'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

door
'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

Met maar liefst 12 aanwinsten ging Jesper Fredberg deze zomer stevig tekeer bij Anderlecht. Helaas blijkt niet iedereen een voltreffer, en dus mogen enkele nieuwkomers wellicht alweer beschikken uit het Lotto Park.

Vermits de Brusselaars niet in Europa actief zijn heeft Brian Riemer momenteel een wel erg brede selectie tot zijn beschikking. Van zodra iedereen fit is dreigen een paar pionnen dan ook definitief uit de boot te vallen.

LEES OOK: 'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

Drummen op middenveld

Denk maar aan Justin Lonwijk, die zich nu al in vieze papieren bevindt. En dat terwijl de concurrentie op het middenveld alleen maar zal toenemen eens Thomas Delaney en Yari Verschaeren terugkeren uit de ziekenboeg.

Majeed Ashimeru is alleszins bijna klaar voor de strijd, maar volgens Sudpresse ligt hij niet in de bovenste schuif. De krant denkt dat zowel Amadou Diawara als Kristian Arnstad een streepje voor hebben op de Ghanees.

Raman, Ashimeru & Dupé

Net zoals Lonwijk dreigt Ashimeru dan ook nog maar weinig aan bod te komen. Hetzelfde geldt uiteraard voor Benito Raman, die behoudens een blessuregolf voorin zijn laatste match voor Paars-Wit allicht heeft gespeeld.

Tot slot zitten behalve Lonwijk nog twee zomeraanwinsten in nesten, met name Maxime Dupé en Alexis Flips. Die eerste verloor het pleit van Kasper Schmeichel, terwijl Flips nu ook Mario Stroeykens voor zich moet dulden.

Exit Flips?

Afwachten dus of het nog goedkomt met de Fransman, die zijn prijskaartje van 3,5 miljoen tot dusver niet kon rechtvaardigen. Indien de ruime kern moet worden afgeslankt, wie weet in januari al, kan hij dus wel eens eveneens een kandidaat zijn om alweer plaats te ruimen. Wat echter heel onwaarschijnlijk is.

Van wie verwacht u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

11
11
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

13
13
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

25
25
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

41
41
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

54
54
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

62
62
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

298
298
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

189
189
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

52
52
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

122
122
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

263
263
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

347
347
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

122
122
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

129
129
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

186
186
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

350
350
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

76
76
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

429
429
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

313
313
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

406
406
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

511
511
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

420
420
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

128
128
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

530
530

Meer sportnieuws