'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

88 stemmen
'Twee PL-giganten vechten om handtekening Kroos'

Toni Kroos (33) is al jarenlang een van de beste middenvelders in het Europese voetbal. De Duitser is ondertussen al een meubelstuk bij Real Madrid, maar lijkt in de herfst van zijn carrière andere oorden op te willen gaan zoeken.

Zo weet Football Transfers dat Kroos op het einde van het seizoen wel transfervrij naar een andere club zou willen trekken. Naar verluidt werd hij in die context aangeboden aan verschillende clubs uit de Premier League, waaronder Manchester United en Chelsea.

Kroos komt dit seizoen wat minder in het stuk voor bij de Koninklijke, waar hij zich vaker dan voorheen tevreden moet stellen met een invallersrol. Zo verzamelde hij 691 speelminuten in 13 optredens. Het contract van de middenvelder loopt af op het einde van het seizoen en de speler is zijn opties voor de toekomst dus aan het afwegen.

LEES OOK: 'Code rood bij Club Brugge: Tresoldi op weg naar PL'

Man United en Chelsea zitten in moeilijke jaren

Zowel Manchester United als Chelsea zit in een moeilijke periode. Beide clubs hebben het moeilijk om terug te keren naar de Engelse top en kunnen een man met de ervaring van Kroos wel gebruiken. Vooral bij Chelsea oogt het middenveld nog jong en zou een speler als Kroos voor de nodig ervaring kunnen zorgen.

Kroos heeft een indrukwekkend palmares

Dat Kroos bakken ervaring bezit, blijkt uit zijn indrukwekkende palmares. Hij won onder meer drie Duitse titels (met Bayern), drie Spaanse titels en vijf Bekers met de Grote Oren.

Daarnaast speelde hij ook al 106 keer voor de Duitse nationale ploeg, waarmee hij zich in 2014 tot wereldkampioen kroonde. Afwachten of dat United of Chelsea verleidt om toe te happen.

Wie zal Kroos strikken?

Meest recent

Geen Club Brugge, wel andere ex-club voor Ryan

Mathew Ryan was actief op het WK, al was hij daar invaller bij Australië. De ervaren doelman ...

29
29
Mechele geeft hét grote verschil met Union SG aan

Union SG heeft na strafschoppen de supercup gewonnen van Club Brugge. Een volgende (kleine) prijs ...

176
176
Standard heeft weer beet met volgende transfer

Standard heeft vanavond nog een aanwinst meegedeeld. De Luikenaars hebben zopas aangekondigd dat de ...

53
53
'Hasi slaat toe en shopt bij KRC Genk'

Besnik Hasi vond deze zomer een opmerkelijke nieuwe uitdaging, vier maanden na zijn ontslag bij ...

227
227
Union SG wint na strafschoppen en heeft eerste prijs beet

Club Brugge en Union SG openden vanavond het Belgische voetbalseizoen met de supercup. De ...

132
132
'Antwerp verrast met ex-smaakmaker van AA Gent'

Royal Antwerp FC heeft nog héél veel versterking nodig. Na Maxime Busi en Michael Frey ...

215
215
Maakt Tinder zijn intrede in de Belgische voetbalwereld?

Mogelijk bent u al vertrouwd met Tinder, alleen zal dat vermoedelijk op een heel andere manier zijn. ...

36
36
Club Brugge - Union SG: fans irriteren zich mateloos

Club Brugge en Union SG begonnen om 20u30 aan de supercup in het Jan Breydelstadion. De eerste 45 ...

192
192
'AA Gent mag miljoenenbod van Millwall verwachten'

Bij AA Gent moeten ze spelers verkopen om groene cijfers in de boekhouding te hebben. De ...

157
157
Ajax stunt opnieuw met zeer grote naam

Ajax wil dit seizoen weer meespelen voor de landstitel. Jordi Cruijff is bezig met een zeer ...

194
194
Club Brugge maakt deal met FC Barcelona wereldkundig

Club Brugge heeft zopas een opvallende transfer afgerond, al is het er eentje die er maanden zat aan ...

125
125
Club Brugge droomt groot: Spaans fenomeen met ruim 300 goals

Club Brugge kijkt naar Spanje voor versterking. Een bewezen goalmachine duikt op de radar van ...

1027
1027
Cristiano Ronaldo laat fans smullen van peperduur 'speeltje'

Cristiano Ronaldo weet als geen ander hoe hij de aandacht moet trekken. Dit keer is het niet een ...

64
64
Anderlecht ontdekt eindelijk weer een vleugje Kompany

RSC Anderlecht won met 3-1 van Hammarby. Paars-Wit wist vooral op enthousiasme en passie het ...

367
367
Club Brugge - Union SG: Leko verrast met basisploeg

Club Brugge en Union SG openen als landskampioen en bekerwinnaar het Belgische voetbalseizoen. Wie ...

148
148
Kerk, Willen én KV Kortrijk ronden transfers af

Lukas Willen en Gyrano Kerk hebben na vele weken zoeken een nieuwe club gevonden. De twee ...

100
100
Beveren onder stoom en rondt volgende transfer af

SK Beveren is ondertussen niet meer te stoppen. De Waaslanders zijn in gang geschoten op de ...

71
71
Pittige clash tussen Peter Vandenbempt en Sam Kerkhofs

Peter Vandenbempt is al jaren een vaste waarde als voetbalcommentator, maar ook naast de microfoon ...

73
73
STVV en Patro Eisden ronden opmerkelijke transfer af

STVV en Patro Eiden hebben vandaag een onderlinge transfer afgerond. Dat maakten de twee Limburgse ...

47
47
Anderlecht stelt twee verrassende nieuwe namen voor

Anderlecht heeft niet alleen nog heel wat werk op het veld, maar ook daarnaast beweegt er wat. De ...

409
409
'Club Brugge keert kar: Leko gunt flop herkansing'

Club Brugge doet nu al jarenlang gouden zaken op de transfermarkt, maar af en toe slaat ook de ...

566
566
Thorup in blijde verwachting: versterking voor KRC Genk

De voorbereiding verliep niet bepaald van een leien dakje bij KRC Genk, dat na een teleurstellend ...

543
543
'Nieuw bod Club Brugge: toptarget forceert transfer'

Club Brugge neemt het in de Supercup straks op tegen Union, maar nog voor het echte werk weer begint ...

567
567
Leko moet impoviseren: Club met onuitgegeven basiself

Bij Club Brugge zit het tussenseizoen er alweer op. Vrijdagavond trapt de landskampioen de nieuwe ...

369
369
'Arsenal doet Premier League beven: transfer van 90 miljoen'

Arsenal FC legde afgelopen seizoen voor de eerste keer sinds 2004 beslag op de Engelse landstitel. ...

144
144

Meer sportnieuws