'Real Madrid verbaast met nieuwe goalgetter'

door
'Real Madrid verbaast met nieuwe goalgetter'

Real Madrid zette afgelopen weekend orde op zaken in LaLiga door met 1-2 te gaan winnen op het veld van aartsrivaal FC Barcelona. Toptransfer Jude Bellingham scoorde de twee Madrileense goals, al zoeken ze nu toch een nieuwe goalgetter in de Spaanse hoofdstad.

De jonge Engelsman is on fire sinds zijn transfer naar de Koninklijke. In 13 duels trof hij al 13 keer raak en deelde hij 3 assists uit. Daarmee neemt hij het gewicht van de Madrileense aanval momenteel op zijn schouders, maar op termijn wil voorzitter Florentino Perez toch een vervanger vinden voor de vertrokken Karim Benzema.

Real doet het momenteel onder meer met de 33-jarige Joselu, die tot het einde van het seizoen gehuurd wordt van Espanyol. Los Merengues lijken nu echter een buitenkansje te krijgen, want Mehdi Taremi zou volgens Fichajes wel iets zien in een overstap naar Bernabeu in januari.

De 31-jarige Iraniër verdient de kost momenteel nog bij FC Porto, maar wordt al een tijdje aan een transfer gelinkt. Naar verluidt wil vooral AC Milan zich verzekeren van de diensten van de aanvaller, die een aflopend contract heeft en dus gratis opgepikt kan worden na dit seizoen.

LEES OOK: 'Oorlog' tussen FC Barcelona en Real Madrid loopt uit de hand

Taremi scoort vlot goals

Met Taremi zou Real er alvast een vlot scorende spits bijhalen. In 160 duels voor Porto was hij maar liefst goed voor 83 goals. Daar deed hij ook nog eens 52 assists bovenop. Mooie statistieken die ook Florentino Perez niet ontgaan zullen zijn.

Real Madrid kan Porto onder druk zetten

Als Porto nog iets wil verdienen aan Taremi, dan moet het hem de komende transferperiode van de hand doen. Volgens Transfermarkt is de speler momenteel 18 miljoen euro waard. Dat is niet heel veel in de huidige markt, maar Real kan proberen om de prijs wat te drukken en Porto onder druk te zetten. Wordt vervolgd.

Moet Real Taremi halen?

Meest recent

'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

5
5
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

35
35
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

34
34
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

81
81
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

181
181
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

109
109
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

28
28
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

69
69
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

180
180
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

68
68
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

74
74
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

70
70
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

129
129
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

139
139
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

174
174
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

365
365
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

224
224
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

112
112
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

271
271
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

95
95
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

98
98
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

373
373
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

172
172
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

293
293
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

705
705

Meer sportnieuws