'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

door
'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

Met maar liefst 12 aanwinsten ging Jesper Fredberg deze zomer stevig tekeer bij Anderlecht. Helaas blijkt niet iedereen een voltreffer, en dus mogen enkele nieuwkomers wellicht alweer beschikken uit het Lotto Park.

Vermits de Brusselaars niet in Europa actief zijn heeft Brian Riemer momenteel een wel erg brede selectie tot zijn beschikking. Van zodra iedereen fit is dreigen een paar pionnen dan ook definitief uit de boot te vallen.

LEES OOK: Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

Drummen op middenveld

Denk maar aan Justin Lonwijk, die zich nu al in vieze papieren bevindt. En dat terwijl de concurrentie op het middenveld alleen maar zal toenemen eens Thomas Delaney en Yari Verschaeren terugkeren uit de ziekenboeg.

Majeed Ashimeru is alleszins bijna klaar voor de strijd, maar volgens Sudpresse ligt hij niet in de bovenste schuif. De krant denkt dat zowel Amadou Diawara als Kristian Arnstad een streepje voor hebben op de Ghanees.

Raman, Ashimeru & Dupé

Net zoals Lonwijk dreigt Ashimeru dan ook nog maar weinig aan bod te komen. Hetzelfde geldt uiteraard voor Benito Raman, die behoudens een blessuregolf voorin zijn laatste match voor Paars-Wit allicht heeft gespeeld.

Tot slot zitten behalve Lonwijk nog twee zomeraanwinsten in nesten, met name Maxime Dupé en Alexis Flips. Die eerste verloor het pleit van Kasper Schmeichel, terwijl Flips nu ook Mario Stroeykens voor zich moet dulden.

Exit Flips?

Afwachten dus of het nog goedkomt met de Fransman, die zijn prijskaartje van 3,5 miljoen tot dusver niet kon rechtvaardigen. Indien de ruime kern moet worden afgeslankt, wie weet in januari al, kan hij dus wel eens eveneens een kandidaat zijn om alweer plaats te ruimen. Wat echter heel onwaarschijnlijk is.

Van wie verwacht u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

8
8
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

127
127
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

62
62
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

514
514
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

127
127
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

522
522
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

53
53
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

127
127
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

195
195
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

72
72
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

168
168
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

507
507
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

33
33
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

198
198
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

254
254
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

521
521
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

197
197
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

168
168
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

95
95
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

81
81
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

400
400
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62

Meer sportnieuws