'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

door
'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

Antwerp FC pakt voorlopig amper 17 op 36 punten in de Jupiler Pro League en de huidige landskampioen zakt steeds verder uit de top zes. RAFC moet al veel punten goedmaken in de competitie, terwijl er ook nog geen enkel punt werd gepakt in de Champions League. Woedt er een crisis op de Bosuil?

LEES OOK: Hommeles bij Antwerp: harde kern pakt Paul Gheysens aan

Doorn in het oog van Paul Gheysens

Opvallend genoeg is er nog geen sprake van een crisis en wordt de kalmte bewaard - althans naar de buitenwereld toe. Het Laatste Nieuws weet echter wel dat de nervositeit stilaan begint toe te nemen op de Bosuil door de tegenvallende resultaten.

De club had het allemaal liever en beter zien lopen, met voorzitter Paul Gheysens op kop. De 17 op 36 is een doorn in hun oog, en de huidige zevende plaats al zeker. “Als er niet snel een ommekeer wordt ingezet, kan niemand straks nog om het woord 'crisis' heen.”

Het kan snel benard worden bij Antwerp

De krant stelt dat Antwerp woensdag maar beter wint tegen 1B-club Lierse. “Dan kan het natuurlijk snel benard worden, met ook nog Racing Genk, Porto en Standard in het verschiet voor de volgende interlandonderbreking.”

Peter Vandenbempt verklaarde maandag bij Sporza dat sommigen binnen de club vinden dat de bodem stilaan bereikt is. "Dat er wel degelijk op tafel geklopt mag worden en dat Mark van Bommel een keer over een andere aanpak mag denken. De trainer mag zich niet te veel op zijn gemak voelen", klinkt het. "Niemand bij Antwerp kan zich een nieuwe week zoals de vorige veroorloven. Soms kan een klein beetje crisis niet kwaad."

Van Bommel en Alderweireld blijven positief

“Ik kan moeilijk beweren dat alles rooskleurig is, maar er heerst verre van een crisissfeer", zei Toby Alderweireld na de wedstrijd tegen Club Brugge. “Omdat we weten dat we nog goed voetballen. Als we nu kansloos onderuit waren gegaan, stonden we verder van huis. Alleen moeten we nu wel punten beginnen pakken.”

Ook Mark van Bommel bleef positief vorig weekend. "De dip die we vorig jaar pas kenden rond deze tijd, hebben we nu al achter de rug. Dan is het nu tijd om een reeks als toen in het seizoensbegin (27 op 27, red.) neer te zetten”, aldus de coach van Antwerp.

Van Bommel moet meer uit deze ploeg halen

Meest recent

Leko hakt knoop door: keeperswissel bij Club Brugge?

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

11
11
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

42
42
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

37
37
Coucke wil stunten: comeback Kompany bij Anderlecht?

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

311
311
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

369
369
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

324
324
Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

66
66
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

353
353
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

661
661
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

120
120
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

676
676
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

183
183
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

183
183
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

379
379
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

194
194
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

346
346
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

435
435
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

22
22
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

251
251
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

54
54
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

360
360
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

335
335
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

85
85
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

378
378
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

590
590

Meer sportnieuws