'Real Madrid verbaast met nieuwe goalgetter'

door
'Real Madrid verbaast met nieuwe goalgetter'

Real Madrid zette afgelopen weekend orde op zaken in LaLiga door met 1-2 te gaan winnen op het veld van aartsrivaal FC Barcelona. Toptransfer Jude Bellingham scoorde de twee Madrileense goals, al zoeken ze nu toch een nieuwe goalgetter in de Spaanse hoofdstad.

De jonge Engelsman is on fire sinds zijn transfer naar de Koninklijke. In 13 duels trof hij al 13 keer raak en deelde hij 3 assists uit. Daarmee neemt hij het gewicht van de Madrileense aanval momenteel op zijn schouders, maar op termijn wil voorzitter Florentino Perez toch een vervanger vinden voor de vertrokken Karim Benzema.

Real doet het momenteel onder meer met de 33-jarige Joselu, die tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van Espanyol. Los Merengues lijken nu echter een buitenkansje te krijgen, want Mehdi Taremi zou volgens Fichajes wel iets zien in een overstap naar Bernabeu in januari.

De 31-jarige Iraniër verdient de kost momenteel nog bij FC Porto, maar wordt al een tijdje aan een transfer gelinkt. Naar verluidt wil vooral AC Milan zich verzekeren van de diensten van de aanvaller, die een aflopend contract heeft en dus gratis opgepikt kan worden na dit seizoen.

LEES OOK: 'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Taremi scoort vlot goals

Met Taremi zou Real er alvast een vlot scorende spits bijhalen. In 160 duels voor Porto was hij maar liefst goed voor 83 goals. Daar deed hij ook nog eens 52 assists bovenop. Mooie statistieken die ook Florentino Perez niet ontgaan zullen zijn.

Real Madrid kan Porto onder druk zetten

Als Porto nog iets wil verdienen aan Taremi, dan moet het hem de komende transferperiode van de hand doen. Volgens Transfermarkt is de speler momenteel 18 miljoen euro waard. Dat is niet heel veel in de huidige markt, maar Real kan proberen om de prijs wat te drukken en Porto onder druk te zetten. Wordt vervolgd.

Moet Real Taremi halen?

Meest recent

Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

7
7
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander podium

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

1
1
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

8
8
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

62
62
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

107
107
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

49
49
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

203
203
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

72
72
Vandevoordt legt uit waarom hij toch bij RB Leipzig blijft

De Rode Duivels hebben heel wat weelde onder de lat. Thibaut Courtois blijft de onbetwiste nummer ...

57
57
Keeperskwestie bij Union? Hubert schenkt klare wijn

Union kreeg de voorbije weken enkele tikken in de titelstrijd. Het liet punten liggen tegen Standard ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Targets Club bekend, transferbom bij Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
'Real Madrid gaat voor megadeal met bod van 120 miljoen'

Real Madrid kent een moeizaam seizoen. De titel lijkt stilaan uit de handen te glippen, waardoor ze ...

87
87
Van Gucht tot kookpunt gebracht met pornoster-onthulling

Een pikante onthulling op het verkeerde veld? Ruben Van Gucht zorgde deze week niet voor opschudding ...

153
153
Albert voorspelt furie bij Anderlecht door één man

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

321
321
Maesschalck brengt groot nieuws over De Bruyne

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

74
74
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

28
28
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

64
64
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

141
141
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

23
23
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

410
410
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

335
335
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

544
544
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

454
454
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

443
443

Meer sportnieuws