Hein looft uitblinker: "Mijn tenoren moeten opletten"

door
Hein looft uitblinker:

Er was de voorbije weken toch wat onrust ontstaan bij AA Gent, dat intussen al vier competitiewedstrijden niet meer gewonnen heeft. In de Conference League blijft het wel op rolletjes lopen bij de Buffalo's. Enkele weken geleden ging Maccabi Tel Aviv al voor de bijl en ook Breidablik kon hen niet in de problemen brengen.

De IJslanders bleken meer dan een maatje te klein voor Gent en kregen maar liefst vijf doelpunten om de oren. Drie daarvan vielen in de eerste 20 minuten, waardoor de wedstrijd meteen al gespeeld was. En het was een verrassende naam die de ban brak voor AA Gent.

LEES OOK: 'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Vanhaezebrouck heeft lof voor Gandelman

Het was immers Omri Gandelman die na tien minuten de score kon openen. Het was een emotioneel moment voor de Israëliër gezien de delicate situatie in zijn thuisland en hij richtte dan ook meteen zijn vingers richting de hemel. Hein Vanhaezebrouck had achteraf lof voor hem.

"Hij heeft de match opengebroken en daar konden mijn spitsen van profiteren. Hij is getroffen door de oorlog, maar ik ben heel blij dat hij dit brengt", verklaarde de trainer immers aan Sporza. "Hij verhoogt de concurrentie op het middenveld. Als hij zo blijft spelen, dan moeten zelfs mijn 2 tenoren opletten."

Gandelman bewijst zich bij AA Gent

Daarmee verwijst Vanhaezebrouck naar Sven Kums en Julien De Sart, die in principe zeker zijn van hun plaats op het middenveld maar er nu dus een ferme concurrent bij blijven. Vanhaezebrouck lijkt zo zijn gelijk te halen, want de transfer van Gandelman zorgde in de zomer toch voor controverse.

Bij de persvoorstelling van de middenvelder verkondigde de inmiddels vertrokken hoofdscout Samuel Cardenas immers doodleuk dat Gandelman 'puur een transfer van de trainer' was - waarmee hij dus insinueerde dat hij zelf niet achter de komst van de 23-jarige stond. En dat terwijl de speler naast hem zat.

Is Gandelman een meerwaarde voor AA Gent?

Meest recent

Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

4
4
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

19
19
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

21
21
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

354
354
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

48
48
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

115
115
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

94
94
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

187
187
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

86
86
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

36
36
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

95
95
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

66
66
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

31
31
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

146
146
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

278
278
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

125
125
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

370
370
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

211
211
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

68
68
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

302
302
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

84
84
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

439
439
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

215
215
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

510
510

Meer sportnieuws