'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

door
'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

Antwerp FC pakt voorlopig amper 17 op 36 punten in de Jupiler Pro League en de huidige landskampioen zakt steeds verder uit de top zes. RAFC moet al veel punten goedmaken in de competitie, terwijl er ook nog geen enkel punt werd gepakt in de Champions League. Woedt er een crisis op de Bosuil?

LEES OOK: ‘Overmars geschokt: Gheyens beslissing slaat in als bom’

Doorn in het oog van Paul Gheysens

Opvallend genoeg is er nog geen sprake van een crisis en wordt de kalmte bewaard - althans naar de buitenwereld toe. Het Laatste Nieuws weet echter wel dat de nervositeit stilaan begint toe te nemen op de Bosuil door de tegenvallende resultaten.

De club had het allemaal liever en beter zien lopen, met voorzitter Paul Gheysens op kop. De 17 op 36 is een doorn in hun oog, en de huidige zevende plaats al zeker. “Als er niet snel een ommekeer wordt ingezet, kan niemand straks nog om het woord 'crisis' heen.”

Het kan snel benard worden bij Antwerp

De krant stelt dat Antwerp woensdag maar beter wint tegen 1B-club Lierse. “Dan kan het natuurlijk snel benard worden, met ook nog Racing Genk, Porto en Standard in het verschiet voor de volgende interlandonderbreking.”

Peter Vandenbempt verklaarde maandag bij Sporza dat sommigen binnen de club vinden dat de bodem stilaan bereikt is. "Dat er wel degelijk op tafel geklopt mag worden en dat Mark van Bommel een keer over een andere aanpak mag denken. De trainer mag zich niet te veel op zijn gemak voelen", klinkt het. "Niemand bij Antwerp kan zich een nieuwe week zoals de vorige veroorloven. Soms kan een klein beetje crisis niet kwaad."

Van Bommel en Alderweireld blijven positief

“Ik kan moeilijk beweren dat alles rooskleurig is, maar er heerst verre van een crisissfeer", zei Toby Alderweireld na de wedstrijd tegen Club Brugge. “Omdat we weten dat we nog goed voetballen. Als we nu kansloos onderuit waren gegaan, stonden we verder van huis. Alleen moeten we nu wel punten beginnen pakken.”

Ook Mark van Bommel bleef positief vorig weekend. "De dip die we vorig jaar pas kenden rond deze tijd, hebben we nu al achter de rug. Dan is het nu tijd om een reeks als toen in het seizoensbegin (27 op 27, red.) neer te zetten”, aldus de coach van Antwerp.

Van Bommel moet meer uit deze ploeg halen

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

34
34
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

57
57
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

45
45
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

19
19
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

240
240
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

143
143
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

354
354
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

352
352
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

215
215
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

334
334
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

128
128
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

214
214
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

129
129
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

168
168
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

178
178
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

672
672
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

694
694
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

328
328
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

170
170
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

55
55
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

296
296

Meer sportnieuws