'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

166 stemmen
'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

Antwerp beleefde woensdag alweer een nachtmerrie in de Champions League. De Great Old stond er tegen FC Porto halfweg alweer goed voor dankzij een goal van Yusuf, maar moest desondanks nog een afstraffing slikken. Een fout van Vermeeren zorgde voor een snelle gelijkmaker in de tweede helft en uiteindelijk werd het nog 1-4.

Het werd dus opnieuw een avond om snel te vergeten voor Antwerp, dat achterblijft met nul op negen en al twaalf tegendoelpunten slikte in drie wedstrijden. Maar er was nog meer slecht nieuws voor trainer Mark van Bommel, die alweer een optie zag wegvallen.

LEES OOK: Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Zware blessure voor Valencia

De invalbeurt van Anthony Valencia was immers geen lang leven beschoren. De flankaanvaller was een kwartier voor tijd in de ploeg gekomen, maar moest tien minuten later alweer naar de kant. Het Laatste Nieuws weet dat de 20-jarige een zware blessure opgelopen blijkt te hebben.

Valencia heeft zijn been gebroken en dat betekent uiteraard dat hij minstens weken aan de kant zal moeten blijven. Dat is een tegenvaller voor Antwerp, want het kan wel wat creativiteit op de flanken gebruiken. Daar konden Balikwisha en Muja de voorbije weken toch nooit helemaal overtuigen.

Nieuwe domper voor Antwerp

Ook voor Valencia zelf is de blessure uiteraard een domper. Hij was ook vorig seizoen al lange tijd buiten strijd, toen met een spierblessure. De voorbije weken kreeg hij zeer regelmatig speelminuten, maar nu wordt de ontwikkeling van de jonge Ecuadoraan toch weer geremd.

Het is bij Antwerp al de tweede zware blessure op korte tijd, want vorig weekend zagen ze ook al Mandela Keita uitvallen. De kersverse Rode Duivel zal ook minstens een maand aan de kant moeten blijven, zo is de verwachting.

Is dat een aderlating voor Antwerp?

Meest recent

'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

12
12
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

29
29
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

107
107
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

88
88
Coucke met grond gelijk gemaakt: "Net een oude ABBA-zanger"

Bijna negen jaar geleden verraste Marc Coucke de Belgische voetbalwereld door recordkampioen RSC ...

299
299
'Gheysens droomt van stunt met topcoach'

Antwerp zit opnieuw zonder trainer en op de Bosuil gonst het meteen van de geruchten. Paul Gheysens ...

397
397
Lardot velt verdict: Sykes ontsnapt, penalty voor RSCA?

Na de 5-0 zege van Club Brugge tegen Union lijkt de titelstrijd beslist. Op het optreden van Lothar ...

223
223
Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

401
401
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

426
426
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

536
536
Titelkoorts bij Club Brugge: feestplannen al onthuld

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

234
234
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

79
79
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

236
236
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

293
293
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

141
141
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

387
387
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

158
158
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

235
235
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

643
643
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

47
47
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

122
122
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

323
323
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

208
208
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

173
173
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

128
128

Meer sportnieuws