'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

1517
'Gheysens zwaar misnoegd: het wordt benard bij Antwerp'

Antwerp FC pakt voorlopig amper 17 op 36 punten in de Jupiler Pro League en de huidige landskampioen zakt steeds verder uit de top zes. RAFC moet al veel punten goedmaken in de competitie, terwijl er ook nog geen enkel punt werd gepakt in de Champions League. Woedt er een crisis op de Bosuil?

LEES OOK: Lavia staat weer op bij Chelsea: eindelijk weer basis?

Doorn in het oog van Paul Gheysens

Opvallend genoeg is er nog geen sprake van een crisis en wordt de kalmte bewaard - althans naar de buitenwereld toe. Het Laatste Nieuws weet echter wel dat de nervositeit stilaan begint toe te nemen op de Bosuil door de tegenvallende resultaten.

De club had het allemaal liever en beter zien lopen, met voorzitter Paul Gheysens op kop. De 17 op 36 is een doorn in hun oog, en de huidige zevende plaats al zeker. “Als er niet snel een ommekeer wordt ingezet, kan niemand straks nog om het woord 'crisis' heen.”

Het kan snel benard worden bij Antwerp

De krant stelt dat Antwerp woensdag maar beter wint tegen 1B-club Lierse. “Dan kan het natuurlijk snel benard worden, met ook nog Racing Genk, Porto en Standard in het verschiet voor de volgende interlandonderbreking.”

Peter Vandenbempt verklaarde maandag bij Sporza dat sommigen binnen de club vinden dat de bodem stilaan bereikt is. "Dat er wel degelijk op tafel geklopt mag worden en dat Mark van Bommel een keer over een andere aanpak mag denken. De trainer mag zich niet te veel op zijn gemak voelen", klinkt het. "Niemand bij Antwerp kan zich een nieuwe week zoals de vorige veroorloven. Soms kan een klein beetje crisis niet kwaad."

Van Bommel en Alderweireld blijven positief

“Ik kan moeilijk beweren dat alles rooskleurig is, maar er heerst verre van een crisissfeer", zei Toby Alderweireld na de wedstrijd tegen Club Brugge. “Omdat we weten dat we nog goed voetballen. Als we nu kansloos onderuit waren gegaan, stonden we verder van huis. Alleen moeten we nu wel punten beginnen pakken.”

Ook Mark van Bommel bleef positief vorig weekend. "De dip die we vorig jaar pas kenden rond deze tijd, hebben we nu al achter de rug. Dan is het nu tijd om een reeks als toen in het seizoensbegin (27 op 27, red.) neer te zetten”, aldus de coach van Antwerp.

Van Bommel moet meer uit deze ploeg halen

Meest recent

'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

8
8
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

4
4
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

67
67
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

80
80
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

64
64
'Zwanenzang bij Antwerp: hoofd Compper op kapblok'

Vorige week leek Antwerp nog eindelijk de weg naar boven in te zetten, maar na de 2-1 nederlaag ...

69
69
Club Brugge mist Potts: vijf alternatieven voor Leko

Na een zorgeloze 2-4 overwinning op bezoek bij Zulte Waregem kan de blik bij Club Brugge al snel ...

287
287
Bruno haalt gram: typeploeg Anderlecht krijgt vorm

Alsof zijn stoel nog niet voldoende wankelde voerde het bestuur de druk vooraf nog wat op, maar ...

100
100
'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

75
75
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

83
83
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

27
27
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

71
71
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

272
272
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

39
39
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

51
51
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

22
22
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

112
112
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

58
58
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

217
217
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

75
75
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

209
209
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

30
30
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

88
88
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

1052
1052
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

54
54

Meer sportnieuws