'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

door
'Volgende domper Antwerp: aanvaller weken out'

Antwerp beleefde woensdag alweer een nachtmerrie in de Champions League. De Great Old stond er tegen FC Porto halfweg alweer goed voor dankzij een goal van Yusuf, maar moest desondanks nog een afstraffing slikken. Een fout van Vermeeren zorgde voor een snelle gelijkmaker in de tweede helft en uiteindelijk werd het nog 1-4.

Het werd dus opnieuw een avond om snel te vergeten voor Antwerp, dat achterblijft met nul op negen en al twaalf tegendoelpunten slikte in drie wedstrijden. Maar er was nog meer slecht nieuws voor trainer Mark van Bommel, die alweer een optie zag wegvallen.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Zware blessure voor Valencia

De invalbeurt van Anthony Valencia was immers geen lang leven beschoren. De flankaanvaller was een kwartier voor tijd in de ploeg gekomen, maar moest tien minuten later alweer naar de kant. Het Laatste Nieuws weet dat de 20-jarige een zware blessure opgelopen blijkt te hebben.

Valencia heeft zijn been gebroken en dat betekent uiteraard dat hij minstens weken aan de kant zal moeten blijven. Dat is een tegenvaller voor Antwerp, want het kan wel wat creativiteit op de flanken gebruiken. Daar konden Balikwisha en Muja de voorbije weken toch nooit helemaal overtuigen.

Nieuwe domper voor Antwerp

Ook voor Valencia zelf is de blessure uiteraard een domper. Hij was ook vorig seizoen al lange tijd buiten strijd, toen met een spierblessure. De voorbije weken kreeg hij zeer regelmatig speelminuten, maar nu wordt de ontwikkeling van de jonge Ecuadoraan toch weer geremd.

Het is bij Antwerp al de tweede zware blessure op korte tijd, want vorig weekend zagen ze ook al Mandela Keita uitvallen. De kersverse Rode Duivel zal ook minstens een maand aan de kant moeten blijven, zo is de verwachting.

Is dat een aderlating voor Antwerp?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

82
82
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

45
45
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

262
262
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

67
67
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

179
179
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

173
173
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

72
72
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

181
181
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

510
510
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

118
118
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

63
63
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

573
573
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

402
402
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

30
30
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

73
73
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

98
98
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

563
563
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

446
446
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

159
159
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

48
48
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

128
128
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

130
130
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

422
422
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

314
314
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

401
401

Meer sportnieuws