Mag AA Gent nu al dromen van uitgaande toptransfer?

door
Mag AA Gent nu al dromen van uitgaande toptransfer?

Bij AA Gent deden ze de afgelopen twee seizoenen de nodige goede transfers. Kwaliteit boven kwantiteit. Eén van de zomeraanwinsten heeft alvast een mooie toekomst voor zich. Hij sprak over de redenen waarom hij naar de Buffalo’s kwam.

AA Gent verraste toen het Archie Brown aankondigde als nieuwe speler. Ze haalden hem voor 4 miljoen euro weg bij Lausanne-Sport. De linkerflankspeler laat een zeer goede indruk achter bij de Buffalo’s.

Brown verovert AA Gent

"Ik sprak met de coach en meneer Louwagie over welke rol ze voor mij zagen in het team. Ik wilde naar een team komen waar ik me verder zelf kon doorontwikkelen. AA Gent is daarvoor de perfecte plek", verklaarde de speler via de clubkanalen. 

Brown hoopt in de toekomst in de voetsporen te treden van spelers als Roman Yaremchuk, Jonathan David en anderen die nadien in een grote competitie gingen voetballen. Kan hij op termijn AA Gent ook het nodige geld opleveren?

Brown in de voetsporen van David & co?

"We spelen Europees en daardoor veel matchen, wat ik dus het liefste heb. AA Gent is een club die goed in de gaten wordt gehouden. Heel wat talentvolle voetballers komen hier voetballen of zaten hier. Het was een logische en makkelijke keuze om naar AA Gent te komen. Het gevoel zat meteen heel goed", aldus Brown.

De speler heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3 miljoen euro, wat uiteraard heel vreemd is aangezien hij 4 miljoen euro kostte. Brown zal met zijn fysieke en technische capaciteiten wellicht nu al in de gaten worden gehouden door tal van scouts.

Gaat Brown snel interesse lokken?

Meest recent

Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

0
0
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

11
11
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

16
16
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

60
60
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

33
33
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

132
132
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

62
62
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

51
51
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

272
272
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

28
28
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

105
105
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

57
57
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

51
51
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

272
272
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

120
120
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

165
165
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

138
138
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

158
158
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

127
127
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

174
174
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

132
132
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

137
137
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

57
57

Meer sportnieuws