Mannaert sprak spelers Club toe: "Een fantastische speech"

door
Mannaert sprak spelers Club toe:

Het was de voorbije weken crisis bij Club Brugge, of toch zo goed als. Er werden heel wat vragen gesteld bij het reilen en zeilen bij Blauw-Zwart, waarbij ook de rol van Vincent Mannaert uitgebreid ter sprake kan. De CEO was een opvallende afwezige bij de uitwedstrijden op Standard en Kortrijk en daar werden vragen bij gesteld.

Maar Mannaert zat donderdag wel gewoon op de tribune toen Club in de Conference League op Lugano speelde. En ook in de aanloop naar de wedstrijd bleek hij zijn rol gespeeld hebben. Woensdag sprak hij immers voor de afreis naar Zwitserland de spelersgroep nog toe. En daarmee maakte hij ook indruk.

LEES OOK: Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Deila onder de indruk van speech Mannaert

"Een fantastische speech", zei Ronny Deila er zelfs over tegen Het Laatste Nieuws. Uiteraard was de trainer op de hoogte van het plan van Mannaert. "Hij zei dat we verenigd moeten zijn. De borst vooruit en samenblijven. Dat we dit allen samen moeten doen en dat er ons op die manier nog mooie momenten te wachten staan."

De speech blijkt effect gesorteerd te hebben, want Club kon eindelijk nog eens winnen. Met meer ervaring en fysieke power in het elftal ging Lugano met 1-3 voor de bijl, waarmee er ook een reuzenstap gezet wordt richting een Europese lente.

Ook Mignolet heeft lof

Ook Simon Mignolet strooide achteraf dan ook met lof. "Als Vincent praat, dan luisteren we. Sinds ik hier ben heeft hij dat altijd gedaan, zowel op de goeie als op de moeilijke momenten. Als hij iets zegt, weet iedereen wat hij bedoelt", stelde de doelman.

"Het gaat over duels winnen en je mannetje staan. En dan hebben wij de kwaliteiten om het verschil te maken. Elke keer hij langskomt, is de boodschap constructief. Ook nu heeft hij de juiste snaren geraakt", oordeelde Mignolet nog.

Zal Club Brugge nu vertrokken zijn voor een goede reeks?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

28
28
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

271
271
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

262
262
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

148
148
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

198
198
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

56
56
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

520
520
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

193
193
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

368
368
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

556
556
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

374
374
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

153
153
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

151
151
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

248
248
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

71
71
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

323
323
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

228
228
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

439
439
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

523
523
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws