Hein looft uitblinker: "Mijn tenoren moeten opletten"

stemmen
Hein looft uitblinker:

Er was de voorbije weken toch wat onrust ontstaan bij AA Gent, dat intussen al vier competitiewedstrijden niet meer gewonnen heeft. In de Conference League blijft het wel op rolletjes lopen bij de Buffalo's. Enkele weken geleden ging Maccabi Tel Aviv al voor de bijl en ook Breidablik kon hen niet in de problemen brengen.

De IJslanders bleken meer dan een maatje te klein voor Gent en kregen maar liefst vijf doelpunten om de oren. Drie daarvan vielen in de eerste 20 minuten, waardoor de wedstrijd meteen al gespeeld was. En het was een verrassende naam die de ban brak voor AA Gent.

LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Vanhaezebrouck heeft lof voor Gandelman

Het was immers Omri Gandelman die na tien minuten de score kon openen. Het was een emotioneel moment voor de Israëliër gezien de delicate situatie in zijn thuisland en hij richtte dan ook meteen zijn vingers richting de hemel. Hein Vanhaezebrouck had achteraf lof voor hem.

"Hij heeft de match opengebroken en daar konden mijn spitsen van profiteren. Hij is getroffen door de oorlog, maar ik ben heel blij dat hij dit brengt", verklaarde de trainer immers aan Sporza. "Hij verhoogt de concurrentie op het middenveld. Als hij zo blijft spelen, dan moeten zelfs mijn 2 tenoren opletten."

Gandelman bewijst zich bij AA Gent

Daarmee verwijst Vanhaezebrouck naar Sven Kums en Julien De Sart, die in principe zeker zijn van hun plaats op het middenveld maar er nu dus een ferme concurrent bij blijven. Vanhaezebrouck lijkt zo zijn gelijk te halen, want de transfer van Gandelman zorgde in de zomer toch voor controverse.

Bij de persvoorstelling van de middenvelder verkondigde de inmiddels vertrokken hoofdscout Samuel Cardenas immers doodleuk dat Gandelman 'puur een transfer van de trainer' was - waarmee hij dus insinueerde dat hij zelf niet achter de komst van de 23-jarige stond. En dat terwijl de speler naast hem zat.

Is Gandelman een meerwaarde voor AA Gent?

Meest recent

Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

16
16
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

572
572
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

26
26
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

21
21
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

132
132
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

147
147
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

162
162
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

114
114
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

165
165
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

348
348
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

639
639
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

35
35
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

602
602
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

188
188
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

125
125
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

190
190
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

158
158
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

62
62
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

99
99
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

137
137
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

61
61
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

215
215
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

184
184
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

135
135
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

302
302

Meer sportnieuws