duivels wordt 2026 een zeer belangrijk jaar, want volgende zomer moeten ze op het WK ...

282
282
'STVV ziet smaakmaker naar LaLiga vertrekken'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

459
459
Straf: jeugdwerking Club krijgt navolging in buitenland

Bij Club Brugge hebben ze de voorbije jaren al stevig gecasht. Dat gebeurt ook alsmaar meer op eigen ...

242
242
'Vlot scorende IJslandse international naar JPL'

De Belgische eersteklassers zetten hun zoektocht naar versterking voor deze winter volop in. Een ...

255
255
'Nieuwjaarsdag brengt trainersbom bij Chelsea'

Een winterbreak nemen ze in de Premier League niet. Op Nieuwjaarsdag staan er meteen enkele ...

67
67
'Antwerp scheurt zijn broek: 10 miljoen in prullenmand'

Bij Antwerp staan ze voor belangrijke maanden. Er zou weleens een heuse leegloop kunnen aankomen op ...

755
755
'Transferplannen Union tijdens wintermercato bekend'

De wintermercato is officieel van start gegaan en ongetwijfeld zullen we snel de eerste deals ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer bij Club, Neymar beslist'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

464
464

Meer sportnieuws