'Newcastle haalt verrassende vervanger Tonali'

139
'Newcastle haalt verrassende vervanger Tonali'

Newcastle United wil de Engelse en de Europese top bestormen. De Magpies kregen in die queeste nu wel een stevige domper te verwerken met de (nakende) schorsing van middenvelder Sandro Tonali.

Tijdens zijn periode bij AC Milan zou Tonali onder meer op wedstrijden van zijn eigen team gegokt hebben en vrijdag maakte de voorzitter van de Italiaanse voetbalbond bekend dat de middenvelder voor maar liefst tien maanden geschorst zal worden. Maar terwijl iedereen dacht dat zijn invalbeurt op woensdag tegen Dortmund zijn laatste wedstrijd was, blijkt Tonali ondanks zijn schorsing ook zaterdag weer gewoon in actie te kunnen komen.

Dan speelt zijn Newcastle United in de Premier League tegen Wolverhampton. Bij Newcastle blijken ze immers nog niet officieel op de hoogte gebracht te zijn van de schorsing. "We hebben het nieuws en de speculatie en het statement gelezen, maar we hebben nog niets gehoord van de Italiaanse autoriteiten", verklaarde trainer Eddie Howe op zijn persconferentie vrijdag.

LEES OOK: 'Strijd om Tresoldi barst los: grootmachten overtuigd'

Newcastle zoekt toch naar een vervanger voor Tonali

Hoe dan ook: Newcastle lijkt wel al op zoek te gaan naar een vervanger voor de Italiaan. TalkSPORT weet dat de Noord-Engelsen daarbij zelfs in Saoedi-Arabië terechtkomen. Zo denken de Magpies eraan om Ruben Neves (26) opnieuw naar de Premier League te halen.

Van de Wolves naar Al Hilal

Neves verkaste afgelopen zomer van Wolverhampton naar Al Hilal voor 55 miljoen euro, maar zou nu dus opnieuw in de Premier kunnen gaan spelen. Het zou gaan om een uitleenbeurt in januari.

Opvallend detail: zowel Newcastle als Al Hilal zijn in handen van hetzelfde Saoedische investeringsfonds, wat de transfer ongetwijfeld in een stroomversnelling kan doen terechtkomen. Wordt ongetwijfeld vervolgd.

Wie vind jij de beste?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

10
10
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

16
16
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

27
27
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

21
21
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

61
61
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

107
107
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

110
110
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

237
237
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

242
242
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

112
112
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

120
120
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

204
204
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

170
170
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

242
242
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

302
302
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

205
205
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

226
226
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

110
110
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

249
249
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

49
49
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

136
136
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

239
239
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

950
950

Meer sportnieuws