Vanhaezebrouck: "Zij zijn de tweede beste ploeg van het moment"

door
Vanhaezebrouck:

AA Gent wil na enkele mindere resultaten in de competitie tegen Standard weer aanknopen met de zege. De Rouches verkeren echter in een zeer goede vorm. Trainer Hein Vanhaezebrouck blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de Luikenaars.

Bij AA Gent krijgt de ondertussen toch al 22-jarige Brian Agbor een kans. Hij mocht tegen Breidablik proefdraaien, nadat hij vorig jaar zijn debuut al maakte. De coach was tevreden over zijn prestatie in de Conference League.

Agbor krijgt een kans bij AA Gent

"Hij heeft het behoorlijk goed gedaan. We hebben hem gezet om hem te testen. Als hij was tegengevallen, dan hadden we de analyse gemaakt dat hij er nog niet klaar voor was. Dat is hij wel. Al zal dit wel een andere match worden. Je moet die jongens stap per stap brengen. Het is alvast positief dat hij zo presteerde."

AA Gent speelt thuis en is dus de favoriet tegen Standard. Vanhaezebrouck is wel lovend voor de troepen van Carl Hoefkens. Hij heeft lof voor hen.

Vanhaezebrouck looft Standard

"De tweede beste ploeg van het moment, na Union SG. Ze haalden een 13 op 15. Je kan kijken naar de rangschikking en je kan zeggen Union, Anderlecht en AA Gent als drie besten, maar als je kijkt naar de punten van de laatste vijf matchen zijn zij de nummer twee. Dan staan wij zelfs niet in de top zes", klinkt het. 

"Zij hebben het momentum aan hun zijde, net als Union met 15 op 15. Anderlecht heeft 12 op 15 ofzoiets (8 op 15, nvdr.). Die ploegen draaien goed en die speelden vorige week dan nog tegen elkaar, anders had Anderlecht misschien nog meer punten gehad. Het wordt geen makkelijke match, maar dat wisten we al", zei de coach van de Buffalo's.

Gaat AA Gent winnen van Standard?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

0
0
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

24
24
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

84
84
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

9
9
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

217
217
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

591
591
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

100
100
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

16
16
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

70
70
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

70
70
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

98
98
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

427
427
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

249
249
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

127
127
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

398
398
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

570
570
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

318
318
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

134
134
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

102
102
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

152
152
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

31
31
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1443
1443
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

85
85

Meer sportnieuws