Vanhaezebrouck: "Zij zijn de tweede beste ploeg van het moment"

door
Vanhaezebrouck:

AA Gent wil na enkele mindere resultaten in de competitie tegen Standard weer aanknopen met de zege. De Rouches verkeren echter in een zeer goede vorm. Trainer Hein Vanhaezebrouck blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de Luikenaars.

Bij AA Gent krijgt de ondertussen toch al 22-jarige Brian Agbor een kans. Hij mocht tegen Breidablik proefdraaien, nadat hij vorig jaar zijn debuut al maakte. De coach was tevreden over zijn prestatie in de Conference League.

Agbor krijgt een kans bij AA Gent

"Hij heeft het behoorlijk goed gedaan. We hebben hem gezet om hem te testen. Als hij was tegengevallen, dan hadden we de analyse gemaakt dat hij er nog niet klaar voor was. Dat is hij wel. Al zal dit wel een andere match worden. Je moet die jongens stap per stap brengen. Het is alvast positief dat hij zo presteerde."

AA Gent speelt thuis en is dus de favoriet tegen Standard. Vanhaezebrouck is wel lovend voor de troepen van Carl Hoefkens. Hij heeft lof voor hen.

Vanhaezebrouck looft Standard

"De tweede beste ploeg van het moment, na Union SG. Ze haalden een 13 op 15. Je kan kijken naar de rangschikking en je kan zeggen Union, Anderlecht en AA Gent als drie besten, maar als je kijkt naar de punten van de laatste vijf matchen zijn zij de nummer twee. Dan staan wij zelfs niet in de top zes", klinkt het. 

"Zij hebben het momentum aan hun zijde, net als Union met 15 op 15. Anderlecht heeft 12 op 15 ofzoiets (8 op 15, nvdr.). Die ploegen draaien goed en die speelden vorige week dan nog tegen elkaar, anders had Anderlecht misschien nog meer punten gehad. Het wordt geen makkelijke match, maar dat wisten we al", zei de coach van de Buffalo's.

Gaat AA Gent winnen van Standard?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

65
65
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

11
11
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

51
51
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

356
356
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

295
295
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

77
77
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

594
594
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

567
567
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

300
300
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

108
108
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

54
54
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

81
81
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

422
422
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

57
57
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

141
141
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

201
201
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

177
177
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws