AA Gent start met "baanbrekend nieuw project"

176 stemmen
AA Gent start met

AA Gent neemt het zondag op tegen Standard. De Buffalo's gaan tegen de Rouches een compleet nieuw systeem uittesten. Dat stelden ze vandaag voor via hun clubkanalen.

"KAA Gent participeert in een baanbrekend proefproject: samen met Perfect-ID testen we innovatieve toegang tot het stadion met een handpalm-authenticatiesysteem. Op zondag 29 oktober wordt het systeem voor de wedstrijd tegen Standard uitgetest door de leden van de Young Business Club van KAA Gent. Met een vernieuwend proefproject wil KAA Gent testen starten om de fanervaring naar een nieuw niveau te tillen door de introductie van Perfect-ID's geavanceerd Palmki handpalm-authenticatiesysteem", klinkt het.

LEES OOK: Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

"Visionair proefproject bij AA Gent" 

"Dit visionaire proefproject, waarin Palmki wordt getest in samenwerking met StarNet voor het verbeteren van de toegangsprocedure, zal de Young Business Club-members de mogelijkheid bieden om via een speciale 'Fast Lane' binnen te gaan in het stadion, en dat alles met behulp van hun handpalm. Het is de eerste keer dat een Pro League-club in België deze innovatieve technologie test."

Marc Strackx, Directeur van Perfect-ID, tgaf meer uitleg. "Palmki's handpalm-authenticatie biedt een veilige, snelle en innovatieve methode om fans een vlotte en efficiënte toegang te verschaffen." 

"Dit proefproject zal ons helpen begrijpen hoe fans reageren op deze baanbrekende technologie. Op basis van de resultaten en de feedback kan er verder onderzocht worden hoe de technologie het best geïntegreerd kan worden in voetbalstadions.” 

"Grootst mogelijke privacy"

"In onze voortdurende zoektocht naar meer comfort voor onze toeschouwers en geïnspireerd door de nieuwe wet “Veilig Voetbal” gingen we op zoek naar een innovatieve technologie om toeschouwers op een vlotte en veilige manier de toegang tot het stadion te verlenen. We zijn verheugd daarvoor met Palmki een Vlaamse partner te hebben gevonden. Daarnaast is de inbreng van de verschillende academische partners in dit project voor KAA Gent heel belangrijk omdat we dit willen laten verlopen in het grootst mogelijke respect voor privacy en GDPR", meldde Dirk Piens, directeur organisatie KAA Gent.

Een goed project bij AA Gent?

Meest recent

Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

0
0
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

37
37
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

59
59
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

133
133
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

87
87
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

87
87
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

276
276
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

131
131
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

242
242
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

160
160
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

120
120
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

123
123
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

99
99
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

762
762
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

224
224
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

214
214
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

808
808
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

249
249
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1274
1274
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

474
474

Meer sportnieuws