'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

269 stemmen
'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

Er staan dit weekend enkele zeer interessante affiches op het programma in het buitenland. In de Serie A zullen alle ogen gericht zijn op Romelu Lukaku, die zondag voor de eerste keer sinds de saga van afgelopen zomer terugkeert naar San Siro. Daar stond hem een zeer hete ontvangst te worden.

Bij zijn ex-club Internazionale is de Rode Duivel persona non grata geworden na de gebeurtenissen van de zomer en de fans waren van plan om hem dat zeer duidelijk te maken. Weken geleden kondigden de ultra's van de Curva Nord al aan dat ze tienduizenden fluitjes zouden gaan uitdelen in San Siro.

Geen fluitjes in San Siro

Maar dat plannetje mag nu de prullenmand in, want Het Laatste Nieuws weet dat de de politiecommissaris van Milaan vrijdagavond beslist heeft om de fluitjes alsnog te verbieden. Ze zouden immers het wedstrijdverloop kunnen verstoren en het de scheidsrechter moeilijk maken.

Bovendien vreesde de politie dat het aantal fluitjes veel hoger zou uitvallen dan voorzien. De Curva Nord zou zelf 30.000 fluitjes gaan uitdelen, maar men vermoedde dat vele mensen ook zelf hun eigen stuks zouden meebrengen. Ook dat speelde mee in het uitspreken van het verbod.

Woede tegen Lukaku weer wat groter

De ultra's van Inter reageren alvast woedend en voelen zich nu nog wat meer verongelijkt. Het massale fluitconcert zal Lukaku dus bespaard blijven, maar ongetwijfeld zullen de frustraties bij de Nerazzurri alleen maar toegenomen zijn en zullen ze andere manieren vinden om onze landgenoot aan te pakken.

Ze zijn nog steeds kwaad omdat Lukaku in de zomer onderhandeld zou hebben met Juventus en AC Milan, ondanks dat hij altijd verklaard had dat Inter de club van zijn hart was. Op dat moment waren er ook nog volop onderhandelingen gaande met Chelsea over een verlengd verblijf, maar die werden daarna prompt opgeblazen.

Hadden de fluitjes toegelaten moeten worden?

Meest recent

'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

8
8
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

12
12
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

10
10
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

219
219
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

190
190
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

39
39
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

219
219
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

107
107
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

219
219
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

120
120
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

162
162
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

100
100
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

61
61
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

69
69
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

479
479
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

235
235
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

317
317
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

308
308
Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

81
81
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

1049
1049
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

334
334
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

373
373
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

459
459
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

148
148

Meer sportnieuws