'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

375 stemmen
'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

Het is crisis bij Club Brugge, en dus moet Ronny Deila dringend op zoek naar oplossingen wil hij zijn job niet verliezen. Daarbij tracht het bestuur van Blauw-Zwart de coach alvast een duwtje in de juiste richting te geven.

Tenslotte zou Deila volgens Het Laatste Nieuws de instructies hebben gekregen om zijn opstelling aan te passen. In het verleden bleek CEO Vincent Mannaert zich wel vaker te moeien met de beslissingen van de trainer, tot ongenoegen van pakweg Alfred Schreuder.

Vetlesen & Zinckernagel

Niet alleen de veldbezetting van Deila, ook de namen waarvoor hij doorgaans opteert vormt naar verluidt een punt van discussie. In de zoektocht naar meer evenwicht in het elftal zou bijvoorbeeld Éder Balanta, opgevist door de directie, een oplossing kunnen vormen.

In dat geval is het wellicht Hugo Vetlesen die moet wijken. De zomeraanwinst ging uitstekend van start, maar botst intussen al een tijdje tegen zijn limieten aan. Hetzelfde geldt overigens voor Philip Zinckernagel, zondag tegen KV Kortrijk al voor het eerst op de bank.

De Cuyper op de bank

Daarvoor verscheen de chouchou van Deila steevast aan de aftrap, ook Vetlesen is doorgaans een onbetwiste titularis. Beiden liggen volgens HLN dan ook in de bovenste schuif bij Deila, al dreigt daar door de tegenvallende resultaten nu dus verandering in te komen.

Donderdag tegen Lugano zouden Balanta en Antonio Nusa ook volgens Het Nieuwsblad alvast de voorkeur krijgen op het duo. Opvallend: nog volgens de krant verhuist ook Maxim De Cuyper naar de bank. Bjorn Meijer start op zijn vertrouwde positie van linksback.

De verwachte 11: Mignolet, Buchanan, Mechele, Spileers, Meijer, Balanta, Onyedika, Vanaken, Skov Olsen, Thiago, Nusa

Wie stelt u het meest teleur?

Meest recent

Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

18
18
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

14
14
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

4
4
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

55
55
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

272
272
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

168
168
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

119
119
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

157
157
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

39
39
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

81
81
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

822
822
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

462
462
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

199
199
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

64
64
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

281
281
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

97
97
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

107
107
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

112
112
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

184
184
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

46
46
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

163
163
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

226
226
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

72
72
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

351
351

Meer sportnieuws