'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

door
'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

Het is crisis bij Club Brugge, en dus moet Ronny Deila dringend op zoek naar oplossingen wil hij zijn job niet verliezen. Daarbij tracht het bestuur van Blauw-Zwart de coach alvast een duwtje in de juiste richting te geven.

Tenslotte zou Deila volgens Het Laatste Nieuws de instructies hebben gekregen om zijn opstelling aan te passen. In het verleden bleek CEO Vincent Mannaert zich wel vaker te moeien met de beslissingen van de trainer, tot ongenoegen van pakweg Alfred Schreuder.

LEES OOK: Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Vetlesen & Zinckernagel

Niet alleen de veldbezetting van Deila, ook de namen waarvoor hij doorgaans opteert vormt naar verluidt een punt van discussie. In de zoektocht naar meer evenwicht in het elftal zou bijvoorbeeld Éder Balanta, opgevist door de directie, een oplossing kunnen vormen.

In dat geval is het wellicht Hugo Vetlesen die moet wijken. De zomeraanwinst ging uitstekend van start, maar botst intussen al een tijdje tegen zijn limieten aan. Hetzelfde geldt overigens voor Philip Zinckernagel, zondag tegen KV Kortrijk al voor het eerst op de bank.

De Cuyper op de bank

Daarvoor verscheen de chouchou van Deila steevast aan de aftrap, ook Vetlesen is doorgaans een onbetwiste titularis. Beiden liggen volgens HLN dan ook in de bovenste schuif bij Deila, al dreigt daar door de tegenvallende resultaten nu dus verandering in te komen.

Donderdag tegen Lugano zouden Balanta en Antonio Nusa ook volgens Het Nieuwsblad alvast de voorkeur krijgen op het duo. Opvallend: nog volgens de krant verhuist ook Maxim De Cuyper naar de bank. Bjorn Meijer start op zijn vertrouwde positie van linksback.

De verwachte 11: Mignolet, Buchanan, Mechele, Spileers, Meijer, Balanta, Onyedika, Vanaken, Skov Olsen, Thiago, Nusa

Wie stelt u het meest teleur?

Meest recent

‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

62
62
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

16
16
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

9
9
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

34
34
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

23
23
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

126
126
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

190
190
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

75
75
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

110
110
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

58
58
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

195
195
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

202
202
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

148
148
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

192
192
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

225
225
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

278
278
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

129
129
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

120
120
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

78
78
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

362
362
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

260
260
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

300
300
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

477
477
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

176
176

Meer sportnieuws