'Volgende uitdaging van Vincent Janssen nu al bekend'

door
'Volgende uitdaging van Vincent Janssen nu al bekend'

Vincent Janssen speelde al voor ploegen als AZ, Tottenham, Fenerbahçe en Monterrey. Sinds de zomer van 2022 speelt hij voor Royal Antwerp FC. De kans is groot dat de Great Old niet zijn laatste club is. Dat verklaarde hij in Humo.

Janssen is iemand die graag de wereld verkent en hij wil op termijn nog een competitie ontdekken. Hij hoopt op een dag in de Verenigde Staten te gaan voetballen.

Janssen hoopt op de MLS

"Ik zou ooit graag in de Major League Soccer spelen. Dat idee speelt al lang in mijn hoofd, zeker sinds ik samen ben met mijn vrouw (die Amerikaanse is, nvdr.) En verder... Ik ben blij dat ik niet meer kan zeggen dat ik graag kampioen wil worden met Antwerp", verklapte hij. 

In de Premier League viel hij door de mand bij Tottenham. Een terugkeer naar die competitie is niet noodzakelijk. Hij wil niet meer geleefd worden door het voetbal. 

Janssen niet naar de Premier League

"Nee, dat is geen ambitie. De balans tussen leven en werk is goed nu. Ik ben zó gelukkig. Ik vind Antwerp oprecht een mooie club, de stad is geweldig en de fans zijn dat ook. Mijn familie en vrienden zijn dichtbij, mijn vrouw is happy, ik ben happy."

Janssen ligt nog tot medio 2026 onder contract op de Bosuil. Voorlopig lijkt een vertrek bij Antwerp niet aan de orde. Zolang de Nederlandse garde er nog actief is, lijkt Janssen nog bij de Great Old te blijven. Tenzij er al snel een voorstel komt uit de Major League Soccer, waar de nodige Nederlandse makelaars ondertussen voet aan de grond kregen.

POLL: Gaat Janssen ook volgend jaar nog voor Antwerp spelen?

Meest recent

'Leegloop bij Antwerp: vijf sterkhouders richting exit'

Antwerp begint straks aan een nieuw hoofdstuk. Met een nieuwe tribune, maar zonder Toby Alderweireld ...

0
0
'Club Brugge op dreef: volgend transfertarget lekt uit'

Ook zonder de landstitel eist het succes opnieuw haar tol bij Club Brugge, dat alweer tal van ...

57
57
Nainggolan hakt knoop door over toekomst bij Lokeren-Temse

Zulte Waregem en La Louvière blijven na de 1-5 nederlaag van Patro Eisden tegen Cercle Brugge ...

43
43
'Renard vist achter het net: Anderlecht schrapt toptarget'

RSC Anderlecht gaat een bijzonder drukke zomer tegemoet, en dus draait de geruchtenmolen reeds op ...

115
115
'Club Brugge laat oogje vallen op oude bekende JPL'

Club Brugge hoopt zondag een geslaagd seizoen op passende wijze af te sluiten met de landstitel. ...

216
216
Garcia dropt hint over volgende nieuwkomers Rode Duivels

In zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatieduels tegen Noord-Macedonië en Wales toverde ...

69
69
Debutant en geen rechtsback: Garcia verklaart selectie

Rudi Garcia maakte zopas zijn 26-koppige selectie voor het komende tweeluik van de Rode Duivels ...

143
143
Union waarschuwt fans voor titelmatch: "Doe dat niet!"

Union SG stoomt door de Champions Play-Offs. De manschappen van Sebastien Pocognoli staan eerste in ...

210
210
“Schande!” – Fans woedend over keuze van Garcia

Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. Op sociale media hebben ...

325
325
Selectie Rode Duivels: Garcia tovert wit konijn uit de hoed

Rudi Garcia heeft de selectie van de Rode Duivels voor de WK-kwalificatiematchen tegen ...

354
354
'Flick vertrouwt hem niet: Barça eist nú deze transfer'

FC Barcelona pakte dit seizoen de dubbel in Spanje. In doel kampt coach Hansi Flick echter met grote ...

115
115
JPL-clubs opgelet: ‘Teddy Teuma krijgt klappen in Frankrijk'

Teddy Teuma maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG. In de zomer van 2023 maakte hij voor ...

156
156
‘Straffe wending: Toby Alderweireld alsnog bij Antwerp’

Toby Alderweireld stopt aan het einde seizoen bij Royal Antwerp FC. De verwachting is dat de ...

505
505
Bliksemvertrek Pocognoli bij Union SG? "Op tafel geklopt"

Sebastien Pocognoli begon aarzelend bij Union SG, maar naargelang het seizoen vorderde werd de ...

312
312
‘PSV ziet toptransfer Bakayoko door de neus geboord’

Johan Bakayoko stond vorige transferzomer nog dicht bij een monstertransfer naar Saudi-Arabië, ...

103
103
"Contact met De Bruyne" - Mertens kan zich niet bedwingen

Kevin De Bruyne wordt nadrukkelijk genoemd bij het Italiaanse Napoli. De club van Romelu Lukaku wil ...

250
250
Weer JPL-debutanten? Garcia neemt twee nieuwelingen op

De selectie van de Rode Duivels wordt vandaag bekendgemaakt. Bondscoach Rudi Garcia verraste vorige ...

121
121
‘Club Brugge treft al voorbereidingen kampioensfeest’

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. In de Champions Play-Offs staat de Brusselse club ...

412
412
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en KAA Gent slaan toe, Club verkoopt'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

313
313
‘Anderlecht krijgt grote concurrentie voor supertalent’

RSC Anderlecht wordt nadrukkelijk in verband gebracht met Oskar Pietuszewski. De vandaag 17 jaar ...

168
168

Meer sportnieuws