Lukaku maakte grote indruk bij nieuwe Rode Duivel met één vraag

door
Lukaku maakte grote indruk bij nieuwe Rode Duivel met één vraag

Domenico Tedesco pakte verrassend uit met de selectie van Olivier Deman voor de EK-kwalificatiewedstrijden van de Rode Duivels in juni. De winger van Werder Bremen was onder de indruk van de spelersgroep en dan vooral van de manier waarop Romelu Lukaku hem behandelde. 

Deman, 23 jaar oud, werd in juni voor het eerst geselecteerd voor de Rode Duivels. Samen met Mike Trésor, Ameen Al-Dakhil en Arnaud Bodart maakte hij z'n debuut bij de Belgische nationale ploeg. Op dat moment speelde de Belgische vleugelspeler nog bij Cercle Brugge en Tedesco zag in hem een oplossing voor de linksback. 

“Hij zei dat hij een project heeft voor mij en dat hij mij selecteerde om beter te worden. Hij heeft me zelfs video’s getoond van wat hij verwacht van een linksback", legde Deman uit in La Dernière Heure. 

LEES OOK: Theate sneert weer naar pers over Rode Duivels

LUKAKU

Van Cercle Brugge naar de kleedkamer van de Rode Duivels, dat kan niet gemakkelijk zijn geweest.  “Ik moest in mijn arm knijpen om het te geloven”, aldus Deman. “Ik stond met mijn mond vol tanden toen ik Lukaku, Courtois en de anderen zag. Lukaku heeft mij goed ontvangen. Hij sprak me zelfs aan over mijn prestaties bij Cercle Brugge. Ik had geen idee dat hij daarvan op de hoogte was.”

En 'Big Rom' nam de nieuwe aanwinst meteen onder z'n hoede. 'Als er iemand kut tegen je doet, kom je naar mij', vertelde hij Deman. “Dat was om te lachen, maar hij heeft dat echt gezegd."

Verwacht jij veel van Deman bij de Rode Duivels?

Meest recent

Club Brugge incasseert mokerslag: sterkhouder valt uit

Club Brugge won zondag de zogenaamde Slag om Vlaanderen tegen AA Gent, waar Rik De Mil de vele ...

196
196
Pro League neemt risico: Belgisch voetbal van de buis?

De soap omtrent de tv-rechten nadert zijn ontknoping. Althans tijdelijk, want een definitieve ...

174
174
Janssen speelt open kaart: van Antwerp naar Anderlecht?

Antwerp leek zondag op weg naar een vierde opeenvolgende zege, maar tegen RSC Anderlecht bleef het ...

352
352
'Leko luistert: Verhaeghe stelt veto bij Club Brugge'

In een meer dan ooit beladen Slag om Vlaanderen trok Club Brugge zondag aan het langste eind. Met ...

475
475
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

758
758
Napoli pakt supercoppa: Lukaku en co vieren na vroeg kerstcadeau

Vlak voor de jaarwissel heeft SSC Napoli nog een mooie prijs aan het palmares toegevoegd. De ...

54
54
Hayen op wenken verdiend: versterking onderweg in Genk

KRC Genk heeft een nieuwe hoofdtrainer beet. Exact een week na het ontslag van Thorsten Fink, ...

891
891
Africa Cup: Broos wint meteen, viering Zambia gaat viraal

In Marokko wordt momenteel de Africa Cup of Nations afgewerkt. Maandag kwamen alvast twee Belgische ...

160
160
Overmars bezorgt Antwerp nieuwe toptransfer: "Heer en meester"

Een overwinning behalen tegen RSC Anderlecht zat er zondagavond net niet in, maar dat neemt geen ...

565
565
Strijdbijl begraven? Opvallend onderonsje na Club-Gent

Club Brugge won zondagmiddag met 2-1 van KAA Gent. Rond die wedstrijd hing dit keer wel een ...

371
371
Italië davert: pakt De Ketelaere snel zijn koffers?

In Italië zijn ze niet bang dat Charles De Ketelaere faalt—ze zijn bang dat ze hem ...

386
386
'Renard keert kar: toptarget Anderlecht lekt uit'

Ondanks de kritiek aan Olivier Renard zijn adres hadden heel wat zomeraanwinsten een flink aandeel ...

609
609
Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Nog geen tweeënhalf jaar geleden schreef Genk-fan Luca Brecel Belgische sportgeschiedenis. Als ...

395
395
Done deal: KRC Genk stelt Hayen voor als hoofdcoach

De kogel is door de kerk: Nicky Hayen is de nieuwe hoofdcoach van KRC Genk. Dat maakten de ...

368
368
'Winteroffensief in Brugge: exacte plannen Club onthuld'

Na het ontslag van Nicky Hayen wonden Bart Verhaeghe en Dévy Rigaux er geen doekjes om dat ...

550
550
Penaltyklucht in Antwerp-Anderlecht: Lardot velt verdict

Met een 2-2 gelijkspel hielden Antwerp en RSC Anderlecht mekaar zondag in evenwicht. Met dank aan ...

415
415
'Witte rook in Genk: De Condé hakt trainersknoop door'

Het ontslag van Thorsten Fink bracht voorlopig nog geen soelaas bij KRC Genk, dat ook in Charleroi ...

932
932
Club Brugge-bestuur kampt met grote vraagtekens na KAA Gent

Club Brugge won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch zijn er nog heel wat twijfels bij ...

438
438
Anderlecht in vieze papieren: “Kunnen ze het vergeten”

RSC Anderlecht staat op een vierde plek in het klassement en moet STVV, Club Brugge en Union SG voor ...

438
438
Vanhaezebrouck verbaast: "Doodgeërgerd aan Vanaken"

Club Brugge won afgelopen speeldag de beladen Slag om Vlaanderen tegen KAA Gent. Door de overstap ...

461
461
'Belgische clubs komen met masterplan tégen DAZN'

De situatie met DAZN en de Pro League heeft gigantische gevolgen voor de Belgische clubs. Financieel ...

1244
1244
Viktor Verhulst onthult 'bizarre connectie' met Ronaldo

Viktor Verhulst en Cristiano Ronaldo in één zin, wie had dat ooit gedacht? De zoon van ...

30
30
Boeckx vloekt op struikelblok Andelecht: “Onverklaarbaar”

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer mee voor de prijzen te spelen, maar de resultaten zijn nog te ...

260
260
Expert voorspelt ware nachtmerrie door DAZN-debacle

Het DAZN-debacle met de Pro League en de grote telecombedrijven blijft de gemoederen bezighouden. ...

463
463
Antwerp én Anderlecht bestolen? “Snap er niets van”

Het 2-2 gelijkspel tussen Royal Antwerp FC en RSC Anderlecht wordt daags na de topper nog fel ...

232
232

Meer sportnieuws