Hoefkens: "Zij zijn een van de beste teams in België"

door
Hoefkens:

Standard is goed bezig. De Rouches zijn al zeven wedstrijden ongeslagen en zij hopen tegen AA Gent voort te gaan op hun elan. Carl Hoefkens en Marlon Fossey blikten vooruit naar het treffen met de Buffalo’s van komende zondag in de Ghelamco Arena.

Fossey is aan een goed seizoen bezig. De rechterflankspeler blikte vooruit. "Er wacht ons een nieuwe grote wedstrijd. Het is aan ons om te laten zien dat we consistenter zijn dan vorig seizoen. We hebben de afgelopen zeven wedstrijden niet verloren: we moeten dit momentum voortzetten."

LEES OOK: Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Déclic bij Standard

Fossey geeft aan waar de déclic kwam. “De overwinning in Eupen heeft veel veranderd voor ons vertrouwen en hoe meer vertrouwen je hebt, hoe beter je speelt. Sindsdien bouwen we hier elke week op voort en begrijpen we ook steeds beter de speelstijl van de coach” Hoefkens wist net op tijd te winnen, want zijn positie kwam voordien toch onder druk te staan.

Hij wil nu meer. "Als we denken dat we het tempo op de training kunnen verlagen omdat we de laatste twee grote wedstrijden hebben gewonnen, kan dat heel gevaarlijk zijn. Ik moest deze week een boodschap overbrengen aan de spelers op training en de reacties waren geweldig."

Hoefkens looft AA Gent

Met AA Gent wacht weer een topduel. "AA Gent is voor mij een van de beste ploegen. Ze zijn erg sterk, stabiel en hebben individuele kwaliteiten. Het zal een hele zware partij worden, maar het is voor ons een echte uitdaging, een volgende stap in ons seizoen."

Het verschil tussen beide ploegen bedraagt 4 punten. AA Gent wil de voeling met Union SG (vijf punten) niet verliezen, terwijl Standard de punten zeer goed kan gebruiken in de strijd om de top zes.

Eens met Hoefkens?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

37
37
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

37
37
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

65
65
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

118
118
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

43
43
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

168
168
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

87
87
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

101
101
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

499
499
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

410
410
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

336
336
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

299
299
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

137
137
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

572
572
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

488
488
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

306
306
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

165
165
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

451
451
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

224
224
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

305
305
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

85
85
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

198
198
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

452
452
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

131
131
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

43
43

Meer sportnieuws