'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

375 stemmen
'Deila schuift favoriet duo aan de kant bij Club Brugge'

Het is crisis bij Club Brugge, en dus moet Ronny Deila dringend op zoek naar oplossingen wil hij zijn job niet verliezen. Daarbij tracht het bestuur van Blauw-Zwart de coach alvast een duwtje in de juiste richting te geven.

Tenslotte zou Deila volgens Het Laatste Nieuws de instructies hebben gekregen om zijn opstelling aan te passen. In het verleden bleek CEO Vincent Mannaert zich wel vaker te moeien met de beslissingen van de trainer, tot ongenoegen van pakweg Alfred Schreuder.

Vetlesen & Zinckernagel

Niet alleen de veldbezetting van Deila, ook de namen waarvoor hij doorgaans opteert vormt naar verluidt een punt van discussie. In de zoektocht naar meer evenwicht in het elftal zou bijvoorbeeld Éder Balanta, opgevist door de directie, een oplossing kunnen vormen.

In dat geval is het wellicht Hugo Vetlesen die moet wijken. De zomeraanwinst ging uitstekend van start, maar botst intussen al een tijdje tegen zijn limieten aan. Hetzelfde geldt overigens voor Philip Zinckernagel, zondag tegen KV Kortrijk al voor het eerst op de bank.

De Cuyper op de bank

Daarvoor verscheen de chouchou van Deila steevast aan de aftrap, ook Vetlesen is doorgaans een onbetwiste titularis. Beiden liggen volgens HLN dan ook in de bovenste schuif bij Deila, al dreigt daar door de tegenvallende resultaten nu dus verandering in te komen.

Donderdag tegen Lugano zouden Balanta en Antonio Nusa ook volgens Het Nieuwsblad alvast de voorkeur krijgen op het duo. Opvallend: nog volgens de krant verhuist ook Maxim De Cuyper naar de bank. Bjorn Meijer start op zijn vertrouwde positie van linksback.

De verwachte 11: Mignolet, Buchanan, Mechele, Spileers, Meijer, Balanta, Onyedika, Vanaken, Skov Olsen, Thiago, Nusa

Wie stelt u het meest teleur?

Meest recent

"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

0
0
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

63
63
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

41
41
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

47
47
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

34
34
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

61
61
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

310
310
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

149
149
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

418
418
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

428
428
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

142
142
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

79
79
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

225
225
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

125
125
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

82
82
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

322
322
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

247
247
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

102
102
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

100
100
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

268
268
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

170
170
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

412
412
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

143
143
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

97
97
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

229
229

Meer sportnieuws