'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

door
'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

Antwerp beleefde woensdag alweer een nachtmerrie in de Champions League. De Great Old stond er tegen FC Porto halfweg alweer goed voor dankzij een goal van Yusuf, maar moest desondanks nog een afstraffing slikken. Een fout van Vermeeren zorgde voor een snelle gelijkmaker in de tweede helft en uiteindelijk werd het nog 1-4.

Het werd dus opnieuw een avond om snel te vergeten voor Antwerp, dat achterblijft met nul op negen en al twaalf tegendoelpunten slikte in drie wedstrijden. Maar er was nog meer slecht nieuws voor trainer Mark van Bommel, die alweer een optie zag wegvallen.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Zware blessure voor Valencia

De invalbeurt van Anthony Valencia was immers geen lang leven beschoren. De flankaanvaller was een kwartier voor tijd in de ploeg gekomen, maar moest tien minuten later alweer naar de kant. Het Laatste Nieuws weet dat de 20-jarige een zware blessure opgelopen blijkt te hebben.

Valencia heeft zijn been gebroken en dat betekent uiteraard dat hij minstens weken aan de kant zal moeten blijven. Dat is een tegenvaller voor Antwerp, want het kan wel wat creativiteit op de flanken gebruiken. Daar konden Balikwisha en Muja de voorbije weken toch nooit helemaal overtuigen.

Nieuwe domper voor Antwerp

Ook voor Valencia zelf is de blessure uiteraard een domper. Hij was ook vorig seizoen al lange tijd buiten strijd, toen met een spierblessure. De voorbije weken kreeg hij zeer regelmatig speelminuten, maar nu wordt de ontwikkeling van de jonge Ecuadoraan toch weer geremd.

Het is bij Antwerp al de tweede zware blessure op korte tijd, want vorig weekend zagen ze ook al Mandela Keita uitvallen. De kersverse Rode Duivel zal ook minstens een maand aan de kant moeten blijven, zo is de verwachting.

Is dat een aderlating voor Antwerp?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

4
4
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

42
42
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

20
20
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

176
176
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

151
151
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

88
88
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

20
20
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

248
248
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

177
177
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

130
130
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

122
122
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

245
245
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

65
65
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

75
75
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

132
132
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

260
260
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

505
505
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

246
246
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

423
423
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

247
247
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

140
140
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

392
392
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

648
648

Meer sportnieuws