'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

door
'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

Antwerp beleefde woensdag alweer een nachtmerrie in de Champions League. De Great Old stond er tegen FC Porto halfweg alweer goed voor dankzij een goal van Yusuf, maar moest desondanks nog een afstraffing slikken. Een fout van Vermeeren zorgde voor een snelle gelijkmaker in de tweede helft en uiteindelijk werd het nog 1-4.

Het werd dus opnieuw een avond om snel te vergeten voor Antwerp, dat achterblijft met nul op negen en al twaalf tegendoelpunten slikte in drie wedstrijden. Maar er was nog meer slecht nieuws voor trainer Mark van Bommel, die alweer een optie zag wegvallen.

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Zware blessure voor Valencia

De invalbeurt van Anthony Valencia was immers geen lang leven beschoren. De flankaanvaller was een kwartier voor tijd in de ploeg gekomen, maar moest tien minuten later alweer naar de kant. Het Laatste Nieuws weet dat de 20-jarige een zware blessure opgelopen blijkt te hebben.

Valencia heeft zijn been gebroken en dat betekent uiteraard dat hij minstens weken aan de kant zal moeten blijven. Dat is een tegenvaller voor Antwerp, want het kan wel wat creativiteit op de flanken gebruiken. Daar konden Balikwisha en Muja de voorbije weken toch nooit helemaal overtuigen.

Nieuwe domper voor Antwerp

Ook voor Valencia zelf is de blessure uiteraard een domper. Hij was ook vorig seizoen al lange tijd buiten strijd, toen met een spierblessure. De voorbije weken kreeg hij zeer regelmatig speelminuten, maar nu wordt de ontwikkeling van de jonge Ecuadoraan toch weer geremd.

Het is bij Antwerp al de tweede zware blessure op korte tijd, want vorig weekend zagen ze ook al Mandela Keita uitvallen. De kersverse Rode Duivel zal ook minstens een maand aan de kant moeten blijven, zo is de verwachting.

Is dat een aderlating voor Antwerp?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

27
27
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

30
30
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

57
57
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

27
27
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

122
122
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

239
239
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

75
75
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

135
135
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

455
455
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

111
111
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

76
76
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

197
197
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

387
387
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

181
181
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

61
61
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

257
257
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

254
254
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

213
213
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

77
77
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

171
171
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

511
511
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

83
83
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

154
154
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

107
107

Meer sportnieuws