Smaakmaker KV Kortrijk: "Had gesprekken met Klopp"

136 stemmen
Smaakmaker KV Kortrijk:

KV Kortrijk is de laatste weken weer goed bezig en na de zege tegen Club Brugge vatten ze met vertrouwen de partij aan tegen KRC Genk. Sheyi Ojo hoopt alvast op een nieuwe stunt. De 26-jarige middenvelder sprak via de kanalen van KV Kortrijk.

LEES OOK: 'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Via Liverpool naar KV Kortrijk

Ojo speelde in het verleden voor Liverpool. "Het was een droom om ooit in de Premier League te spelen. Ik heb het gedaan, helaas niet lang genoeg, maar ik heb gespeeld op Anfield met mannen als Firminho, Coutinho, Mané, Mo Salah… dat nemen ze me nooit meer af", vertelde hij.

Met Jürgen Klopp had hij ook een goed contact. "Hij is inderdaad een hele grote persoonlijkheid, een topcoach. Hij heeft veel met mij gepraat, we hadden veel positieve gesprekken, soms ook slechte (lacht)."

Stunten tegen KRC Genk?

De speler kwam ook nog uit voor Wigan, Wolverhampton, Fulham, Stade Reims, Glasgow Rangers, Cardiff City en Millwall. 

KRC Genk is weer een zware dobber. "Het zal opnieuw een moeilijke wedstrijd worden waarin we alles moeten geven. Maar daar zijn we toe bereid."

Hij hoopt dat het weer een mooie avond kan worden zoals tegen Club Brugge. "Wat een feest was dat zaterdag na de zege tegen Brugge. Ik vond het ook opmerkelijk dat supporters naar het oefenveld kwamen om ons te steunen. Dit had ik nog nooit meegemaakt. Het toont hoe ze met hun club begaan zijn.”

Gaat KVK stunten tegen Genk?

Meest recent

'Anderlecht slikt alweer blessuredomper in voorbereiding'

Anderlecht heeft maar een maand om zich klaar te stomen, want het moet op 23 juli al een eerste keer ...

37
37
'Lewandowski geeft jawoord voor opmerkelijke transfer'

Bij FC Barcelona namen ze na vier seizoenen afscheid van Robert Lewandowski. De 37-jarige spits was ...

13
13
Eén grote afwezige op training Rode Duivels

De Rode Duivels dwongen zaterdagochtend met een ruime zege tegen Nieuw-Zeeland groepswinst en ...

145
145
Degryse ziet Senegal als 'boost' voor de Rode Duivels

België neemt het woensdag op tegen Senegal. Dat is een pittige tegenstander voor de Rode ...

69
69
'Standard: sterkhouder out, oude bekende in?'

Standard was al actief op de transfermarkt, maar de Rouches zijn nog niet klaar met hun huiswerk. ...

64
64
Ryan terug naar Club Brugge? Niemand zag deze klap komen

De mogelijke rentree van Mathew Ryan naar Club Brugge maakt iets los. Veel fans zullen bij zijn naam ...

503
503
Debast terug fit? Verdediger geeft update over blessure

Waar blijft Zeno Debast? Dat is een vraag die de afgelopen dagen toch wel de ronde deed op sociale ...

53
53
Vandenbempt ziet groot gevaar voor de Rode Duivels

België treft Senegal in de zestiende finales. Dat is een heel pittige tegenstander voor de Rode ...

104
104
Hugo Broos bewijst het Belgische voetbal énorme dienst

Anno 2026 wordt voetbal regelmatig benaderd alsof het een exacte wetenschap is. Data, data en nog ...

136
136
'Soap Adedji-Sternberg: Club en Genk zorgen voor nieuwe wending'

Club Brugge en KRC Genk staan momenteel op gespannen voet van mekaar. Dat heeft alles te maken met ...

798
798
Klasse! Bondscoach doet bijzondere Messi-onthulling

Lionel Messi is één van de absolute vedetten op het WK 2026. Met 6 goals in 3 matchen ...

58
58
Nieuw-Zeelanders trekken grote ogen na 'zeldzame' actie Mechele

Brandon Mechele is bezig aan een uiterst sterk WK 2026. De verdediger was in de groepsfase zelfs ...

522
522
'Drietal niet op eerste training Genk: transfer in de maak'

Terwijl het wereldkampioenschap de knock out-fase heeft bereikt, staan de clubs uit de Jupiler Pro ...

367
367
Ryan, Sels of Sommer? 'Club Brugge hakt keepersknoop door'

Ook bij Club Brugge staat de start van de voorbereiding stilaan voor de deur. Maar de Belgische ...

738
738
België tegen VS in 1/8ste finales? Amerikanen kleineren Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn op het WK 2026. In de 1/16de finales wacht een lastig ...

723
723
'Transferstruikelblok voor Raskin: prijskaartje onthuld'

Nicolas Raskin is momenteel volop gefocust op het WK met de Rode Duivels. Maar de middenvelder kijkt ...

124
124
'Warboel bij Antwerp: miljoenentransfer aan zijden draadje'

Maandag gaat bij Antwerp FC de voorbereiding op het nieuwe seizoen van start. Maar door de ...

425
425
'Inter mikt op nieuwe transferdeal met Club Brugge'

Een jaartje geleden vonden Club Brugge en Internazionale een transferakkoord over Aleksandar ...

723
723
België vs. Senegal: statistieken duiden favoriet al aan

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

354
354
WK-joker Duivels: "Qua snelheid niet onderdoen voor Doku"

De groepsfase van het wereldkampioenschap zit erop, het echte werk kan nu beginnen. De Rode Duivels ...

197
197
Knock out-fase WK 26: één topfavoriet zwaar in het voordeel

De groepsfase van het WK 2026 zit erop en dus staat het volledige schema voor de rest van het ...

222
222
'De Zerbi op wenken bediend: nieuwe megatransfer Spurs'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

206
206
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

358
358
Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

922
922
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

139
139

Meer sportnieuws