Hein looft uitblinker: "Mijn tenoren moeten opletten"

door
Hein looft uitblinker:

Er was de voorbije weken toch wat onrust ontstaan bij AA Gent, dat intussen al vier competitiewedstrijden niet meer gewonnen heeft. In de Conference League blijft het wel op rolletjes lopen bij de Buffalo's. Enkele weken geleden ging Maccabi Tel Aviv al voor de bijl en ook Breidablik kon hen niet in de problemen brengen.

De IJslanders bleken meer dan een maatje te klein voor Gent en kregen maar liefst vijf doelpunten om de oren. Drie daarvan vielen in de eerste 20 minuten, waardoor de wedstrijd meteen al gespeeld was. En het was een verrassende naam die de ban brak voor AA Gent.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

Vanhaezebrouck heeft lof voor Gandelman

Het was immers Omri Gandelman die na tien minuten de score kon openen. Het was een emotioneel moment voor de Israëliër gezien de delicate situatie in zijn thuisland en hij richtte dan ook meteen zijn vingers richting de hemel. Hein Vanhaezebrouck had achteraf lof voor hem.

"Hij heeft de match opengebroken en daar konden mijn spitsen van profiteren. Hij is getroffen door de oorlog, maar ik ben heel blij dat hij dit brengt", verklaarde de trainer immers aan Sporza. "Hij verhoogt de concurrentie op het middenveld. Als hij zo blijft spelen, dan moeten zelfs mijn 2 tenoren opletten."

Gandelman bewijst zich bij AA Gent

Daarmee verwijst Vanhaezebrouck naar Sven Kums en Julien De Sart, die in principe zeker zijn van hun plaats op het middenveld maar er nu dus een ferme concurrent bij blijven. Vanhaezebrouck lijkt zo zijn gelijk te halen, want de transfer van Gandelman zorgde in de zomer toch voor controverse.

Bij de persvoorstelling van de middenvelder verkondigde de inmiddels vertrokken hoofdscout Samuel Cardenas immers doodleuk dat Gandelman 'puur een transfer van de trainer' was - waarmee hij dus insinueerde dat hij zelf niet achter de komst van de 23-jarige stond. En dat terwijl de speler naast hem zat.

🚀

Is Gandelman een meerwaarde voor AA Gent?

Meest recent

Machine Kompany zorgt voor ontzag: "Nog nooit gezien"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een echte machine gemaakt. Dat bleek ...

64
64
'Nieuwe Stankovic-geruchten: Club Brugge reageert'

Club Brugge is er dit seizoen weer in geslaagd om enkele uitstekende spelers op te duikelen. De ...

83
83
Bayern en Atletico halen hard uit, opluchting voor Barça

De eerste heenwedstrijden in de achtste finales van de Champions League hebben dinsdagavond ...

50
50
Alweer zeer opmerkelijke comeback bij Anderlecht

Bij Anderlecht waait er een frisse wind na de alweer vele veranderingen van de voorbije maanden. ...

134
134
'Juventus hakt knoop over toekomst Openda helemaal door'

Voor Loïs Openda zijn er dezer dagen nog maar zeer weinig speelminuten weggelegd bij Juventus. ...

51
51
Penaltyfestijn Beerschot, baalavond voor Patro en Bokadi

In de Challenger Pro League staat een midweekspeeldag op het programma. Die werd dinsdag afgetrapt ...

86
86
Tottenham ondergaat ongeziene vernedering bij Atletico

De heenwedstrijden van de achtste finales van de Champions League zijn meteen goed voor spektakel. ...

92
92
'Tielemans verbaast iedereen met transfer na WK'

Wanneer de Rode Duivels komende zomer op het WK staan, zal Youri Tielemans in principe de ...

218
218
Galatasaray brengt Liverpool zeer stevig in de problemen

In de Champions League ontving Galatasaray om 18u45 Liverpool in eigen huis. De Turken hoopten na de ...

73
73
Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Mika Godts is persoonlijk aan een zeer goed seizoen bezig bij Ajax. De Belgische flankaanvaller is ...

50
50
Van Gucht in paniek: misplaatste stunt ontploft in zijn gezicht

Ruben Van Gucht pakte uit met straffe woorden, maar net daar wringt nu het schoentje. Wat bedoeld ...

55
55
'Sels grof wild: pikante Premier League-deal op til'

Matz Sels doet het goed bij Nottingham Forest, maar daar is er bijzonder veel onrust. Het gaat dit ...

67
67
Verhuurde JPL-spelers: één speler met grote zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

27
27
'Anderlecht schiet in actie: eerste zomertarget bekend'

Dankzij de aanstelling van Jérémy Taravel als T1 koopt RSC Anderlecht tijd om alsnog ...

506
506
Fink schenkt klare wijn: transfercoup bij KRC Genk?

Met nog twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie staat KRC Genk buiten de top zes ...

140
140
Schreuder verrast: niet naar Anderlecht, wél naar het WK

Behoudens een verrassing maakt Jérémy Taravel het seizoen gewoon vol als hoofdcoach ...

122
122
'Rampscenario voor Anderlecht: korting op De Cat?'

Nathan De Cat weigert voorlopig om zijn toekomst langer aan RSC Anderlecht te verbinden, en dus ...

390
390
Horror bij Belgische cultclub: Bom ontploft door sabotage

Kent u hem nog: François De Keersmaecker? De olijke ex-voorzitter van de Belgische ...

62
62
'Totale leegloop bij Club Brugge: zomer van 150 miljoen'

Club Brugge hoopt zich de komende maanden koste wat het kost opnieuw tot landskampioen te kronen. ...

537
537
'Anderlecht loopt blauwtje: De Cat weigert contract'

Voor zover het nog nodig was gaf Nathan De Cat afgelopen zondag tegen Club Brugge nog maar eens zijn ...

605
605
Vannieuwkerke slikt snoeiharde kritiek: "Karl Coucke"

Het is crisis aan de zee en dat heeft ook Karl Vannieuwkerke geweten. Eén van de sterke ...

124
124
Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Zulte Waregem koos ervoor om Sven Vandenbroeck de laan uit te sturen na desastreuze resultaten en de ...

335
335
'Club Brugge grijpt genadeloos in bij Shandre Campbell'

Club Brugge doet nog volop mee voor de titel, maar er wacht nog eerst een interlandperiode. ...

308
308
Van der Elst ziet nu al kampioen: verrassend oordeel

De titelstrijd in de Jupiler Pro League gaat dit seizoen tussen Union SG, STVV en Club Brugge. ...

325
325

Meer sportnieuws