Mag AA Gent nu al dromen van uitgaande toptransfer?

door
Mag AA Gent nu al dromen van uitgaande toptransfer?

Bij AA Gent deden ze de afgelopen twee seizoenen de nodige goede transfers. Kwaliteit boven kwantiteit. Eén van de zomeraanwinsten heeft alvast een mooie toekomst voor zich. Hij sprak over de redenen waarom hij naar de Buffalo’s kwam.

AA Gent verraste toen het Archie Brown aankondigde als nieuwe speler. Ze haalden hem voor 4 miljoen euro weg bij Lausanne-Sport. De linkerflankspeler laat een zeer goede indruk achter bij de Buffalo’s.

Brown verovert AA Gent

"Ik sprak met de coach en meneer Louwagie over welke rol ze voor mij zagen in het team. Ik wilde naar een team komen waar ik me verder zelf kon doorontwikkelen. AA Gent is daarvoor de perfecte plek", verklaarde de speler via de clubkanalen. 

Brown hoopt in de toekomst in de voetsporen te treden van spelers als Roman Yaremchuk, Jonathan David en anderen die nadien in een grote competitie gingen voetballen. Kan hij op termijn AA Gent ook het nodige geld opleveren?

Brown in de voetsporen van David & co?

"We spelen Europees en daardoor veel matchen, wat ik dus het liefste heb. AA Gent is een club die goed in de gaten wordt gehouden. Heel wat talentvolle voetballers komen hier voetballen of zaten hier. Het was een logische en makkelijke keuze om naar AA Gent te komen. Het gevoel zat meteen heel goed", aldus Brown.

De speler heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3 miljoen euro, wat uiteraard heel vreemd is aangezien hij 4 miljoen euro kostte. Brown zal met zijn fysieke en technische capaciteiten wellicht nu al in de gaten worden gehouden door tal van scouts.

Gaat Brown snel interesse lokken?

Meest recent

'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

12
12
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

26
26
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

19
19
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

213
213
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

72
72
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

75
75
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

226
226
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

64
64
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

80
80
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

133
133
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

35
35
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

162
162
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

207
207
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

75
75
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1078
1078
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

135
135
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

319
319
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

388
388
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

238
238
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

309
309
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

121
121
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

91
91
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

560
560
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44

Meer sportnieuws