Fredberg krijgt transfertip: 'Anderlecht moét hem halen'

1282
Fredberg krijgt transfertip: 'Anderlecht moét hem halen'

Anderlecht pakte zaterdagavond uit met een klinkende 5-1 overwinning tegen Oud-Heverlee Leuven. Anders Dreyer was natuurlijk de grote man met 3 doelpunten, maar ook Ludwig Augustinsson speelde een dijk van een wedstrijd.

Het Nieuwsblad beoordeelde de prestatie de 29-jarige Zweedse linksback met een hoge 8 op 10, wat de tweede hoogste score is van de krant voor alle spelers op het veld tijdens de wedstrijd tussen Anderlecht en OHL.

LEES OOK: Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

"Augustinsson mag blijven"

“Een erg sterke match. Augustinsson won de concurrentiestrijd met N’Diaye en bewees waarom. Hij ging zeer gretig mee in de aanval met enkele goeie voorzetten naar Dolberg. Hij claimde ook de kopbalgoal bij 3-1, maar Dolberg raakte het leer nog. Deze huurling mag blijven”, schreef de krant.

Augustinsson drukt stilaan meer zijn stempel op het spel bij Anderlecht en de linksback behoort op dit moment zelfs tot de top tien spelers in de Jupiler Pro League wat betreft het creëren van kansen op gemiddelde basis.

Augustinsson bij de beste in de Jupiler Pro League

Opvallend genoeg is hij, samen met Alessio Castro-Montes van Union SG, zelfs de enige verdediger in deze top tien. Voor de rest bevat de top tien vooral puur offensief ingestelde spelers en klinkende namen zoals:

Patrick Pflücke (KV Mechelen), Xavier Mercier (RWD Molenbeek), Cameron Puertas (Union SG), Hyun-Seok Hong (AA Gent), Bilal El Khannouss (KRC Genk), Antonio Nusa (Club Brugge), Joseph Paintsil (KRC Genk), en Andreas Skov-Olsen (Club Brugge).

Augustinsson wil bij Anderlecht blijven

Als huurspeler zonder aankoopoptie is Augustinsson weliswaar geen strategische aankoop, maar desondanks heeft hij gestaag zijn stempel gedrukt op de paars-witte ploeg. “Als ik een goed seizoen afwerk, zal er misschien wel een optie zijn om hier te blijven”, zei de verdediger onlangs aan Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Anderlecht stevig verstrikt in grote transferchaos

Anderlecht moet Augustinsson definitief aantrekken

Meest recent

De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

1
1
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

20
20
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

26
26
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

48
48
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

85
85
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

191
191
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

381
381
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

173
173
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

146
146
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

349
349
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

61
61
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

350
350
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

45
45
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

64
64
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

115
115
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

270
270
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

28
28
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

148
148
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

21
21
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

381
381
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

205
205

Meer sportnieuws