'Ballon d'Or: dit is de pijnlijke reden achter afwezigheid Kevin De Bruyne'

door
'Ballon d'Or: dit is de pijnlijke reden achter afwezigheid Kevin De Bruyne'

Maandag werd de Ballon d'Or uitgereikt, de meest prestigieuze individuele trofee in het voetbal. Kevin De Bruyne was de beste Belg, met een vierde plaats. Toch was de speler van Manchester City niet aanwezig en daar lijkt een opvallende reden voor te zijn.

De Ballon d'Or ging al voor de achtste keer naar Lionel Messi. De Argentijn troefde Erling Haaland en Kylian Mbappé af en zet zo nog maar eens een kers op zijn fenomenale carrière.

Voor de Belgen was er geen hoofdrol weggelegd. De Yashin-trofee voor de beste doelman ging deze keer naar de Argentijn Emiliano Martinez. Thibaut Courtois stond niet op het podium en moest zich tevreden stellen met de vierde plek.

LEES OOK: 'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

Man City reisde met een grote delegatie af naar Parijs

Dat is dezelfde plaats als Kevin De Bruyne in de uitslag van de Ballon d'Or. De metronoom van City en de Duivels was opvallend genoeg niet aanwezig in Parijs, terwijl er toch wel een grote delegatie van de Citizens afgereisd was naar Parijs.

Tavolieri onthult reden voor afwezigheid De Bruyne

Journalist Sacha Tavolieri denkt op X te weten waarom De Buyne zijn kat stuurde. Volgens de transferexpert wilde de Drongenaar zichzelf de vernedering van een vierde plaats besparen.

"Het is duidelijk dat Kevin De Bruyne niet aanwezig is bij de ceremonie. Misschien kreeg hij te horen dat hij niet in de top 3 stond en wou hij deze belediging niet in het bijzijn van de hele voetbalwereld meemaken? Ik begrijp hem", schrijft Tavolieri.

Was dat de reden, denk je?

Meest recent

Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

0
0
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

42
42
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

20
20
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

31
31
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

58
58
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

112
112
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

98
98
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

101
101
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

52
52
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

48
48
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

108
108
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

162
162
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

240
240
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

139
139
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

88
88
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

194
194
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

337
337
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

62
62
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

114
114
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

471
471
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

128
128
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

125
125
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

271
271
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

336
336
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

448
448

Meer sportnieuws