'Volgende uitdaging van Vincent Janssen nu al bekend'

door
'Volgende uitdaging van Vincent Janssen nu al bekend'

Vincent Janssen speelde al voor ploegen als AZ, Tottenham, Fenerbahçe en Monterrey. Sinds de zomer van 2022 speelt hij voor Royal Antwerp FC. De kans is groot dat de Great Old niet zijn laatste club is. Dat verklaarde hij in Humo.

Janssen is iemand die graag de wereld verkent en hij wil op termijn nog een competitie ontdekken. Hij hoopt op een dag in de Verenigde Staten te gaan voetballen.

LEES OOK: 'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

Janssen hoopt op de MLS

"Ik zou ooit graag in de Major League Soccer spelen. Dat idee speelt al lang in mijn hoofd, zeker sinds ik samen ben met mijn vrouw (die Amerikaanse is, nvdr.) En verder... Ik ben blij dat ik niet meer kan zeggen dat ik graag kampioen wil worden met Antwerp", verklapte hij. 

In de Premier League viel hij door de mand bij Tottenham. Een terugkeer naar die competitie is niet noodzakelijk. Hij wil niet meer geleefd worden door het voetbal. 

Janssen niet naar de Premier League

"Nee, dat is geen ambitie. De balans tussen leven en werk is goed nu. Ik ben zó gelukkig. Ik vind Antwerp oprecht een mooie club, de stad is geweldig en de fans zijn dat ook. Mijn familie en vrienden zijn dichtbij, mijn vrouw is happy, ik ben happy."

Janssen ligt nog tot medio 2026 onder contract op de Bosuil. Voorlopig lijkt een vertrek bij Antwerp niet aan de orde. Zolang de Nederlandse garde er nog actief is, lijkt Janssen nog bij de Great Old te blijven. Tenzij er al snel een voorstel komt uit de Major League Soccer, waar de nodige Nederlandse makelaars ondertussen voet aan de grond kregen.

Gaat Janssen ook volgend jaar nog voor Antwerp spelen?

Meest recent

Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

10
10
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

172
172
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

299
299
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

135
135
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

189
189
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1050
1050
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

267
267
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

296
296
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

115
115
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

298
298
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

154
154
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

72
72
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

74
74
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

746
746
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

154
154
Biebauw doet boekje open over ontslag bij Club Brugge

In het zog van Nicky Hayen bedankte Club Brugge vorige week ook Wouter Biebauw voor bewezen ...

435
435
Garcia dropt bommetje: Vertonghen terug bij Rode Duivels?

Een week na Vincent Mannaert was het donderdag de beurt aan Rudi Garcia om de verzamelde pers te ...

114
114
'De Condé verrast: KRC Genk richt vizier op Hoefkens'

KRC Genk besloot maandag om afscheid te nemen van Thorsten Fink. Sindsdien wordt er uiteraard druk ...

544
544
Antwerp luidt alarmbel: rampscenario voor Overmars

Dankzij een negen op negen, en tussendoor de kwalificatie voor de kwartfinale van de Croky Cup, ...

256
256
'Leko drukt stempel: wissel van de wacht bij Club Brugge'

Ivan Leko heeft zijn competitiestart bij Club Brugge niet gemist, want ondanks een barslechte eerste ...

775
775
Met De Cat naar WK? Garcia geeft selectiehint

De voorbije maanden is Nathan De Cat op indrukwekkende wijze ontbolsterd bij Anderlecht. Na zijn ...

195
195
JPL-smaakmaker brengt Club en Anderlecht transferboodschap

Binnen een tweetal weken gaat de wintermercato van start. Zowel bij Club Brugge als Anderlecht ...

228
228
'Club Brugge gruwelt: Barça wil toptalent wegkapen'

Club Brugge zette de voorbije jaren enorme stappen in zijn jeugdopleiding en plukt daar alsmaar meer ...

464
464
'Guardiola dropt toekomstbom: City kiest opvolger'

Nadat het vorig seizoen plots helemaal instortte, lijkt Manchester City dit seizoen weer herrezen te ...

84
84
Uithaal Garcia naar Club: bond neemt standpunt in

Intussen is Rudi Garcia een jaar aan de slag als bondscoach van de Rode Duivels. In die periode liet ...

406
406

Meer sportnieuws