'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

door
'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

Met maar liefst 12 aanwinsten ging Jesper Fredberg deze zomer stevig tekeer bij Anderlecht. Helaas blijkt niet iedereen een voltreffer, en dus mogen enkele nieuwkomers wellicht alweer beschikken uit het Lotto Park.

Vermits de Brusselaars niet in Europa actief zijn heeft Brian Riemer momenteel een wel erg brede selectie tot zijn beschikking. Van zodra iedereen fit is dreigen een paar pionnen dan ook definitief uit de boot te vallen.

LEES OOK: Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Drummen op middenveld

Denk maar aan Justin Lonwijk, die zich nu al in vieze papieren bevindt. En dat terwijl de concurrentie op het middenveld alleen maar zal toenemen eens Thomas Delaney en Yari Verschaeren terugkeren uit de ziekenboeg.

Majeed Ashimeru is alleszins bijna klaar voor de strijd, maar volgens Sudpresse ligt hij niet in de bovenste schuif. De krant denkt dat zowel Amadou Diawara als Kristian Arnstad een streepje voor hebben op de Ghanees.

Raman, Ashimeru & Dupé

Net zoals Lonwijk dreigt Ashimeru dan ook nog maar weinig aan bod te komen. Hetzelfde geldt uiteraard voor Benito Raman, die behoudens een blessuregolf voorin zijn laatste match voor Paars-Wit allicht heeft gespeeld.

Tot slot zitten behalve Lonwijk nog twee zomeraanwinsten in nesten, met name Maxime Dupé en Alexis Flips. Die eerste verloor het pleit van Kasper Schmeichel, terwijl Flips nu ook Mario Stroeykens voor zich moet dulden.

Exit Flips?

Afwachten dus of het nog goedkomt met de Fransman, die zijn prijskaartje van 3,5 miljoen tot dusver niet kon rechtvaardigen. Indien de ruime kern moet worden afgeslankt, wie weet in januari al, kan hij dus wel eens eveneens een kandidaat zijn om alweer plaats te ruimen. Wat echter heel onwaarschijnlijk is.

Van wie verwacht u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

31
31
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

62
62
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

76
76
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

36
36
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

233
233
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

123
123
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

415
415
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

161
161
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

209
209
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

445
445
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

684
684
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

316
316
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

680
680
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

123
123
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

374
374
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

589
589
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

537
537
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

63
63
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

260
260
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

432
432
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

581
581
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

154
154
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

329
329
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws