'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

door
'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

Er staan dit weekend enkele zeer interessante affiches op het programma in het buitenland. In de Serie A zullen alle ogen gericht zijn op Romelu Lukaku, die zondag voor de eerste keer sinds de saga van afgelopen zomer terugkeert naar San Siro. Daar stond hem een zeer hete ontvangst te worden.

Bij zijn ex-club Internazionale is de Rode Duivel persona non grata geworden na de gebeurtenissen van de zomer en de fans waren van plan om hem dat zeer duidelijk te maken. Weken geleden kondigden de ultra's van de Curva Nord al aan dat ze tienduizenden fluitjes zouden gaan uitdelen in San Siro.

LEES OOK: 'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Geen fluitjes in San Siro

Maar dat plannetje mag nu de prullenmand in, want Het Laatste Nieuws weet dat de de politiecommissaris van Milaan vrijdagavond beslist heeft om de fluitjes alsnog te verbieden. Ze zouden immers het wedstrijdverloop kunnen verstoren en het de scheidsrechter moeilijk maken.

Bovendien vreesde de politie dat het aantal fluitjes veel hoger zou uitvallen dan voorzien. De Curva Nord zou zelf 30.000 fluitjes gaan uitdelen, maar men vermoedde dat vele mensen ook zelf hun eigen stuks zouden meebrengen. Ook dat speelde mee in het uitspreken van het verbod.

Woede tegen Lukaku weer wat groter

De ultra's van Inter reageren alvast woedend en voelen zich nu nog wat meer verongelijkt. Het massale fluitconcert zal Lukaku dus bespaard blijven, maar ongetwijfeld zullen de frustraties bij de Nerazzurri alleen maar toegenomen zijn en zullen ze andere manieren vinden om onze landgenoot aan te pakken.

Ze zijn nog steeds kwaad omdat Lukaku in de zomer onderhandeld zou hebben met Juventus en AC Milan, ondanks dat hij altijd verklaard had dat Inter de club van zijn hart was. Op dat moment waren er ook nog volop onderhandelingen gaande met Chelsea over een verlengd verblijf, maar die werden daarna prompt opgeblazen.

Hadden de fluitjes toegelaten moeten worden?

Meest recent

Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

18
18
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

35
35
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

35
35
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

77
77
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

258
258
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

360
360
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

64
64
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

45
45
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

263
263
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

19
19
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

176
176
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

255
255
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

295
295
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

146
146
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

75
75
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

176
176
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

110
110
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

168
168
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

368
368
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

119
119
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

44
44
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

244
244
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

348
348
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

235
235
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

307
307

Meer sportnieuws