'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

88 stemmen
'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

Toni Kroos (33) is al jarenlang een van de beste middenvelders in het Europese voetbal. De Duitser is ondertussen al een meubelstuk bij Real Madrid, maar lijkt in de herfst van zijn carrière andere oorden op te willen gaan zoeken.

Zo weet Football Transfers dat Kroos op het einde van het seizoen wel transfervrij naar een andere club zou willen trekken. Naar verluidt werd hij in die context aangeboden aan verschillende clubs uit de Premier League, waaronder Manchester United en Chelsea.

Kroos komt dit seizoen wat minder in het stuk voor bij de Koninklijke, waar hij zich vaker dan voorheen tevreden moet stellen met een invallersrol. Zo verzamelde hij 691 speelminuten in 13 optredens. Het contract van de middenvelder loopt af op het einde van het seizoen en de speler is zijn opties voor de toekomst dus aan het afwegen.

LEES OOK: Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Man United en Chelsea zitten in moeilijke jaren

Zowel Manchester United als Chelsea zit in een moeilijke periode. Beide clubs hebben het moeilijk om terug te keren naar de Engelse top en kunnen een man met de ervaring van Kroos wel gebruiken. Vooral bij Chelsea oogt het middenveld nog jong en zou een speler als Kroos voor de nodig ervaring kunnen zorgen.

Kroos heeft een indrukwekkend palmares

Dat Kroos bakken ervaring bezit, blijkt uit zijn indrukwekkende palmares. Hij won onder meer drie Duitse titels (met Bayern), drie Spaanse titels en vijf Bekers met de Grote Oren.

Daarnaast speelde hij ook al 106 keer voor de Duitse nationale ploeg, waarmee hij zich in 2014 tot wereldkampioen kroonde. Afwachten of dat United of Chelsea verleidt om toe te happen.

Wie zal Kroos strikken?

Meest recent

Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

12
12
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

80
80
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

43
43
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

199
199
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

99
99
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

205
205
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

294
294
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

39
39
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

511
511
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

537
537
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

591
591
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

416
416
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

74
74
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

380
380
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

78
78
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

109
109
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

525
525
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

70
70
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

500
500
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

596
596
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

92
92
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

299
299
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1639
1639
'Real Madrid helemaal los: bod van ruim 100 miljoen'

Real Madrid haalde inmiddels al een vijftal versterkingen in huis, maar is nog lang niet klaar op de ...

148
148
Standard wint burenduel, jonkie scoort voor Antwerp

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De ...

241
241

Meer sportnieuws