Vanhaezebrouck: "Zij zijn de tweede beste ploeg van het moment"

296 stemmen
Vanhaezebrouck:

AA Gent wil na enkele mindere resultaten in de competitie tegen Standard weer aanknopen met de zege. De Rouches verkeren echter in een zeer goede vorm. Trainer Hein Vanhaezebrouck blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de Luikenaars.

Bij AA Gent krijgt de ondertussen toch al 22-jarige Brian Agbor een kans. Hij mocht tegen Breidablik proefdraaien, nadat hij vorig jaar zijn debuut al maakte. De coach was tevreden over zijn prestatie in de Conference League.

Agbor krijgt een kans bij AA Gent

"Hij heeft het behoorlijk goed gedaan. We hebben hem gezet om hem te testen. Als hij was tegengevallen, dan hadden we de analyse gemaakt dat hij er nog niet klaar voor was. Dat is hij wel. Al zal dit wel een andere match worden. Je moet die jongens stap per stap brengen. Het is alvast positief dat hij zo presteerde."

AA Gent speelt thuis en is dus de favoriet tegen Standard. Vanhaezebrouck is wel lovend voor de troepen van Carl Hoefkens. Hij heeft lof voor hen.

Vanhaezebrouck looft Standard

"De tweede beste ploeg van het moment, na Union SG. Ze haalden een 13 op 15. Je kan kijken naar de rangschikking en je kan zeggen Union, Anderlecht en AA Gent als drie besten, maar als je kijkt naar de punten van de laatste vijf matchen zijn zij de nummer twee. Dan staan wij zelfs niet in de top zes", klinkt het. 

"Zij hebben het momentum aan hun zijde, net als Union met 15 op 15. Anderlecht heeft 12 op 15 ofzoiets (8 op 15, nvdr.). Die ploegen draaien goed en die speelden vorige week dan nog tegen elkaar, anders had Anderlecht misschien nog meer punten gehad. Het wordt geen makkelijke match, maar dat wisten we al", zei de coach van de Buffalo's.

🚀

Gaat AA Gent winnen van Standard?

Meest recent

Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

17
17
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

52
52
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

37
37
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

13
13
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

155
155
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

96
96
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

38
38
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

18
18
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

34
34
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

30
30
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

70
70
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

261
261
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

215
215
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

105
105
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

655
655
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

320
320
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

648
648
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

68
68
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

401
401
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

171
171
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

108
108
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

621
621
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

92
92
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

709
709

Meer sportnieuws