Mannaert sprak spelers Club toe: "Een fantastische speech"

326
Mannaert sprak spelers Club toe:

Het was de voorbije weken crisis bij Club Brugge, of toch zo goed als. Er werden heel wat vragen gesteld bij het reilen en zeilen bij Blauw-Zwart, waarbij ook de rol van Vincent Mannaert uitgebreid ter sprake kan. De CEO was een opvallende afwezige bij de uitwedstrijden op Standard en Kortrijk en daar werden vragen bij gesteld.

Maar Mannaert zat donderdag wel gewoon op de tribune toen Club in de Conference League op Lugano speelde. En ook in de aanloop naar de wedstrijd bleek hij zijn rol gespeeld hebben. Woensdag sprak hij immers voor de afreis naar Zwitserland de spelersgroep nog toe. En daarmee maakte hij ook indruk.

LEES OOK: 'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Deila onder de indruk van speech Mannaert

"Een fantastische speech", zei Ronny Deila er zelfs over tegen Het Laatste Nieuws. Uiteraard was de trainer op de hoogte van het plan van Mannaert. "Hij zei dat we verenigd moeten zijn. De borst vooruit en samenblijven. Dat we dit allen samen moeten doen en dat er ons op die manier nog mooie momenten te wachten staan."

De speech blijkt effect gesorteerd te hebben, want Club kon eindelijk nog eens winnen. Met meer ervaring en fysieke power in het elftal ging Lugano met 1-3 voor de bijl, waarmee er ook een reuzenstap gezet wordt richting een Europese lente.

Ook Mignolet heeft lof

Ook Simon Mignolet strooide achteraf dan ook met lof. "Als Vincent praat, dan luisteren we. Sinds ik hier ben heeft hij dat altijd gedaan, zowel op de goeie als op de moeilijke momenten. Als hij iets zegt, weet iedereen wat hij bedoelt", stelde de doelman.

"Het gaat over duels winnen en je mannetje staan. En dan hebben wij de kwaliteiten om het verschil te maken. Elke keer hij langskomt, is de boodschap constructief. Ook nu heeft hij de juiste snaren geraakt", oordeelde Mignolet nog.

Zal Club Brugge nu vertrokken zijn voor een goede reeks?

Meest recent

'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

23
23
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

23
23
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

9
9
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

47
47
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

27
27
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

64
64
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

33
33
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

34
34
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

10
10
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

103
103
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

93
93
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

179
179
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

15
15
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

188
188
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

443
443
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

362
362
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

347
347
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

49
49
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

347
347
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

94
94
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

43
43
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

175
175
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

148
148
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

92
92

Meer sportnieuws