Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

door
Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

Eden Hazard maakte maandag een gesmaakt optreden op de verkiezing van de Ballon d'Or. Onze landgenoot zakte met zijn zoontjes af naar Parijs en kwam er de Kopa-trofee, voor de beste speler onder de 21 jaar, uitreiken.

Hazard werd er druk gesolliciteerd en werd voor het gala door CBS gevraagd naar hoe het leven is zo vlak na zijn afscheid. "Hoe het leven momenteel is? Ah, perfect, hé", antwoordde Hazard in zijn gekende stijl.

"Ik kan doen wat ik wil en geniet van mijn familie, van mijn kinderen. Of ik nog voetbal kijk? Natuurlijk. Mijn zoontjes voetballen zelf en ik kijk met hen. Zelf voetballen mis ik voorlopig niet. Misschien wel binnen enkele maanden, dat weet ik niet", voegde hij eraan toe.

Hazard deed dan waarvoor hij gekomen was en reikte de Kopa-trofee uit. Die ging naar Jude Bellingham, die toevallig voor Real Madrid speelt, de club waar de carrière van Hazard pijnlijk uitdoofde. Op het podium vroeg Sandy Heribert, een van de presentatoren, naar de reden achter het afscheid van Hazard, en die nam geen blad voor de mond.

Hazard begon erg vroeg met voetballen

"Ik ben nog maar 32 jaar, maar ik ben ook wel vroeg écht begonnen", legde Hazard uit. "Op mijn veertiende heb ik mijn ouderlijke huis verlaten en ik heb uiteindelijk alles gedaan wat ik wilde."

Het lichaam van Hazard wilde niet meer mee

Waarna Hazard inging op de echte reden: zijn geteisterde lichaam. "Dit was het juiste moment - mijn lichaam kon niet meer volgen. Ik heb wel wat blessures gehad op het einde en nam daarom de beslissing. En ik ben ook blij dat ik ze genomen heb", klonk het zonder omwegen.

Voorlopig lijkt het dus nog niet te kriebelen om opnieuw te voetballen bij Hazard, die zich nu lijkt te gaan toeleggen op zijn gezin na een fantastische carrière.

Zal Hazard een comeback maken?

Meest recent

Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

98
98
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

16
16
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

17
17
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

168
168
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

106
106
Transfer Oh rond: Besiktas maakt exacte prijs bekend

Daags nadat de transfermarkt in België weer achter slot en grendel ging, heeft KRC Genk toch ...

92
92
WK-selectie Rode Duivels: 6 potentiële JPL-verrassingen

Nog 127 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt officieel op gang getrapt. Bondscoach ...

306
306
'Club vol aan de bak: eerste zomertransfer staat al vast'

De winterse transferperiode zit er nog maar net op, maar bij heel wat ploegen zal de knop snel ...

450
450
Lemmelijn en Alderweireld doen showbizzwereld daveren

Hangt er een sensationele samenwerking in de lucht tussen een notoir STVV-fan en een voormalig ...

35
35
Genk pakt jackpot op Oh: nu al grote vraagtekens bij topdeal

In de meeste grote Europese voetbalnaties is de wintermercato inmiddels gesloten, maar in bepaalde ...

291
291
'Totale rollercoaster bij Bayern: Kompany in de wolken'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

109
109
'Verrassing op komst? Anderlecht droomt van trainerstunt'

Anderlecht moet snel een nieuwe hoofdcoach vinden na het ontslag van Besnik Hasi. Achter de schermen ...

1094
1094
'OHL houdt pion uit klauwen City en denkt aan ex-Duivel'

De strijd om het behoud belooft de komende weken nog spannend te worden. OH Leuven heeft nog werk ...

44
44
Brentford doet plannen met Furo uit de doeken

De wintermercato zit erop voor de Belgische clubs en die leverde enkele verrassende deals op. ...

104
104
Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

181
181
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

36
36
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

195
195
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

135
135
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

260
260
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

204
204
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

83
83
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

32
32
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

303
303
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

378
378
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

32
32

Meer sportnieuws