'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

door
'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

Antwerp beleefde woensdag alweer een nachtmerrie in de Champions League. De Great Old stond er tegen FC Porto halfweg alweer goed voor dankzij een goal van Yusuf, maar moest desondanks nog een afstraffing slikken. Een fout van Vermeeren zorgde voor een snelle gelijkmaker in de tweede helft en uiteindelijk werd het nog 1-4.

Het werd dus opnieuw een avond om snel te vergeten voor Antwerp, dat achterblijft met nul op negen en al twaalf tegendoelpunten slikte in drie wedstrijden. Maar er was nog meer slecht nieuws voor trainer Mark van Bommel, die alweer een optie zag wegvallen.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Zware blessure voor Valencia

De invalbeurt van Anthony Valencia was immers geen lang leven beschoren. De flankaanvaller was een kwartier voor tijd in de ploeg gekomen, maar moest tien minuten later alweer naar de kant. Het Laatste Nieuws weet dat de 20-jarige een zware blessure opgelopen blijkt te hebben.

Valencia heeft zijn been gebroken en dat betekent uiteraard dat hij minstens weken aan de kant zal moeten blijven. Dat is een tegenvaller voor Antwerp, want het kan wel wat creativiteit op de flanken gebruiken. Daar konden Balikwisha en Muja de voorbije weken toch nooit helemaal overtuigen.

Nieuwe domper voor Antwerp

Ook voor Valencia zelf is de blessure uiteraard een domper. Hij was ook vorig seizoen al lange tijd buiten strijd, toen met een spierblessure. De voorbije weken kreeg hij zeer regelmatig speelminuten, maar nu wordt de ontwikkeling van de jonge Ecuadoraan toch weer geremd.

Het is bij Antwerp al de tweede zware blessure op korte tijd, want vorig weekend zagen ze ook al Mandela Keita uitvallen. De kersverse Rode Duivel zal ook minstens een maand aan de kant moeten blijven, zo is de verwachting.

Is dat een aderlating voor Antwerp?

Meest recent

Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

5
5
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

39
39
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

144
144
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

121
121
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

35
35
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

215
215
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

324
324
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

320
320
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

111
111
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

210
210
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

126
126
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

324
324
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

106
106
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

46
46
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

92
92
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

402
402
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

364
364
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

35
35
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

197
197
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

284
284
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

468
468
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

368
368
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

34
34

Meer sportnieuws