Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

482 stemmen
Dit is de echte reden waarom Eden Hazard stopte met voetballen

Eden Hazard maakte maandag een gesmaakt optreden op de verkiezing van de Ballon d'Or. Onze landgenoot zakte met zijn zoontjes af naar Parijs en kwam er de Kopa-trofee, voor de beste speler onder de 21 jaar, uitreiken.

Hazard werd er druk gesolliciteerd en werd voor het gala door CBS gevraagd naar hoe het leven is zo vlak na zijn afscheid. "Hoe het leven momenteel is? Ah, perfect, hé", antwoordde Hazard in zijn gekende stijl.

"Ik kan doen wat ik wil en geniet van mijn familie, van mijn kinderen. Of ik nog voetbal kijk? Natuurlijk. Mijn zoontjes voetballen zelf en ik kijk met hen. Zelf voetballen mis ik voorlopig niet. Misschien wel binnen enkele maanden, dat weet ik niet", voegde hij eraan toe.

Hazard deed dan waarvoor hij gekomen was en reikte de Kopa-trofee uit. Die ging naar Jude Bellingham, die toevallig voor Real Madrid speelt, de club waar de carrière van Hazard pijnlijk uitdoofde. Op het podium vroeg Sandy Heribert, een van de presentatoren, naar de reden achter het afscheid van Hazard, en die nam geen blad voor de mond.

Hazard begon erg vroeg met voetballen

"Ik ben nog maar 32 jaar, maar ik ben ook wel vroeg écht begonnen", legde Hazard uit. "Op mijn veertiende heb ik mijn ouderlijke huis verlaten en ik heb uiteindelijk alles gedaan wat ik wilde."

Het lichaam van Hazard wilde niet meer mee

Waarna Hazard inging op de echte reden: zijn geteisterde lichaam. "Dit was het juiste moment - mijn lichaam kon niet meer volgen. Ik heb wel wat blessures gehad op het einde en nam daarom de beslissing. En ik ben ook blij dat ik ze genomen heb", klonk het zonder omwegen.

Voorlopig lijkt het dus nog niet te kriebelen om opnieuw te voetballen bij Hazard, die zich nu lijkt te gaan toeleggen op zijn gezin na een fantastische carrière.

🚀

Zal Hazard een comeback maken?

Meest recent

‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

98
98
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

245
245
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

107
107
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

35
35
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

168
168
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

68
68
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

71
71
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

99
99
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

137
137
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

31
31
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

143
143
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

37
37
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

208
208
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

61
61
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

315
315
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

225
225
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

750
750
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

209
209
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

85
85
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

78
78
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

368
368
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

728
728
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

61
61
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

563
563
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

148
148

Meer sportnieuws