'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

door
'Grote kuis in Anderlecht: vijftal mag alweer beschikken'

Met maar liefst 12 aanwinsten ging Jesper Fredberg deze zomer stevig tekeer bij Anderlecht. Helaas blijkt niet iedereen een voltreffer, en dus mogen enkele nieuwkomers wellicht alweer beschikken uit het Lotto Park.

Vermits de Brusselaars niet in Europa actief zijn heeft Brian Riemer momenteel een wel erg brede selectie tot zijn beschikking. Van zodra iedereen fit is dreigen een paar pionnen dan ook definitief uit de boot te vallen.

LEES OOK: Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Drummen op middenveld

Denk maar aan Justin Lonwijk, die zich nu al in vieze papieren bevindt. En dat terwijl de concurrentie op het middenveld alleen maar zal toenemen eens Thomas Delaney en Yari Verschaeren terugkeren uit de ziekenboeg.

Majeed Ashimeru is alleszins bijna klaar voor de strijd, maar volgens Sudpresse ligt hij niet in de bovenste schuif. De krant denkt dat zowel Amadou Diawara als Kristian Arnstad een streepje voor hebben op de Ghanees.

Raman, Ashimeru & Dupé

Net zoals Lonwijk dreigt Ashimeru dan ook nog maar weinig aan bod te komen. Hetzelfde geldt uiteraard voor Benito Raman, die behoudens een blessuregolf voorin zijn laatste match voor Paars-Wit allicht heeft gespeeld.

Tot slot zitten behalve Lonwijk nog twee zomeraanwinsten in nesten, met name Maxime Dupé en Alexis Flips. Die eerste verloor het pleit van Kasper Schmeichel, terwijl Flips nu ook Mario Stroeykens voor zich moet dulden.

Exit Flips?

Afwachten dus of het nog goedkomt met de Fransman, die zijn prijskaartje van 3,5 miljoen tot dusver niet kon rechtvaardigen. Indien de ruime kern moet worden afgeslankt, wie weet in januari al, kan hij dus wel eens eveneens een kandidaat zijn om alweer plaats te ruimen. Wat echter heel onwaarschijnlijk is.

Van wie verwacht u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

11
11
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

6
6
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

24
24
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

131
131
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

114
114
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

16
16
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

75
75
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

115
115
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

248
248
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

187
187
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

311
311
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

70
70
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

181
181
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

94
94
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

200
200
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

390
390
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

65
65
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

45
45
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

42
42
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48

Meer sportnieuws