Mannaert sprak spelers Club toe: "Een fantastische speech"

door
Mannaert sprak spelers Club toe:

Het was de voorbije weken crisis bij Club Brugge, of toch zo goed als. Er werden heel wat vragen gesteld bij het reilen en zeilen bij Blauw-Zwart, waarbij ook de rol van Vincent Mannaert uitgebreid ter sprake kan. De CEO was een opvallende afwezige bij de uitwedstrijden op Standard en Kortrijk en daar werden vragen bij gesteld.

Maar Mannaert zat donderdag wel gewoon op de tribune toen Club in de Conference League op Lugano speelde. En ook in de aanloop naar de wedstrijd bleek hij zijn rol gespeeld hebben. Woensdag sprak hij immers voor de afreis naar Zwitserland de spelersgroep nog toe. En daarmee maakte hij ook indruk.

LEES OOK: 'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Deila onder de indruk van speech Mannaert

"Een fantastische speech", zei Ronny Deila er zelfs over tegen Het Laatste Nieuws. Uiteraard was de trainer op de hoogte van het plan van Mannaert. "Hij zei dat we verenigd moeten zijn. De borst vooruit en samenblijven. Dat we dit allen samen moeten doen en dat er ons op die manier nog mooie momenten te wachten staan."

De speech blijkt effect gesorteerd te hebben, want Club kon eindelijk nog eens winnen. Met meer ervaring en fysieke power in het elftal ging Lugano met 1-3 voor de bijl, waarmee er ook een reuzenstap gezet wordt richting een Europese lente.

Ook Mignolet heeft lof

Ook Simon Mignolet strooide achteraf dan ook met lof. "Als Vincent praat, dan luisteren we. Sinds ik hier ben heeft hij dat altijd gedaan, zowel op de goeie als op de moeilijke momenten. Als hij iets zegt, weet iedereen wat hij bedoelt", stelde de doelman.

"Het gaat over duels winnen en je mannetje staan. En dan hebben wij de kwaliteiten om het verschil te maken. Elke keer hij langskomt, is de boodschap constructief. Ook nu heeft hij de juiste snaren geraakt", oordeelde Mignolet nog.

Zal Club Brugge nu vertrokken zijn voor een goede reeks?

Meest recent

Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

23
23
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

54
54
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

28
28
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

43
43
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

50
50
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

117
117
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

82
82
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

71
71
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

89
89
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

48
48
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

238
238
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

274
274
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

130
130
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

79
79
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

44
44
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

304
304
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

90
90
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

122
122
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

346
346
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

183
183
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

207
207
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

63
63
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

114
114
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

447
447
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

192
192

Meer sportnieuws