'Tedesco ontdekt nieuwe Rode Duivel in Jupiler Pro League'

641 stemmen
'Tedesco ontdekt nieuwe Rode Duivel in Jupiler Pro League'

De volgende interlandbreak loert alweer om de hoek, want binnen een tweetal weken nemen de Rode Duivels het op tegen Servië en Azerbeidzjan. Haalt bondscoach Domenico Tedesco dan weer een paar nieuwe namen bij de groep?

Tijdens het vorige interlandluik vervoegde het Antwerp-duo Arthur Vermeeren en Mandela Keita de selectie, waar ook Standard-verdediger Zinho Vanheusden zijn terugkeer vierde. Tedesco heeft dus duidelijk wel oog voor wie goed presteert in de vaderlandse competitie.

LEES OOK: Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Roef als Rode Duivel

Zo ligt ook Arnaud Bodart duidelijk in de bovenste schuif. Bij afwezigheid van Thibaut Courtois en Koen Casteels werd het sluitstuk van de Rouches gepromoveerd tot derde doelman. In de pikorde onder de lat moet hij enkel Matz Sels en Thomas Kaminski voor zich dulden.

Hoewel ook Maarten Vandevoordt nog in de wachtkamer zit kan Davy Roef die status volgens Het Nieuwsblad echter wel eens van hem afsnoepen. In de podcast Sjotcast wordt namelijk geopperd dat hij mogelijk in aanmerking komt voor een plaatsje in de EK-selectie.

Voorbeeld aan Krul

Met twee reddingen tegen Standard zette de keeper van AA Gent zijn reputatie als penaltypakker zopas tenslotte nog maar eens alle eer aan. Een troef die in de knock-outfase van het toernooi misschien handig van pas kan komen, zeker indien Courtois forfait zou geven.

Tedesco zou zo een voorbeeld kunnen nemen aan voormalig Oranje-bondscoach Louis van Gaal, die op het WK in 2014 Tim Krul inbracht voor een strafschoppenserie. Mét succes. "Ik zie het Tedesco wel doen", durft men bij de krant alleszins niks uit te sluiten.

Zou u Roef meenemen naar het EK?

Meest recent

KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

4
4
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

7
7
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

41
41
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

36
36
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

48
48
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

37
37
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

65
65
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

17
17
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

75
75
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

122
122
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

209
209
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

454
454
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

51
51
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

166
166
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

391
391
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

818
818
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

118
118
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

343
343
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

168
168
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

658
658
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

570
570
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

168
168
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

359
359
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52

Meer sportnieuws