'Ballon d'Or: dit is de pijnlijke reden achter afwezigheid Kevin De Bruyne'

365 stemmen
'Ballon d'Or: dit is de pijnlijke reden achter afwezigheid Kevin De Bruyne'

Maandag werd de Ballon d'Or uitgereikt, de meest prestigieuze individuele trofee in het voetbal. Kevin De Bruyne was de beste Belg, met een vierde plaats. Toch was de speler van Manchester City niet aanwezig en daar lijkt een opvallende reden voor te zijn.

De Ballon d'Or ging al voor de achtste keer naar Lionel Messi. De Argentijn troefde Erling Haaland en Kylian Mbappé af en zet zo nog maar eens een kers op zijn fenomenale carrière.

Voor de Belgen was er geen hoofdrol weggelegd. De Yashin-trofee voor de beste doelman ging deze keer naar de Argentijn Emiliano Martinez. Thibaut Courtois stond niet op het podium en moest zich tevreden stellen met de vierde plek.

LEES OOK: Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Man City reisde met een grote delegatie af naar Parijs

Dat is dezelfde plaats als Kevin De Bruyne in de uitslag van de Ballon d'Or. De metronoom van City en de Duivels was opvallend genoeg niet aanwezig in Parijs, terwijl er toch wel een grote delegatie van de Citizens afgereisd was naar Parijs.

Tavolieri onthult reden voor afwezigheid De Bruyne

Journalist Sacha Tavolieri denkt op X te weten waarom De Buyne zijn kat stuurde. Volgens de transferexpert wilde de Drongenaar zichzelf de vernedering van een vierde plaats besparen.

"Het is duidelijk dat Kevin De Bruyne niet aanwezig is bij de ceremonie. Misschien kreeg hij te horen dat hij niet in de top 3 stond en wou hij deze belediging niet in het bijzijn van de hele voetbalwereld meemaken? Ik begrijp hem", schrijft Tavolieri.

Was dat de reden, denk je?

Meest recent

Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

33
33
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

73
73
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

29
29
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

27
27
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

100
100
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

99
99
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

37
37
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

316
316
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

238
238
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

259
259
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

63
63
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

244
244
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

318
318
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

100
100
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

60
60
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

391
391
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

58
58
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

251
251
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

80
80
Gentse erehaag voor Club Brugge? De Mil spreekt zich uit

Club Brugge kroonde zich donderdagavond voor de 20ste keer tot landskampioen. Aanstaande zondag zal ...

480
480
Dochter Guardiola deelt ongezien KDB-beelden: video viraal

Pep Guardiola kondigde vrijdag zijn afscheid bij Manchester City aan. Naar aanleiding daarvan deelde ...

138
138
Van Bommel-bom bij Anderlecht: ‘Bel maar'

Bij Anderlecht valt opnieuw de naam van Mark van Bommel. Dat gebeurde vroeger ook al, maar deze keer ...

768
768
Vandenbroeck breekt stilte: zijn waarheid achter Vossen-soap

Zulte Waregem wist zich in het eerste seizoen na de promotie al bij al zonder grote problemen te ...

308
308
'Kampioenenploeg breekt: Club verliest eerste sterkhouder'

Club Brugge mag zondag zijn kersvers landstitel nog eens vieren voor zijn eigen thuissupporters. ...

391
391
'Harde hand Sibierski: negental de deur gewezen bij RSCA'

RSC Anderlecht sluit zondagavond zijn seizoen af met een derby op het veld van Union SG. Achter de ...

649
649

Meer sportnieuws