Vanhaezebrouck: "Zij zijn de tweede beste ploeg van het moment"

door
Vanhaezebrouck:

AA Gent wil na enkele mindere resultaten in de competitie tegen Standard weer aanknopen met de zege. De Rouches verkeren echter in een zeer goede vorm. Trainer Hein Vanhaezebrouck blikte via de clubkanalen vooruit naar het treffen met de Luikenaars.

Bij AA Gent krijgt de ondertussen toch al 22-jarige Brian Agbor een kans. Hij mocht tegen Breidablik proefdraaien, nadat hij vorig jaar zijn debuut al maakte. De coach was tevreden over zijn prestatie in de Conference League.

Agbor krijgt een kans bij AA Gent

"Hij heeft het behoorlijk goed gedaan. We hebben hem gezet om hem te testen. Als hij was tegengevallen, dan hadden we de analyse gemaakt dat hij er nog niet klaar voor was. Dat is hij wel. Al zal dit wel een andere match worden. Je moet die jongens stap per stap brengen. Het is alvast positief dat hij zo presteerde."

AA Gent speelt thuis en is dus de favoriet tegen Standard. Vanhaezebrouck is wel lovend voor de troepen van Carl Hoefkens. Hij heeft lof voor hen.

Vanhaezebrouck looft Standard

"De tweede beste ploeg van het moment, na Union SG. Ze haalden een 13 op 15. Je kan kijken naar de rangschikking en je kan zeggen Union, Anderlecht en AA Gent als drie besten, maar als je kijkt naar de punten van de laatste vijf matchen zijn zij de nummer twee. Dan staan wij zelfs niet in de top zes", klinkt het. 

"Zij hebben het momentum aan hun zijde, net als Union met 15 op 15. Anderlecht heeft 12 op 15 ofzoiets (8 op 15, nvdr.). Die ploegen draaien goed en die speelden vorige week dan nog tegen elkaar, anders had Anderlecht misschien nog meer punten gehad. Het wordt geen makkelijke match, maar dat wisten we al", zei de coach van de Buffalo's.

Gaat AA Gent winnen van Standard?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

3
3
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

5
5
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

37
37
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

62
62
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

225
225
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

248
248
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

152
152
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

193
193
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

178
178
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

99
99
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

114
114
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

58
58
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

164
164
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

441
441
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

363
363
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

265
265
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

131
131
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

416
416
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

799
799
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

277
277
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

226
226
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

173
173
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

409
409
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

154
154

Meer sportnieuws