'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

door
'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

Er staan dit weekend enkele zeer interessante affiches op het programma in het buitenland. In de Serie A zullen alle ogen gericht zijn op Romelu Lukaku, die zondag voor de eerste keer sinds de saga van afgelopen zomer terugkeert naar San Siro. Daar stond hem een zeer hete ontvangst te worden.

Bij zijn ex-club Internazionale is de Rode Duivel persona non grata geworden na de gebeurtenissen van de zomer en de fans waren van plan om hem dat zeer duidelijk te maken. Weken geleden kondigden de ultra's van de Curva Nord al aan dat ze tienduizenden fluitjes zouden gaan uitdelen in San Siro.

LEES OOK: 'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Geen fluitjes in San Siro

Maar dat plannetje mag nu de prullenmand in, want Het Laatste Nieuws weet dat de de politiecommissaris van Milaan vrijdagavond beslist heeft om de fluitjes alsnog te verbieden. Ze zouden immers het wedstrijdverloop kunnen verstoren en het de scheidsrechter moeilijk maken.

Bovendien vreesde de politie dat het aantal fluitjes veel hoger zou uitvallen dan voorzien. De Curva Nord zou zelf 30.000 fluitjes gaan uitdelen, maar men vermoedde dat vele mensen ook zelf hun eigen stuks zouden meebrengen. Ook dat speelde mee in het uitspreken van het verbod.

Woede tegen Lukaku weer wat groter

De ultra's van Inter reageren alvast woedend en voelen zich nu nog wat meer verongelijkt. Het massale fluitconcert zal Lukaku dus bespaard blijven, maar ongetwijfeld zullen de frustraties bij de Nerazzurri alleen maar toegenomen zijn en zullen ze andere manieren vinden om onze landgenoot aan te pakken.

Ze zijn nog steeds kwaad omdat Lukaku in de zomer onderhandeld zou hebben met Juventus en AC Milan, ondanks dat hij altijd verklaard had dat Inter de club van zijn hart was. Op dat moment waren er ook nog volop onderhandelingen gaande met Chelsea over een verlengd verblijf, maar die werden daarna prompt opgeblazen.

Hadden de fluitjes toegelaten moeten worden?

Meest recent

Club NXT kent eerste tegenstander in Final Four Youth League

De jonkies van Club Brugge zorgden dinsdag voor een straffe prestatie. Ze klopten Atletico Madrid ...

17
17
Opsteker Garcia: Rode Duivel net op tijd weer fit

Binnen tien dagen spelen de Rode Duivels hun eerste wedstrijd van 2026, want dan spelen ze een ...

15
15
Seraing zorgt voor nieuwe wending in promotiestrijd

SK Beveren is al zeker van de titel in de Challenger Pro League, maar verder is de strijd om ...

39
39
'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

52
52
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

178
178
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

32
32
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

166
166
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

618
618
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

301
301
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

134
134
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

112
112
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

360
360
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

323
323
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

31
31
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

435
435
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

124
124
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

82
82
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

134
134
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

210
210
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

141
141
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

105
105
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

97
97
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

157
157
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

230
230
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

351
351

Meer sportnieuws