Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

482
Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

Eden Hazard maakte maandag een gesmaakt optreden op de verkiezing van de Ballon d'Or. Onze landgenoot zakte met zijn zoontjes af naar Parijs en kwam er de Kopa-trofee, voor de beste speler onder de 21 jaar, uitreiken.

Hazard werd er druk gesolliciteerd en werd voor het gala door CBS gevraagd naar hoe het leven is zo vlak na zijn afscheid. "Hoe het leven momenteel is? Ah, perfect, hé", antwoordde Hazard in zijn gekende stijl.

"Ik kan doen wat ik wil en geniet van mijn familie, van mijn kinderen. Of ik nog voetbal kijk? Natuurlijk. Mijn zoontjes voetballen zelf en ik kijk met hen. Zelf voetballen mis ik voorlopig niet. Misschien wel binnen enkele maanden, dat weet ik niet", voegde hij eraan toe.

Hazard deed dan waarvoor hij gekomen was en reikte de Kopa-trofee uit. Die ging naar Jude Bellingham, die toevallig voor Real Madrid speelt, de club waar de carrière van Hazard pijnlijk uitdoofde. Op het podium vroeg Sandy Heribert, een van de presentatoren, naar de reden achter het afscheid van Hazard, en die nam geen blad voor de mond.

LEES OOK: Ballon d’Or wordt nachtmerrie: Kane krijgt de volle laag

Hazard begon erg vroeg met voetballen

"Ik ben nog maar 32 jaar, maar ik ben ook wel vroeg écht begonnen", legde Hazard uit. "Op mijn veertiende heb ik mijn ouderlijke huis verlaten en ik heb uiteindelijk alles gedaan wat ik wilde."

Het lichaam van Hazard wilde niet meer mee

Waarna Hazard inging op de echte reden: zijn geteisterde lichaam. "Dit was het juiste moment - mijn lichaam kon niet meer volgen. Ik heb wel wat blessures gehad op het einde en nam daarom de beslissing. En ik ben ook blij dat ik ze genomen heb", klonk het zonder omwegen.

Voorlopig lijkt het dus nog niet te kriebelen om opnieuw te voetballen bij Hazard, die zich nu lijkt te gaan toeleggen op zijn gezin na een fantastische carrière.

Zal Hazard een comeback maken?

Meest recent

Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

6
6
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

24
24
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

79
79
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

22
22
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

97
97
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

654
654
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

34
34
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

57
57
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

57
57
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

309
309
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

135
135
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

79
79
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

170
170
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

226
226
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

169
169
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

110
110
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

219
219
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

127
127
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

78
78
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

32
32
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

92
92
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

167
167
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

26
26

Meer sportnieuws