Rode Duivel weigerde om deze reden Antwerp en Anderlecht

252 stemmen
Rode Duivel weigerde om deze reden Antwerp en Anderlecht

De voorbije zomer maakten heel wat Rode Duivels een transfer. Een aantal spelers werden daarbij ook gelinkt aan een overgang naar een Belgische topclub, maar dat kwam er uiteindelijk niet van.

Eén van de spelers die nochtans voorbestemd leek om aan de top in de Jupiler Pro League te spelen, was Olivier Deman. De 23-jarige werd in juni verrassend een eerste keer opgeroepen door Domenico Tedesco en mocht meteen ook debuteren met een invalbeurt in Estland.

LEES OOK: 'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Deman weigerde Antwerp

Daarmee leek voor de linkerflankspeler van Cercle Brugge het moment gekomen om een stap hogerop te zetten en maandenlang werd hij gelinkt aan Antwerp, zeker toen de landskampioen ook nog eens Gaston Avila naar Ajax zag vertrekken. Maar de Great Old viste achter het net.

"Er zijn gesprekken geweest", geeft Deman toe in La Dernière Heure. "Maar ik wou echt de stap naar een grote competitie zetten. Ook al is de Champions League verleidelijk."

Ook Anderlecht greep naast Deman

Om dezelfde reden was ook Anderlecht bij voorbaat kansloos. Ook zij dachten in hun zoektocht naar een linksachter aan Deman. "Mijn makelaar heeft contact met hen gehad, maar zonder meer", beaamt de jonge Rode Duivel.

Deman ging uiteindelijk wel in op een aanbod van Werder Bremen, dat 4 miljoen euro neertelde om hem naar de Bundesliga te halen. Daar wist hij als linkerwingback toch al redelijk zijn stempel te drukken met een goal en een assist in zijn eerste vier matchen. Ook in september en oktober bleef hij zo deel uitmaken van de Belgische selectie.

Heeft Deman de juiste keuze gemaakt?

Meest recent

'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

87
87
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

43
43
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

86
86
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

218
218
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

85
85
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

51
51
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

86
86
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

410
410
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

97
97
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

306
306
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

152
152
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

177
177
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

310
310
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

243
243
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

154
154
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

80
80
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

216
216
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

640
640
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

586
586
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

364
364
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

348
348
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

85
85
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

267
267
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

91
91

Meer sportnieuws