'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

door
'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

Het is crisis bij Club Brugge, en dus moet Ronny Deila dringend op zoek naar oplossingen wil hij zijn job niet verliezen. Daarbij tracht het bestuur van Blauw-Zwart de coach alvast een duwtje in de juiste richting te geven.

Tenslotte zou Deila volgens Het Laatste Nieuws de instructies hebben gekregen om zijn opstelling aan te passen. In het verleden bleek CEO Vincent Mannaert zich wel vaker te moeien met de beslissingen van de trainer, tot ongenoegen van pakweg Alfred Schreuder.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Vetlesen & Zinckernagel

Niet alleen de veldbezetting van Deila, ook de namen waarvoor hij doorgaans opteert vormt naar verluidt een punt van discussie. In de zoektocht naar meer evenwicht in het elftal zou bijvoorbeeld Éder Balanta, opgevist door de directie, een oplossing kunnen vormen.

In dat geval is het wellicht Hugo Vetlesen die moet wijken. De zomeraanwinst ging uitstekend van start, maar botst intussen al een tijdje tegen zijn limieten aan. Hetzelfde geldt overigens voor Philip Zinckernagel, zondag tegen KV Kortrijk al voor het eerst op de bank.

De Cuyper op de bank

Daarvoor verscheen de chouchou van Deila steevast aan de aftrap, ook Vetlesen is doorgaans een onbetwiste titularis. Beiden liggen volgens HLN dan ook in de bovenste schuif bij Deila, al dreigt daar door de tegenvallende resultaten nu dus verandering in te komen.

Donderdag tegen Lugano zouden Balanta en Antonio Nusa ook volgens Het Nieuwsblad alvast de voorkeur krijgen op het duo. Opvallend: nog volgens de krant verhuist ook Maxim De Cuyper naar de bank. Bjorn Meijer start op zijn vertrouwde positie van linksback.

De verwachte 11: Mignolet, Buchanan, Mechele, Spileers, Meijer, Balanta, Onyedika, Vanaken, Skov Olsen, Thiago, Nusa

Wie stelt u het meest teleur?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

203
203
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

82
82
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

81
81
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

39
39
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

177
177
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

269
269
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

86
86
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

161
161
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

504
504
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

121
121
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

78
78
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

218
218
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

408
408
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

200
200
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

65
65
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

269
269
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

271
271
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

222
222
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

532
532
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

93
93
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws