Mag AA Gent nu al dromen van uitgaande toptransfer?

door
Mag AA Gent nu al dromen van uitgaande toptransfer?

Bij AA Gent deden ze de afgelopen twee seizoenen de nodige goede transfers. Kwaliteit boven kwantiteit. Eén van de zomeraanwinsten heeft alvast een mooie toekomst voor zich. Hij sprak over de redenen waarom hij naar de Buffalo’s kwam.

AA Gent verraste toen het Archie Brown aankondigde als nieuwe speler. Ze haalden hem voor 4 miljoen euro weg bij Lausanne-Sport. De linkerflankspeler laat een zeer goede indruk achter bij de Buffalo’s.

LEES OOK: Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Brown verovert AA Gent

"Ik sprak met de coach en meneer Louwagie over welke rol ze voor mij zagen in het team. Ik wilde naar een team komen waar ik me verder zelf kon doorontwikkelen. AA Gent is daarvoor de perfecte plek", verklaarde de speler via de clubkanalen. 

Brown hoopt in de toekomst in de voetsporen te treden van spelers als Roman Yaremchuk, Jonathan David en anderen die nadien in een grote competitie gingen voetballen. Kan hij op termijn AA Gent ook het nodige geld opleveren?

Brown in de voetsporen van David & co?

"We spelen Europees en daardoor veel matchen, wat ik dus het liefste heb. AA Gent is een club die goed in de gaten wordt gehouden. Heel wat talentvolle voetballers komen hier voetballen of zaten hier. Het was een logische en makkelijke keuze om naar AA Gent te komen. Het gevoel zat meteen heel goed", aldus Brown.

De speler heeft volgens Transfermarkt een marktwaarde van 3 miljoen euro, wat uiteraard heel vreemd is aangezien hij 4 miljoen euro kostte. Brown zal met zijn fysieke en technische capaciteiten wellicht nu al in de gaten worden gehouden door tal van scouts.

Gaat Brown snel interesse lokken?

Meest recent

Gent-aanhang vervloekt arbitrage: "Hij moest al rood hebben"

De ogen van voetbalminnend België zijn zondagmiddag op het Jan Breydel-stadion gericht. Daar ...

17
17
Anderlecht gehavend naar Bosuil: opvallende naam in selectie

RSC Anderlecht herpakte zich vorige week na het debacle in Westerlo door verdiend te winnen van ...

68
68
'Titanenstrijd in Premier League: Liverpool lacht tanden bloot'

Ook in Engeland staat de winterse transferperiode voor de deur. Verschillende Engelse topclubs ...

17
17
Hoogspanning op bestuursetentje Club en Gent, opvallende actie Leko

Zondagmiddag wordt in de Jupiler Pro League de rivalenstrijd tussen Club Brugge en AA Gent ...

363
363
Club-Gent: Leko puzzelt volop, Gent-sterkhouder haakt last-minute af

Zondagmiddag is het eindelijk zover. Dat staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om ...

84
84
Stijnen haalt uit na veldslag: "Pijnlijk voor Belgisch voetbal"

In de Challenger Pro League werd de voorbije dagen een midweekspeeldag afgewerkt. Het duel van ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt aanvaller, witte rook Genk nabij'

De winterse transferperiode staat voor de deur. Heel wat ploegen zijn dan ook druk in de weer met ...

311
311
Beerschot moet kelk tot op bodem ledigen: ref aangepakt

Beerschot was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar de afgelopen weken krijgt het klappen. En ...

236
236
Kompany doet bekentenis: “Mokerslagen voor mijn gezin”

Vincent Kompany is nu de hoofdtrainer van Bayern München en daar kan hij genieten van een ...

127
127
‘KRC Genk hakt knoop T1 door: nieuwe details onthuld’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink op zoek naar een nieuwe succescoach. Verschillende ...

702
702
Rel bij Real: Courtois staat midden in pijnlijke oorlog

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke won dan wel van Sevilla, maar het ging niet van een ...

136
136
Openda roept meteen straffe taal na eerste goal

De ban is gebroken voor Loïs Openda. De aanvaller wist zijn eerste competitiedoelpunt voor ...

55
55
Zulte verbaast met sneer: “Union al weken bevoordeeld”

Zulte Waregem verloor met 2-0 van Union SG, maar na de wedstrijd was de uitploeg absoluut niet te ...

143
143
Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

174
174
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

872
872
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

151
151
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

228
228
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

101
101
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

239
239
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

1128
1128
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

300
300
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

247
247
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

204
204
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

243
243
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

517
517

Meer sportnieuws