'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

88 stemmen
'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

Toni Kroos (33) is al jarenlang een van de beste middenvelders in het Europese voetbal. De Duitser is ondertussen al een meubelstuk bij Real Madrid, maar lijkt in de herfst van zijn carrière andere oorden op te willen gaan zoeken.

Zo weet Football Transfers dat Kroos op het einde van het seizoen wel transfervrij naar een andere club zou willen trekken. Naar verluidt werd hij in die context aangeboden aan verschillende clubs uit de Premier League, waaronder Manchester United en Chelsea.

Kroos komt dit seizoen wat minder in het stuk voor bij de Koninklijke, waar hij zich vaker dan voorheen tevreden moet stellen met een invallersrol. Zo verzamelde hij 691 speelminuten in 13 optredens. Het contract van de middenvelder loopt af op het einde van het seizoen en de speler is zijn opties voor de toekomst dus aan het afwegen.

LEES OOK: Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

Man United en Chelsea zitten in moeilijke jaren

Zowel Manchester United als Chelsea zit in een moeilijke periode. Beide clubs hebben het moeilijk om terug te keren naar de Engelse top en kunnen een man met de ervaring van Kroos wel gebruiken. Vooral bij Chelsea oogt het middenveld nog jong en zou een speler als Kroos voor de nodig ervaring kunnen zorgen.

Kroos heeft een indrukwekkend palmares

Dat Kroos bakken ervaring bezit, blijkt uit zijn indrukwekkende palmares. Hij won onder meer drie Duitse titels (met Bayern), drie Spaanse titels en vijf Bekers met de Grote Oren.

Daarnaast speelde hij ook al 106 keer voor de Duitse nationale ploeg, waarmee hij zich in 2014 tot wereldkampioen kroonde. Afwachten of dat United of Chelsea verleidt om toe te happen.

Wie zal Kroos strikken?

Meest recent

KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

0
0
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

20
20
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

27
27
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

49
49
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

81
81
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

23
23
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

104
104
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

31
31
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

155
155
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

46
46
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

251
251
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

189
189
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

639
639
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

174
174
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

72
72
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

65
65
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

357
357
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

673
673
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

54
54
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

509
509
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

138
138
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

267
267
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

44
44
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

55
55

Meer sportnieuws