'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

88 stemmen
'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

Toni Kroos (33) is al jarenlang een van de beste middenvelders in het Europese voetbal. De Duitser is ondertussen al een meubelstuk bij Real Madrid, maar lijkt in de herfst van zijn carrière andere oorden op te willen gaan zoeken.

Zo weet Football Transfers dat Kroos op het einde van het seizoen wel transfervrij naar een andere club zou willen trekken. Naar verluidt werd hij in die context aangeboden aan verschillende clubs uit de Premier League, waaronder Manchester United en Chelsea.

Kroos komt dit seizoen wat minder in het stuk voor bij de Koninklijke, waar hij zich vaker dan voorheen tevreden moet stellen met een invallersrol. Zo verzamelde hij 691 speelminuten in 13 optredens. Het contract van de middenvelder loopt af op het einde van het seizoen en de speler is zijn opties voor de toekomst dus aan het afwegen.

LEES OOK: 'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Man United en Chelsea zitten in moeilijke jaren

Zowel Manchester United als Chelsea zit in een moeilijke periode. Beide clubs hebben het moeilijk om terug te keren naar de Engelse top en kunnen een man met de ervaring van Kroos wel gebruiken. Vooral bij Chelsea oogt het middenveld nog jong en zou een speler als Kroos voor de nodig ervaring kunnen zorgen.

Kroos heeft een indrukwekkend palmares

Dat Kroos bakken ervaring bezit, blijkt uit zijn indrukwekkende palmares. Hij won onder meer drie Duitse titels (met Bayern), drie Spaanse titels en vijf Bekers met de Grote Oren.

Daarnaast speelde hij ook al 106 keer voor de Duitse nationale ploeg, waarmee hij zich in 2014 tot wereldkampioen kroonde. Afwachten of dat United of Chelsea verleidt om toe te happen.

Wie zal Kroos strikken?

Meest recent

Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

42
42
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

124
124
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

123
123
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

19
19
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

44
44
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

71
71
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

41
41
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

326
326
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

353
353
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

109
109
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

200
200
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

129
129
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

57
57
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

543
543
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

113
113
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

126
126
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

156
156
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

149
149
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

69
69
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

447
447
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

142
142
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

168
168
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

170
170
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

208
208
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

641
641

Meer sportnieuws