Mannaert sprak spelers Club toe: "Een fantastische speech"

door
Mannaert sprak spelers Club toe:

Het was de voorbije weken crisis bij Club Brugge, of toch zo goed als. Er werden heel wat vragen gesteld bij het reilen en zeilen bij Blauw-Zwart, waarbij ook de rol van Vincent Mannaert uitgebreid ter sprake kan. De CEO was een opvallende afwezige bij de uitwedstrijden op Standard en Kortrijk en daar werden vragen bij gesteld.

Maar Mannaert zat donderdag wel gewoon op de tribune toen Club in de Conference League op Lugano speelde. En ook in de aanloop naar de wedstrijd bleek hij zijn rol gespeeld hebben. Woensdag sprak hij immers voor de afreis naar Zwitserland de spelersgroep nog toe. En daarmee maakte hij ook indruk.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Deila onder de indruk van speech Mannaert

"Een fantastische speech", zei Ronny Deila er zelfs over tegen Het Laatste Nieuws. Uiteraard was de trainer op de hoogte van het plan van Mannaert. "Hij zei dat we verenigd moeten zijn. De borst vooruit en samenblijven. Dat we dit allen samen moeten doen en dat er ons op die manier nog mooie momenten te wachten staan."

De speech blijkt effect gesorteerd te hebben, want Club kon eindelijk nog eens winnen. Met meer ervaring en fysieke power in het elftal ging Lugano met 1-3 voor de bijl, waarmee er ook een reuzenstap gezet wordt richting een Europese lente.

Ook Mignolet heeft lof

Ook Simon Mignolet strooide achteraf dan ook met lof. "Als Vincent praat, dan luisteren we. Sinds ik hier ben heeft hij dat altijd gedaan, zowel op de goeie als op de moeilijke momenten. Als hij iets zegt, weet iedereen wat hij bedoelt", stelde de doelman.

"Het gaat over duels winnen en je mannetje staan. En dan hebben wij de kwaliteiten om het verschil te maken. Elke keer hij langskomt, is de boodschap constructief. Ook nu heeft hij de juiste snaren geraakt", oordeelde Mignolet nog.

Zal Club Brugge nu vertrokken zijn voor een goede reeks?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

35
35
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

175
175
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

121
121
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

333
333
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

162
162
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

95
95
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

471
471
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

76
76
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

274
274
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

264
264
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

536
536
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

785
785
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

844
844
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

351
351
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

46
46
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

300
300
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

627
627
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

357
357
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

367
367
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

175
175
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

258
258
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

367
367
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

731
731
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

220
220
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

408
408

Meer sportnieuws