'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

1517 stemmen
'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

Antwerp FC pakt voorlopig amper 17 op 36 punten in de Jupiler Pro League en de huidige landskampioen zakt steeds verder uit de top zes. RAFC moet al veel punten goedmaken in de competitie, terwijl er ook nog geen enkel punt werd gepakt in de Champions League. Woedt er een crisis op de Bosuil?

LEES OOK: 'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Doorn in het oog van Paul Gheysens

Opvallend genoeg is er nog geen sprake van een crisis en wordt de kalmte bewaard - althans naar de buitenwereld toe. Het Laatste Nieuws weet echter wel dat de nervositeit stilaan begint toe te nemen op de Bosuil door de tegenvallende resultaten.

De club had het allemaal liever en beter zien lopen, met voorzitter Paul Gheysens op kop. De 17 op 36 is een doorn in hun oog, en de huidige zevende plaats al zeker. “Als er niet snel een ommekeer wordt ingezet, kan niemand straks nog om het woord 'crisis' heen.”

Het kan snel benard worden bij Antwerp

De krant stelt dat Antwerp woensdag maar beter wint tegen 1B-club Lierse. “Dan kan het natuurlijk snel benard worden, met ook nog Racing Genk, Porto en Standard in het verschiet voor de volgende interlandonderbreking.”

Peter Vandenbempt verklaarde maandag bij Sporza dat sommigen binnen de club vinden dat de bodem stilaan bereikt is. "Dat er wel degelijk op tafel geklopt mag worden en dat Mark van Bommel een keer over een andere aanpak mag denken. De trainer mag zich niet te veel op zijn gemak voelen", klinkt het. "Niemand bij Antwerp kan zich een nieuwe week zoals de vorige veroorloven. Soms kan een klein beetje crisis niet kwaad."

Van Bommel en Alderweireld blijven positief

“Ik kan moeilijk beweren dat alles rooskleurig is, maar er heerst verre van een crisissfeer", zei Toby Alderweireld na de wedstrijd tegen Club Brugge. “Omdat we weten dat we nog goed voetballen. Als we nu kansloos onderuit waren gegaan, stonden we verder van huis. Alleen moeten we nu wel punten beginnen pakken.”

Ook Mark van Bommel bleef positief vorig weekend. "De dip die we vorig jaar pas kenden rond deze tijd, hebben we nu al achter de rug. Dan is het nu tijd om een reeks als toen in het seizoensbegin (27 op 27, red.) neer te zetten”, aldus de coach van Antwerp.

Van Bommel moet meer uit deze ploeg halen

Meest recent

Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

2
2
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

9
9
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

43
43
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

395
395
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

159
159
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

74
74
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

660
660
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

153
153
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

58
58
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

464
464
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

168
168
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

404
404
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

212
212
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

251
251
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1022
1022
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

546
546
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

311
311
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

279
279
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

138
138
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

627
627
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

314
314
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

99
99
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

242
242
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

126
126

Meer sportnieuws