'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

door
'Politie maakt woede Inter-fans jegens Lukaku nog groter'

Er staan dit weekend enkele zeer interessante affiches op het programma in het buitenland. In de Serie A zullen alle ogen gericht zijn op Romelu Lukaku, die zondag voor de eerste keer sinds de saga van afgelopen zomer terugkeert naar San Siro. Daar stond hem een zeer hete ontvangst te worden.

Bij zijn ex-club Internazionale is de Rode Duivel persona non grata geworden na de gebeurtenissen van de zomer en de fans waren van plan om hem dat zeer duidelijk te maken. Weken geleden kondigden de ultra's van de Curva Nord al aan dat ze tienduizenden fluitjes zouden gaan uitdelen in San Siro.

LEES OOK: Club verliest steunpilaar: zomerse topaanwinst onderweg

Geen fluitjes in San Siro

Maar dat plannetje mag nu de prullenmand in, want Het Laatste Nieuws weet dat de de politiecommissaris van Milaan vrijdagavond beslist heeft om de fluitjes alsnog te verbieden. Ze zouden immers het wedstrijdverloop kunnen verstoren en het de scheidsrechter moeilijk maken.

Bovendien vreesde de politie dat het aantal fluitjes veel hoger zou uitvallen dan voorzien. De Curva Nord zou zelf 30.000 fluitjes gaan uitdelen, maar men vermoedde dat vele mensen ook zelf hun eigen stuks zouden meebrengen. Ook dat speelde mee in het uitspreken van het verbod.

Woede tegen Lukaku weer wat groter

De ultra's van Inter reageren alvast woedend en voelen zich nu nog wat meer verongelijkt. Het massale fluitconcert zal Lukaku dus bespaard blijven, maar ongetwijfeld zullen de frustraties bij de Nerazzurri alleen maar toegenomen zijn en zullen ze andere manieren vinden om onze landgenoot aan te pakken.

Ze zijn nog steeds kwaad omdat Lukaku in de zomer onderhandeld zou hebben met Juventus en AC Milan, ondanks dat hij altijd verklaard had dat Inter de club van zijn hart was. Op dat moment waren er ook nog volop onderhandelingen gaande met Chelsea over een verlengd verblijf, maar die werden daarna prompt opgeblazen.

Hadden de fluitjes toegelaten moeten worden?

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

9
9
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

27
27
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

35
35
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

34
34
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

205
205
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

151
151
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

219
219
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

61
61
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

215
215
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

509
509
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

350
350
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

454
454
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

380
380
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

93
93
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

57
57
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

230
230
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

536
536
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

131
131
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

167
167
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws