Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

door
Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

Eden Hazard maakte maandag een gesmaakt optreden op de verkiezing van de Ballon d'Or. Onze landgenoot zakte met zijn zoontjes af naar Parijs en kwam er de Kopa-trofee, voor de beste speler onder de 21 jaar, uitreiken.

Hazard werd er druk gesolliciteerd en werd voor het gala door CBS gevraagd naar hoe het leven is zo vlak na zijn afscheid. "Hoe het leven momenteel is? Ah, perfect, hé", antwoordde Hazard in zijn gekende stijl.

"Ik kan doen wat ik wil en geniet van mijn familie, van mijn kinderen. Of ik nog voetbal kijk? Natuurlijk. Mijn zoontjes voetballen zelf en ik kijk met hen. Zelf voetballen mis ik voorlopig niet. Misschien wel binnen enkele maanden, dat weet ik niet", voegde hij eraan toe.

Hazard deed dan waarvoor hij gekomen was en reikte de Kopa-trofee uit. Die ging naar Jude Bellingham, die toevallig voor Real Madrid speelt, de club waar de carrière van Hazard pijnlijk uitdoofde. Op het podium vroeg Sandy Heribert, een van de presentatoren, naar de reden achter het afscheid van Hazard, en die nam geen blad voor de mond.

Hazard begon erg vroeg met voetballen

"Ik ben nog maar 32 jaar, maar ik ben ook wel vroeg écht begonnen", legde Hazard uit. "Op mijn veertiende heb ik mijn ouderlijke huis verlaten en ik heb uiteindelijk alles gedaan wat ik wilde."

Het lichaam van Hazard wilde niet meer mee

Waarna Hazard inging op de echte reden: zijn geteisterde lichaam. "Dit was het juiste moment - mijn lichaam kon niet meer volgen. Ik heb wel wat blessures gehad op het einde en nam daarom de beslissing. En ik ben ook blij dat ik ze genomen heb", klonk het zonder omwegen.

Voorlopig lijkt het dus nog niet te kriebelen om opnieuw te voetballen bij Hazard, die zich nu lijkt te gaan toeleggen op zijn gezin na een fantastische carrière.

JOUW MENING TELT:
Zal Hazard een comeback maken?

Meest recent

Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

1
1
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

79
79
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

35
35
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

27
27
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

272
272
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

86
86
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

131
131
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

147
147
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

114
114
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

51
51
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

156
156
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

428
428
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

434
434
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

207
207
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

509
509
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1334
1334
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

91
91
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

128
128
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

166
166
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

100
100
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

603
603
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

191
191
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

290
290

Meer sportnieuws