'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

1517
'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

Antwerp FC pakt voorlopig amper 17 op 36 punten in de Jupiler Pro League en de huidige landskampioen zakt steeds verder uit de top zes. RAFC moet al veel punten goedmaken in de competitie, terwijl er ook nog geen enkel punt werd gepakt in de Champions League. Woedt er een crisis op de Bosuil?

LEES OOK: ‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Doorn in het oog van Paul Gheysens

Opvallend genoeg is er nog geen sprake van een crisis en wordt de kalmte bewaard - althans naar de buitenwereld toe. Het Laatste Nieuws weet echter wel dat de nervositeit stilaan begint toe te nemen op de Bosuil door de tegenvallende resultaten.

De club had het allemaal liever en beter zien lopen, met voorzitter Paul Gheysens op kop. De 17 op 36 is een doorn in hun oog, en de huidige zevende plaats al zeker. “Als er niet snel een ommekeer wordt ingezet, kan niemand straks nog om het woord 'crisis' heen.”

Het kan snel benard worden bij Antwerp

De krant stelt dat Antwerp woensdag maar beter wint tegen 1B-club Lierse. “Dan kan het natuurlijk snel benard worden, met ook nog Racing Genk, Porto en Standard in het verschiet voor de volgende interlandonderbreking.”

Peter Vandenbempt verklaarde maandag bij Sporza dat sommigen binnen de club vinden dat de bodem stilaan bereikt is. "Dat er wel degelijk op tafel geklopt mag worden en dat Mark van Bommel een keer over een andere aanpak mag denken. De trainer mag zich niet te veel op zijn gemak voelen", klinkt het. "Niemand bij Antwerp kan zich een nieuwe week zoals de vorige veroorloven. Soms kan een klein beetje crisis niet kwaad."

Van Bommel en Alderweireld blijven positief

“Ik kan moeilijk beweren dat alles rooskleurig is, maar er heerst verre van een crisissfeer", zei Toby Alderweireld na de wedstrijd tegen Club Brugge. “Omdat we weten dat we nog goed voetballen. Als we nu kansloos onderuit waren gegaan, stonden we verder van huis. Alleen moeten we nu wel punten beginnen pakken.”

Ook Mark van Bommel bleef positief vorig weekend. "De dip die we vorig jaar pas kenden rond deze tijd, hebben we nu al achter de rug. Dan is het nu tijd om een reeks als toen in het seizoensbegin (27 op 27, red.) neer te zetten”, aldus de coach van Antwerp.

Van Bommel moet meer uit deze ploeg halen

Meest recent

Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

3
3
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

123
123
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

5
5
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

18
18
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

157
157
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

92
92
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

112
112
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

206
206
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

106
106
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

42
42
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

122
122
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

348
348
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

96
96
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

47
47
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

272
272
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

462
462
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

106
106
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

120
120
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

89
89
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

288
288
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

381
381
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

58
58
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

544
544
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

410
410

Meer sportnieuws