Lukaku maakte grote indruk bij nieuwe Rode Duivel met één vraag

182 stemmen
Lukaku maakte grote indruk bij nieuwe Rode Duivel met één vraag

Domenico Tedesco pakte verrassend uit met de selectie van Olivier Deman voor de EK-kwalificatiewedstrijden van de Rode Duivels in juni. De winger van Werder Bremen was onder de indruk van de spelersgroep en dan vooral van de manier waarop Romelu Lukaku hem behandelde. 

Deman, 23 jaar oud, werd in juni voor het eerst geselecteerd voor de Rode Duivels. Samen met Mike Trésor, Ameen Al-Dakhil en Arnaud Bodart maakte hij z'n debuut bij de Belgische nationale ploeg. Op dat moment speelde de Belgische vleugelspeler nog bij Cercle Brugge en Tedesco zag in hem een oplossing voor de linksback. 

“Hij zei dat hij een project heeft voor mij en dat hij mij selecteerde om beter te worden. Hij heeft me zelfs video’s getoond van wat hij verwacht van een linksback", legde Deman uit in La Dernière Heure. 

LEES OOK: Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

LUKAKU

Van Cercle Brugge naar de kleedkamer van de Rode Duivels, dat kan niet gemakkelijk zijn geweest.  “Ik moest in mijn arm knijpen om het te geloven”, aldus Deman. “Ik stond met mijn mond vol tanden toen ik Lukaku, Courtois en de anderen zag. Lukaku heeft mij goed ontvangen. Hij sprak me zelfs aan over mijn prestaties bij Cercle Brugge. Ik had geen idee dat hij daarvan op de hoogte was.”

En 'Big Rom' nam de nieuwe aanwinst meteen onder z'n hoede. 'Als er iemand kut tegen je doet, kom je naar mij', vertelde hij Deman. “Dat was om te lachen, maar hij heeft dat echt gezegd."

Verwacht jij veel van Deman bij de Rode Duivels?

Meest recent

'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

17
17
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

8
8
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

203
203
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

90
90
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

25
25
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

24
24
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

77
77
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

164
164
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

453
453
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

56
56
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

300
300
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

66
66
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

221
221
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

665
665
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

354
354
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

434
434
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

607
607
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

391
391
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

167
167
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

71
71
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

83
83

Meer sportnieuws