Hein looft uitblinker: "Mijn tenoren moeten opletten"

door
Hein looft uitblinker:

Er was de voorbije weken toch wat onrust ontstaan bij AA Gent, dat intussen al vier competitiewedstrijden niet meer gewonnen heeft. In de Conference League blijft het wel op rolletjes lopen bij de Buffalo's. Enkele weken geleden ging Maccabi Tel Aviv al voor de bijl en ook Breidablik kon hen niet in de problemen brengen.

De IJslanders bleken meer dan een maatje te klein voor Gent en kregen maar liefst vijf doelpunten om de oren. Drie daarvan vielen in de eerste 20 minuten, waardoor de wedstrijd meteen al gespeeld was. En het was een verrassende naam die de ban brak voor AA Gent.

LEES OOK: Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

Vanhaezebrouck heeft lof voor Gandelman

Het was immers Omri Gandelman die na tien minuten de score kon openen. Het was een emotioneel moment voor de Israëliër gezien de delicate situatie in zijn thuisland en hij richtte dan ook meteen zijn vingers richting de hemel. Hein Vanhaezebrouck had achteraf lof voor hem.

"Hij heeft de match opengebroken en daar konden mijn spitsen van profiteren. Hij is getroffen door de oorlog, maar ik ben heel blij dat hij dit brengt", verklaarde de trainer immers aan Sporza. "Hij verhoogt de concurrentie op het middenveld. Als hij zo blijft spelen, dan moeten zelfs mijn 2 tenoren opletten."

Gandelman bewijst zich bij AA Gent

Daarmee verwijst Vanhaezebrouck naar Sven Kums en Julien De Sart, die in principe zeker zijn van hun plaats op het middenveld maar er nu dus een ferme concurrent bij blijven. Vanhaezebrouck lijkt zo zijn gelijk te halen, want de transfer van Gandelman zorgde in de zomer toch voor controverse.

Bij de persvoorstelling van de middenvelder verkondigde de inmiddels vertrokken hoofdscout Samuel Cardenas immers doodleuk dat Gandelman 'puur een transfer van de trainer' was - waarmee hij dus insinueerde dat hij zelf niet achter de komst van de 23-jarige stond. En dat terwijl de speler naast hem zat.

Is Gandelman een meerwaarde voor AA Gent?

Meest recent

Hayen ziet gelijkenis tussen Club Brugge en Union

Sexy is het niet wat Club Brugge laat zien in de Jupiler Pro League. Het is wel zeer zakelijk en ...

42
42
Leko stelt vast: "Ooit waren we een goed team..."

AA Gent speelde 0-0 op het veld van KVC Westerlo. Het was zeker niet goed wat de Buffalo's op de mat ...

46
46
Gemengde geluiden bij Westerlo en Gent: "Teleurstelling"

AA Gent won een punt op het veld van KVC Westerlo. Het speelde een degelijke, maar dramatische ...

18
18
Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Club Brugge hoopte de rug te rechten tegen Sporting Charleroi. Op de vorige speeldag verloren ze van ...

86
86
Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

In de Serie A stond met Napoli - Atalanta een duel op het programma dat in normale omstandigheden ...

34
34
Shopt Anderlecht komende zomer bij La Louvière?

RSC Anderlecht is uiteraard bezig met het voorbereiden van de winter- en zomermercato van 2026. De ...

105
105
KV Kortrijk doet goede zaak, RSCA Futures geeft zege weg

In de Challenger Pro League begonnen er om 20u drie interessante duels. Onder meer KV Kortrijk kon ...

59
59
Westerlo woedend: "Schande voor het Belgisch voetbal!"

KVC Westerlo speelde 0-0 tegen AA Gent. De Kemphanen troffen drie keer het doelhout en en een goal ...

115
115
'Anderlecht slaat door: bod van 10 miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft in januari heel wat werk. De zomermercato was geen succes en in de winter ...

179
179
Ajax ondanks goal Dolberg in nog zwaardere crisis

Ajax kent voorlopig een rotseizoen. Ze moesten het vanavond in de eigen Amsterdam ArenA opnemen ...

74
74
Sterk Newcastle verpest het weekend van Guardiola

In de Premier League stond om 18u30 een bijzonder leuk duel op het programma. Newcastle United ...

32
32
Westerlo beloont zichzelf niet tegen pover AA Gent

AA Gent en KVC Westerlo zijn aan een wisselvallig seizoen bezig. Soms goed tot zeer goed, soms matig ...

34
34
Hayen verrast: twee sterkhouders ontbreken bij Club Brugge

Club Brugge moet om 20u45 aan de bak in eigen huis tegen Sporting Charleroi. Van Blauw-Zwart wordt ...

175
175
Opluchting bij Union, frustratie bij Cercle: "Extra man"

Union SG won met 2-0 van Cercle Brugge. De landskampioen speelde zeker geen sterke partij, maar ze ...

97
97
Ajax hakt knoop door: grote beslissing over hoofdtrainer

Bij Ajax ontsloegen ze John Heitinga na de tegenvallende resultaten. Technisch directeur Alex Kroes ...

41
41
Van Anderlecht naar de vergeethoek in Westerlo: "Oplossing vinden"

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren de nodige spelers uit Neerpede. Er waren verhalen ...

146
146
Hoefkens laat PSV stevig zweten in de Eredivisie

PSV is alweer een tijdje op toerental gekomen in de Eredivisie. De landskampioen ging zopas op ...

33
33
FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

68
68
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

67
67
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

76
76
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

122
122
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

152
152
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

208
208
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

314
314
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

26
26

Meer sportnieuws