De Boeck scherp voor Kortrijk: "Deze ploeg moet beter doen"

128 stemmen
De Boeck scherp voor Kortrijk:

Sinds de aanstelling van Glen De Boeck als nieuwe trainer had KV Kortrijk zes op negen gepakt met zeer knappe zeges tegen Cercle en Club Brugge. Zondagavond hoopten de Kerels op een derde stunt op korte tijd, maar dat zat er tegen KRC Genk deze keer niet in.

Iets meer dan een helft kon Kortrijk wel nog gelijke tred houden met de Limburgers, maar die namen na rust uiteindelijk toch vlotjes afstand. Uiteindelijk slikte KVK nog drie tegendoelpunten en zo leed het een ruime nederlaag. Ze staan zo meteen weer met de voetjes op de grond.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

De Boeck hard voor Kortrijk

Glen De Boeck was nadien ook scherp voor zijn ploeg. "De eerste helft hadden we te weinig rust aan de bal”, vertelde De Boeck achteraf. “We moeten beter doen met deze ploeg", klonk het immers bij Het Nieuwsblad. "We waren gewoon niet voor de volle 100 procent aanwezig tijdens deze wedstrijd, Genk was dat wel."

De trainer beseft immers dat zijn ploeg het zich niet kan veroorloven om kansen te laten liggen. "Wij als Kortrijk moeten onze kleine momenten benutten. Tegen Club lukte dat wel, maar toen speelden zij onder hun niveau en waren wij top. Nu was de situatie omgekeerd", aldus De Boeck.

Kortrijk doet geen goede zaak

De nederlaag betekent dat KV Kortrijk onderin het klassement blijft hangen, want ze blijven op de voorlaatste plaats steken. Gelukkig voor hen kon echter ook rode lantaarn Westerlo geen punten sprokkelen, waardoor de kloof één punt blijft.

De komende dagen volgt een korte break van de strijd om het behoud, want ook Kortrijk moet straks aan de bak in de Croky Cup. Er wacht hen een verraderlijke uitwedstrijd tegen FCV Dender, dat zondag nog op Beerschot ging winnen en momenteel zesde is in de Challenger Pro League.

Is de kritiek van De Boeck terecht?

Meest recent

'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

3
3
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

9
9
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

62
62
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

30
30
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

49
49
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

124
124
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

57
57
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

127
127
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

335
335
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

116
116
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

82
82
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

89
89
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

191
191
'KV Mechelen schrikt: revelatie maakt miljoenentransfer'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

192
192
Tip voor Garcia: analist onthult dé zwakte van Senegal

De voorbije dagen zorgden de zestiende finales van het WK al voor enkele verrassingen met de ...

92
92
Hubert velt oordeel over mercato Union tot dusver

Ook voor Union is de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen. Dinsdag werkte de ...

49
49
Kans voor Belgische clubs bij toptalent dat Club verliet?

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugd en daar plukt het ook de ...

199
199
Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

229
229
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

96
96
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

55
55
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

79
79
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

425
425
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

463
463
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

258
258
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

281
281

Meer sportnieuws