Mannaert sprak spelers Club toe: "Een fantastische speech"

door
Mannaert sprak spelers Club toe:

Het was de voorbije weken crisis bij Club Brugge, of toch zo goed als. Er werden heel wat vragen gesteld bij het reilen en zeilen bij Blauw-Zwart, waarbij ook de rol van Vincent Mannaert uitgebreid ter sprake kan. De CEO was een opvallende afwezige bij de uitwedstrijden op Standard en Kortrijk en daar werden vragen bij gesteld.

Maar Mannaert zat donderdag wel gewoon op de tribune toen Club in de Conference League op Lugano speelde. En ook in de aanloop naar de wedstrijd bleek hij zijn rol gespeeld hebben. Woensdag sprak hij immers voor de afreis naar Zwitserland de spelersgroep nog toe. En daarmee maakte hij ook indruk.

LEES OOK: 'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

Deila onder de indruk van speech Mannaert

"Een fantastische speech", zei Ronny Deila er zelfs over tegen Het Laatste Nieuws. Uiteraard was de trainer op de hoogte van het plan van Mannaert. "Hij zei dat we verenigd moeten zijn. De borst vooruit en samenblijven. Dat we dit allen samen moeten doen en dat er ons op die manier nog mooie momenten te wachten staan."

De speech blijkt effect gesorteerd te hebben, want Club kon eindelijk nog eens winnen. Met meer ervaring en fysieke power in het elftal ging Lugano met 1-3 voor de bijl, waarmee er ook een reuzenstap gezet wordt richting een Europese lente.

Ook Mignolet heeft lof

Ook Simon Mignolet strooide achteraf dan ook met lof. "Als Vincent praat, dan luisteren we. Sinds ik hier ben heeft hij dat altijd gedaan, zowel op de goeie als op de moeilijke momenten. Als hij iets zegt, weet iedereen wat hij bedoelt", stelde de doelman.

"Het gaat over duels winnen en je mannetje staan. En dan hebben wij de kwaliteiten om het verschil te maken. Elke keer hij langskomt, is de boodschap constructief. Ook nu heeft hij de juiste snaren geraakt", oordeelde Mignolet nog.

Zal Club Brugge nu vertrokken zijn voor een goede reeks?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

1
1
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

49
49
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

86
86
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

19
19
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

231
231
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

165
165
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

155
155
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

26
26
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

106
106
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

99
99
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

37
37
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

123
123
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

76
76
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

327
327
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

77
77
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

89
89
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

165
165
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

327
327
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

138
138
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

234
234
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

727
727
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

67
67
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

444
444
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

141
141
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

275
275

Meer sportnieuws